Kapat

Kişisel gelişim kitapları ne kadar yararlı, yararını gören var mı, neden insan buna ihtiyaç duyar?

Bu kişisel gelişim kitapları sizce raflarda tozlu olarak kalmalı mı kalmamalı mı? Alıp okuyanınız var mı ya da benim gibi kitapçılarda geznirken bir anda gözünüze çarptığın da '' dur şuna bir bakayım ne sallamış''diyenlerden misiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kişisel gelişim kitaplarının insanlar üzerinde etkisi olabilir. bazı güzel fikir ve önermeler sunabilir ama başkasının fikrine göre kendi kişiliğimizi geliştirmemizin mantıksız olduğnu düşünüyorum. beynini kullanabilen her insan kendi doğru yanlış ve hayat çizgisini oluşturabilir.

1|0
    0|0
    • tercih hakkı sunabilir, fikir verebilir ama kendimizi bir nebze de olsa en azından ne kadar tanıdığımızı anlamamıza yardımcı olabilirleramagidipte para verip almam...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet birçoğu gereksiz, önerilmiyor da genel olarak. Ama Aykut Oğut'un bir kitabı benim hayata bakışımı değiştirdi diyebiliriz.

0|0
    0|0
    • bu aynı bir insanın hiç gitmediği bir yere gittiğinde yola çıkarken uçakta duymaya başladığı haz ve heyecan ile oraya vardığı anda kendini gelişmiş ve bir şey keşfetmiş duygusu gibi olsa gerek. lakin her okuduğumuz kitap bizim gizli arkadaşımız değil midir zaten?

• Eger yazari muslumansa fayda goruruz tabi yok degilse zaten kulturu bize uymaz dursun rafta

1|0
    0|0
  • önlisansta okurken bir edebiyat hocamız vardı.40 45 yaşlarında kişisel gelişim kitaplarını yeni okumaya başladığını ama daha önce yıllar önce okusaydım daha iyi yerlerde olurdum diyordu. ben de de var ama pek işe yaramıyor. gerçek hayat çok farklı.

0|0
    0|0
    • ben ce hatırlıyorsan paylaş. belki pdf formatın da nette bulabiliriz...

Erkekler Ne Diyor 3

• Liderlik ve yöneticik üzerine okuduklarım ve subliminal mesajlar üzerine okudum tabikide bakış açını ve düşüncelerini değiştiriyor.

0|0
    0|0
    • gercekten değiştiriyormu yoksa kendilerine mi çekiyor iyi analiz yaptınızmı liderlik ve yönetimde.

• kendilerine çekmek den kasıt nedir? Bu kitapları okurken yaş kitlenize dikkat edin bazılarındaki cümleler ağır gelebılır mantık zorlayabılır. Ticaret amacı gütmeyenler gerçekten etkilidir.

• Kişisel gelişim kitabını alan erkek kardeşimi dövmüşlüğüm var :)
    O derece gereksiz kitaplardır.

0|0
    0|0
    • cidden dövdünmü başkan? Çocuk artık eline kitap almıyordur eline desene...

• Evet aldığı kitapla dövdüm :)
      Ama daha da akıllandı, şimdi ne yaptığını biliyor. Bilakis daha fazla kitap okuyor.

• ara gazı

0|0
    0|0
Yükleniyor...