Digiturk mü daha hesaplı yoksa D-Smart mı?

ben digiturk lig tv için istiyorum babam d-smart almaktan yana.fiyatları ne kadar?hangisinde hangi kanallar var?hangisi daha hesaplı?kullanan arkadaşlar varmı?bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?teşekkürler ..

* ayrıca yayınların hd olması ile normal olması arasında ne gibi farklılıklar var?lütfen dalga geçmeyin ciddi cevaplara ihtiyacım var!.

• Digiturk
    42% (16)56% (9)46% (25)Oy Ver
  • D-Smart
    58% (22)44% (7)54% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi hakkında da bir fikrim yok kullanmadığımdan ötürü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• futbol seven kız önünde eğiliyorum :D

0|0
    0|0
  • ne istediğina bağlı hiç bahsetmemişsin oysa maç mı izlemek istiyorsun yoksa dizi mi sinema mı .. digitürk iyidir.

0|0
    0|0
  • D-smart'ı bilmem ama digiturk'e elini veren kolunu kaptırır. Düşman başına.

0|0
    0|0
  • Aha müşteri:) dur sana bi digiturk satayım:) tam olarak ne izlemek istersiniz efenim:))

0|0
    0|0
  • Digitürk daha iidir. Ama kablo tv de çok iyi ve ucuz hd yayınlarıda var ..

0|0
    0|0
  • Digütürk her zaman iyidir renktaş ;) Babayı ikna ediyorsun eve Digitürk aldırıyorsun açıyorsun Lig tv'yi aslanlarımızı destekliyorsun :)

0|0
    0|0
    • D-smart daha hesaplı Digitürk Türkiye ligi için epeyi bir para bayıldı artı D-smart'ın elinde sadece çarşambaları yayınlıyabileceği Şampiyonlar ligi var olaya böyle bak hangisini almak mantıklı :)

• tabiki digitürk

0|0
    0|0
  • ben digitürk kullanıyorum d-smart benim formatııma uymuyo

0|0
    0|0
  • hmm bilemedim

0|0
    0|0
  • Tak anteni gitsin.

0|0
    0|0
  • Digitürk iyidir

0|0
    0|0
  • C Oyla Google a bak :)

0|0
    0|0
  • ikisi de değil

0|0
    0|0
  • Hesabını bilmem ama maç izlemek adına digitürk alırım lig tv paketi dahil olmak şartıyla

0|0
    0|0
  • dsmart tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• D smart kullaniyorduk dizi kanallari vs daha cok diye digiturke gectik hicc memnun kalmadik yeniden d smarta donduk. Ama lig tvyi falan bilmem. Ayrica digiturku birakmak isteyince epey ugrastirdilar kapatin dedik zamaninda kapatmadilar ekstra para odedik vs

0|0
    0|0
  • hesaplısını blemem de digiturk candr

0|0
    0|0
  • biz d-smar kullanıyoruz her ay 100 er 100 er faturası geliyo bizde anlamadık :) ama çok güzel kanallar da var

0|0
    0|0
  • D-Smart . Digiturk kullanyrum memnun deglım

0|0
    0|0
  • digiturkte kampanya vardi gecen. hdye uygun tv varsa hd al yani. ciddi fark var.

0|0
    0|0
  • İkiside dolandırıcı :)) Bizdeki digitürk ama ekonomisini bilemiycem :))

0|0
    0|0
  • D-Smart

0|0
    0|0
  • Digiturk iyi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...