En sevdiğiniz kitaplar nelerdir?

kutsal kitaplar dışında yerli ve yabancı okumaktan en zevk aldığınız kitaplar nelerdir?

0|0
21|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• 1|0
    0|0
  • Suç ve Ceza'yı okumayanı döverler ama cidden güzel kitaptı be :) yerli de Bir Adam Yaratmak, ön yargılarından dolayı Necip Fazıl'ın bu eserini okuyamamışlara gerçekten üzülüyorum. deli bir hikayesi vardı. film izler gibi okudum. 2 günde bitirdim.

0|0
    0|0
  • Elif Şafak
    Halit Hüseyni
    İskender Pala
    Sinan Yağmur
    kişilerin eserlerini çok severek ve zevkle okuduklarımdır

0|0
    0|0
  • biçok kitap okudum şu aralar sherlock holmes okuyorum onunda son serisi bitmek üzeri çok beğeniyorum hiç bitmesini istemiyorum

0|0
    0|0
  • son ülkücüyü kim öldürdü

1|0
    0|0
  • @soran tartışılmaz KURANI-KERİMDİR

0|1
    0|0
  • epik fantastik kitapları lotr , potter , warcraft , eragon , hobbit tarzı

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç kitap bitirmedim :( , o kadar sabırlı değilim...

0|0
    0|0
  • atsız - Ruh adam

1|0
    0|0
  • Hakan günday kitapları, john verdon kitapları, şah mat, metro 2033 simdilik aklıma gelenler bunlar

1|0
    0|0
  • Cin Alinin sihirli topacı

1|0
    0|0
  • cin ali tatilde

0|1
    0|0
  • yasmine galenorn cadı serisi mukemmeldi aşırı sürükleyici

0|0
    0|0
  • Cin ali serisi :D

0|0
    0|0
  • King tüm kitapları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• yabancı kitapları seviyorum. fakat o kadar çok ki isim sayamam. :/ stephan king ( hayvan mezarlığı, sadist. hala etkisindeyim.) şu anda alaycı kuş'u okuyorum. ondan sonra dan brown'a geçmeyi planlıyorum. percy jackson olimposlular serisini de beğenmiştim, gençlik kitabı fakat mitolojiyi basit bir dille eğlenceli hale getirmiş. macera, gerilim, bilim-kurgu tarzı hareketli ve zekice yazılan kitaplara bayılırım. yaşlı adamın savaşı serisi çok iyi bir bilim-kurgu fakat pek tanınmıyor.

0|0
    0|0
    • bu yorumun bana daha almam okumam ve yazmam gereken bir sürü kitap olduğunu bir kez daha hatırlattı

• teşekkür ederim ya aynen o kadar çok ki sırada bekleyen =) keşke işim gücüm olmasa tüm gün sıcacık evimde oturup kitap okuyup hayallere dalsam diyorum.

• Inşallah bir gün o kadar rahat olabiliriz

• Kitap okuma alışkanlığım yok:/

0|0
    0|0
  • Boleyn kızı

0|0
    0|0
  • Gece Evi serisi (İşaret, İhanet vs.), Aynı Yıldızın Altında, Her Şey Seninle Başlar, Düşün ve Başar ve daha niceleri =)

1|0
    0|0
  • Mehmet Coşkundeniz'in kitaplarını okuyorum. Aşk ve ilişkileri yorumlayışı ve fikirleri ilgimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • duygusal kitapları severim. hani böyle kitap bitince içinde hayatını değiştirme isteği uyandıran insanı değiştiren kitaplar.

0|0
    0|0
  • Reşat Nuri Güntekin in en sevdiğim kitabı Acımak Nazan Bekiroğlu nun da isimle ateş arasında gerçi iki yazarında çoğu kitabını çok beğenmisimdir

0|0
    0|0
  • Aclik oyunları serisi

1|0
    0|0
  • Su an labirent serisini okuyorum mukemmel bir sey

0|0
    0|0
  • Canan tanin butun kitaplari

0|0
    1|0
  • ben fantastik seviyorum vampir romanı falan :) örn Laurel k. hamılton serisi (Mavi ay ) oku bence çok güzel

0|0
    0|0
  • Senden Önce Ben

0|0
    1|0
    • 2014 yılında bitirdiğim ilk kitap öyle derinden etkiledi ki tarihini bile unutmadım

• Ben de ilk ciktiginda okumustum gecen seneydi ve sonunda gerçek anlamda hıçkırarak ağladım...

• 5th wave, if i stay, uyumsuz ve labirent serileri, kitap hırsızı vs.

0|0
    0|0
  • Ayşe kulin kitapları

0|0
    1|0
  • kar meleklerı o kıtaba bayıldım sımdı 2cısını okuyorum

0|0
    0|0
  • PuCCa Günlük

0|0
    0|0
  • kumral ada mavi tuna ve alacakaranlık serisi :D