Sizden bir senaryo yazmanız istense, nasıl bir tema seçerdiniz?

''Bur da, bu sahneyi ben oynamalıydım'' dediğiniz anlar olmuştur illaki sinemada, evde film izlediğimiz de mutlaka. Nasıl bir senaryo da yer alırdınız ya da en çok hangi senaryolardan '' aksiyon, drama, lirik, bilim, korku, gerilim'' izlemekten yorulmazsınız?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• hepsinde yer almak isterin komedi dahaa cok yer almak isterm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bilim kurgu izlemekten asla sıkılmam. Filmlerde gerilim ya da aksiyon tadında bir şeyler olunca, sadece gişe yapsın diye yazılmış gibi geliyor bana. Hep birbirinin aynısı gerilim var. Zaten daha farklı bir şey bulmak da zor olsa gerek. Ama bilim kurgu- fantastik filmlerde her zaman farklı, insanı şaşırtan bir şeyler oluyor. Bazı insanlar bilim kurguyu saçma buluyorlar. Ama adı üzerinde "kurgu" :) Yani onun özelliği o. Bir film o kafayla izlenmez yani. Trajedi-psikolojik filmlerde de her zaman farklı şeyler olabiliyor. Aldatan Yürek, Umudunu Yitirme (Will Smith), Mar Adentro, The Lost Highway bugüne kadar izlediğim en iyi trajedi filmleriydi. Bazen aile filmlerini de sevebiliyorum.13 çocuğu olan bir aile vardı bir filmde :) Ama filmin adını unuttum. O tür filmler de keyifli olabiliyor.
    Bugüne kadar asla burada bu sahneyi oynamalıyım falan demedim. Ama Cube filmini izlerken, keşke benim aklma da böyle sıradışı bir kurgu gelse de yazsam dediğim oldu. Demek ki senin içinde oyunculuk var, benim içimde yazarlık :P :D

0|0
    0|0
  • Psikolojik-gerilim ya da polisiye.

Fantastik, bilim-kurgu filmleri de hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Kendi hayatimin filmini yazardim. Korku gerilim olurdu

0|0
    0|0
  • bayankurukafa diyorki:mesela testeri filmdeki o testere ben olabilirim :D herkes ben ne dersem onu yapıyorlar yapmazlarsa keyifleri bilir öldürürm :D :D

0|0
    0|0
  • Duygusal filmleri severim. İçinde sevgi hüzün karışık olsun:)

0|0
    0|0
  • aksiyondan asla sıkılmam ama hep kötü ve mükemmel olan her beladan kurtulan karakteri oynamak istemişimdir katherine pierce gibi

0|0
    0|0
    • neden bela peki?

• unutma kötüler her zaman hapis cezasıyla ceza evinde yatarlar sen yine iyi olsun ama çekilmez biri ol :)

• bugün varız yarın yokuz ölene kadar sıkıcı çekilmez biri olmayı kim isterki ama o dediğim kötü karakter olayı sadece heyecanlı olduğu içindi öyle bir düşüncem yok çünkü gerçek hayatta ne olacağı belli olmaz

• Bilim kurgu olurdu

0|0
    0|0
  • gerim gerim gerilim. bulmaca gibi olsun izleyiciye kafayı yedirtsin.

0|0
    0|0
  • ölüm konulu

0|0
    0|0
  • Umrumda değil

0|0
    1|0
  • Bilim kurgu, aksiyon :)

0|0
    0|0
  • Ben en çok aksiyon ve bilimkurgu, fantastik tarzı filmlerde rol almayı isterdim =)

0|0
    0|0
  • Sanırım dram.
    Siyah beyaz bir film olsun isterdim.
    Kafamda isimler dahi var ama konu yok :)

0|0
    0|0
  • Korku gerilim aşk

0|0
    0|0
  • Damsız kadının dramı

0|0
    0|0
  • Yakisikli bir adamla sevisme sahnesi

0|0
    0|0
  • acılar üzerine bir senaryo yazardım, ben yazdıkça seyirci izledikçe ağlasın isterim.

0|0
    0|0
    • göz tansiyonuna maruz bırakacaksın milleti? yalan yokaşk tesadüfleri severi izlerken son sahnelerde ben de baya gizliden gizlidennnnnnn :)))

• ben aşk adına yazmazdım, daha çok toplumsal konular, insanların hayatta yaşadığı acıları yazardım yani aşktan geriye kalan ne varsa onu yazardım, ağlanacak şeylerin kıymeti adı altında olurdu bu yazdıklarım
      mesela küçük bir kızın tecavüzden sonra değişen hayatı,
      fakirlik içinde bir yerlere gelmeye çalışan gencin hayat hikayesi
      engelli olarak dünyaya gelen insanın yaşadıkları
      toplum tarafından dışlanan insanların iç dünyaları gibi konular çekiyor beni :)

• ben, ulusal bir firmada dünya çapına yayılmış bir elektronik marketler zincirin de çalışan ve dünyayı vuran ekonomik krizden çıkarması gayretin de olan bir kıta sorumlusu bir ceo'nun verdiği kriz mücadelesin de şirketi ve personeline zarar gelmeden sarf ettiği beyin fırtınası, yaşadıklarını hızlı flash backlerle canlandırmayı isterdim tabiibulduğum formüller ile kahraman olmayı :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu sitedeki arkadaşlar seks hikayesi yazma konusunda master degree olmuşlar, cinsel e sormaliydin bu soruyu ;))

0|0
    0|0
  • Biyografik Tekil şahıs üzerinden yürürdüm her türlü. Oynama konusunda Expandables serisi gibi bir aksiyon makinesinin içinde olmayı herkez ister.

0|0
    0|0
  • aşk ile başlayan içine herşeyin sığdığı aşk ile biten bir filmde iyi kötü tuhaf yakışıklı bir adam karekteri olsun isterdim :))

0|0
    0|0
  • teknolojinin verdiği sahte sosyalliğin yanında gerçek yalnızlık

0|0
    0|0
  • Tepegöz olabilir mesela sabahleyin bir uyanıyorsun cinsiyetin değişmiş onun etrafında gelişiyor duygusal komedi olabilir

0|0
    0|0
  • Ne yazardım bilemiyorum ama kesinlikle aşıkların buluşamadığı, fakir kız zengin oğlan veya zengin kız fakir oğlan gibi klişe bir senaryo yazmazdım.

0|0
    0|0
  • agır dramatik olurdu goc uzerine olurdu berbat bir ülkede yasayıpta daha iyi bir ülkeye gidip orda kacak yasamasını ve sonra tekrardan postalanmasını baya acı bir flim olurdu yani

0|0
    0|0
  • Inception filminde oynamak isterdim :)

0|0
    0|0
  • kahraman olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Turk degilmiyiz hepmiz ask dram manyagiyiz.

0|0
    0|0
  • Komedi aga suanda senorya asamasinda 2 3 sene sonra ekrandayim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...