• Sor
  • Bence

Dans ederek zayıflamak için şarkı önerileriniz var mı?

Arkadaşlar dans ederek zayıflamaya karar verdim. Bana dans ederken dinleyebileceğim hareketli şarkılar söyler misin? Sözsüz de olabilir.

Güncellemeler:
Çok sağolun arkadaşlar hepsini indiricem :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yaklaşık 1 saat dans ederek 400 ila 600 kalori yakabilirsiniz. Üstelik illa şu veya bu hareketi yapacaksın, aman yanlış yaptın derdi de yok.Tek yapmanız gereken size yardımcı olacak bir müzik. Rock’n roll sizi yorabilir, başlangıç için Latin müziği iyi olur. Cha-cha, Rumba, Salsa, Tango.. Keyfinize göre bir müzik seçin.Mesela Flamenko ile dans ederek hem kalori yakar hem de oldukça biçimli bir vücuda sahip olabilirsiniz. Tutkunun dansı Tango da öyle.Dansın önemli noktası duyguları vücut diliyle ifade etmektir. Dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Siz duygunuzu nasıl ifade etmek istiyorsanız yani.2 kişilik danslar arasında özellikle Latin danslarında kadın daha aktiftir.Topukla ritm çalar, bacak, el, kol, yüz ile konuşur, kıvrak bel ve kalça hareketleriyle de baştan çıkarır.Bir diğer dans ise bizim göbek dansı. Koyun bir Roman havası gerisi kendiliğinden olarak gelecektir.Danstan en az 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekir aksi halde dalağınız şişer. Susamış olmayın ama çok fazla su içmiş de olmayın. Dans sindirime yardımcı olur, tüm bedeni çalıştırır. Halsizlik ve uyuşukluktan kurtulursunuz. Hem de dans beceriniz artar

• ayrıca internette dans ederek zayıflamayla ilgili bissürü video war onlardan faydalanabilrsin

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 6

• dans ederek zayıflansa dansözlerın göbekelrı olmazdı:))

• dansözün göbeği olacak ki...dans bir anlam kazansın...:D

• :)

• Sadece şarkı istiyorsun ama şuna da bir gözat derim.Zumba çok eğlencelidir :)) link link link Sabrın varsa bir dene derim ;)

• Bunu bende sevdım..

• Evet,yapmasıda çok eğlencelidir.Figürler süper zaten:)

• Mezleke diye Arapça Müzik yapan bir grup varmış, Oryantal yaparak zayıflıyor iki arkadaşım ve cidden iyi kilo verdiler.

• ne demek "varmış". mezdekeyi nasıl bilmezsin. :)

• Bilmem mi lazım?

• Latin müzikleri

• Kolbastı :D iyi zayıflatıyo :)

• link şiddetle öneririm heryerin hareket ediyor :)

Yükleniyor...