Aranızda Jehan Barbur'u tanıyan var mı ya da dinleyen genel olarak pek bilinmiyor sanırım şarkısını dinledim sorayım dedim. :)?

Aranızda Jehan Barbur'u tanıyan var mı ya da dinleyen genel olarak pek bilinmiyor sanırım. Güzel parçaları var çok severim ben beğenerekte dinlerim.

• Biliyorum
    78% (7)100% (2)82% (9)Oy Ver
  • O kim ya
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Daha önce dinledim birkaç şarkısını.
    Aşk hiç biter mi şarkısı çok sevimli benim için.
    Sevgiler..

0|1
    0|0
    • evet yanlış hatırlamıyorsam film müziği olacaktı o parça ama güzel evet , altta bir link paylaştım oda çok güzeldir.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 1

• O çirkin olan kadını diyosun dimi? Hıı biliyorum. Orgazm anında kaydediyo şarkıları. Ama severim. Bi' kaç şarkısını tabii.

0|0
    1|0
    • Çok güldürdünüz beni :) biz çirkinliğine ve ya güzelliğine değil de sesine göre değerlendirelim dedik siz maşallah her şeyi değerlendirmeye almışsınız. :)

• Ben herkese sanatçı demiyorum. Bunları sınıflandırıyorum. Öncelikle şarkıcı vardır, bir de sanatçı vardır. Göreceli kavram tabii. Ama işin aslı şu ki; müzisyen olduğum için tür, tavır ayırt etmeksizin her şeyi dinliyorum, dinlemek zorundayım.

• Anladım peki bu açıklayıcı oldu. Eleştiri yapmak elbette normal tabi siz bilgilerinize dayanarak eksikler var diyorsunuz. Bense dinleyip geçerim güzelse güzeldir. Güzel de yani beğenirim açıkcası

Yükleniyor...