Halk için emniyet adalet için hizmet

izmirde ki polisin genci vurması konusunda ne düşünüyorsunuz

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok polis arkadaşım var. Onlarla da bu tarz sohbetlerim oluyor. İzmir'de yaşanan olay gerçekten üzücü. Polisin elbette silah kullanma yetkisi var. Zaten olayda polis yere ateş ediyor. Ancak çok kontrolsüzce... Bilmiyorum ama o kalabalıkta da öyle rastgele yere ateş edilmemeli düşüncesindeyim. Yerden seken kurşun olayla hiç alakasız olmayan birine de gelebilir.

Ayrıca dikkatimi çeken bi ayrıntı da şu oldu: Orada vatandaş vurulduktan sonraki polislerin hal ve hareketine bir bakın. Bütün polisler panik halinde. Her biri farklı yerlere dağılmış. Polislerin bu tür toplumsal olaylar karşısında yeteri kadar eğitilmediği kanaatindeyim...

0|0
    0|0
    • her cumlene katılıyorum egıtım verılıyor verılmesıne de bos beles egıtımler o an ıster ıstemez panık halı olusur sogukkanlı olmaları lazımdı

• Haklısın hocam. Bu aslında polislere özgü bir sorun değil. Ülkemizde hangi eğitim doğru ki? Bakma şimdi ortada ölümle sonuçlanan bir durum olduğu için polislere yükleniyorlar ama ülkemizin genel sorunu, eğitim sorunu...

Kızlar Ne Diyor 4

• duymamıştım ama bu kişiyle alakalı bişi die dşünüorm polisler olarak genellemem.

0|0
    0|0
  • Videoyu izledim ve izlediğim kadarıyla iki tarafta da suç var bence. Yazık olmuş yine de yok yere öldü yani..

0|0
    0|0
  • O bu değilde ben çok polis olmak istedim elendim ): Hep nefes darlığımdan ötürü astsubaylıkdan da elendim vatana hayırlı evlat olacağım dedim olamadım ):

0|0
    0|0
    • yıne olursun sadece asker polıs vatana hayırlı evlat degıl gorevını en ıyı sekılde yapmakta hayırlı bıseydır hersey kısmet kaderınde varsa olursun

• İş işten geçti artık almıyorlar nefes darlığımdan ötürü en çok hayalimdi polis olmak olamadım.. Olucam olucam diye o kadar seviniyordum.. Benim için fark etmez ben böylede elimden geleni yapıyorum ama polis abiciklerim beni durduruyor ben şehite lanet yürüyüşüne katıldım orada vatan hainleri taş atmaya başladı herkes kaçıyor bende onlara taş atıyordum polisler çekti beni..

• yazık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o polisin üzerine 5 kişinin elinde demir çubuklarla ağzını burnunu kemiklerini kırmasını düşünüyorum, ee yani silah belinde oluncada karsındakini hayvan yerine koyma, o silah sana asayişi sağlamak için veriliyor, işte böyle vakalarda türkiyede kaçınılmaz artık

sokak ortasında 10 kişi erkeklik yapa yapa bi askerden gelen genci tekme tokat ağız burun dalarlar, sonrada bize sövdü derler, eeee erkek sen erkek olsan zaten 10 kişi bi kişiyi dövmezdin.

0|1
    0|0
  • Memurda iki arada bir derede kalmış.Sonuçta polise saldırı var ama yinede silah kullanmak yerine copla dayak atmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • İki tarafta da suç var.

0|0
    0|0
  • Olayı bilmiyorum. Link versene.

0|0
    0|1
  • birkaç kötü elma tüm sepeti bozuyor

0|0
    0|0
  • Bazıları çok hak ediyor.

0|0
    0|0
  • avrupada polis kanundur. Çok iyi yapmış bence.

0|0
    0|1
    • olayın ıc yuzuu cok merak edıyorum medyada okudugumuz kadar bılıyoruz bır polıs kolay ko9lay sılahını cıkartmaz cunku

• Gururuma dokunur zordaysam sıkarım arkadaş. süs diye mi verdiler bana onu.

• iş kazası

0|0
    0|0
Yükleniyor...