Kitap özeti hakkında?

Gençler, hoca herhangi bir kitabın kitap özetini istedi. Ben okuduğum kitabın özetini yazıcam ama internetteki özetini yazmayı düşünüyorum. O kitabın özetini kendim yazamam diye düşünüyorum. En az 5 sayfa ve el yazısı olmasını istiyor. Sizce internettekini yazsam hoca kabul eder mi? Ya da alternatif kitap ya da fikirleri olan var mı?

Güncellemeler:
Sizin yazdığınız özetler varsa bana fotoğraf çekip yollayabilirsiniz..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Özetini özetini çıkar.
    hiç anlamıyorlar.

0|0
    0|0
    • Ama 5 sayfayı bulması lazım..

• Oo iyiymiş okulda kalayım bari

• üniversitenin radyo ve televizyon kanalında hem okutman hem genel koordinatör hemde bölüm şefi.. Alır yani :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugün alsan, başına otursan geceye kadar bitirirsin kitabı.

0|0
    0|0
  • Anlaşılır internetteki kendin yazabilirsin bence

0|0
    0|0
    • Çarşamba gününe kadar yetiştiremem.. İnternetten yazdığımı illa ki bilir. Ama ne yapayım ki.. Puan kırar mı ki acaba..

• Tamam öyle olabilir yarın okulum var ama sabah başlarım yazmaya bitiririm sen numaranı yaz özelden o zaman

• Tamam yazıyorumm :)

Erkekler Ne Diyor 1

• İnternettekini yazarsan hoca seni az tanıyorsa senin yazmadığını anlar ayrıca hocalarda verirken ön araştırma yapıyor (hocasından hocasına değişir) ama çok muhabbetin yoksa ve hocada sallayan bir hocaysa yapıştır gitsin.

0|0
    0|0
    • Çarşamba gününe kadar kendim romanı bitirip yazamam ki.. Mecbur internetten çıkarmam lazım. Hoca bu tarz şeylere takıyor ama ne yapabilirim ki başka..

• Aa evet olabilir bu tarz birşey de.. teşekkür ederim dostum :)

• Önemli değil her zaman :)

Yükleniyor...