Rap müzikten anlayanlar bir görüş sunabilir mi?

soundcloud.com/tumturakmangas/istihza-of-burlesque

Şuna felsefik-kimyevi ve bunun yanı sıra hem aşk, hem protest bir söz yazacağım. Bu gece başlayacağım baya bir süreç gerecek profeyonel birisi kaydımı alacak.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beat tek düze gidiyor. Dinleyiciyi sıkabilir. Felsefik ve duygu yüklü yazmak zordur ama benim de tercihim bu yönde. Konu hakkında konuşmak istersen bana ulaşabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beat çok iyi parçayı yapınca atarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • Tamam mutlaka atarım. 1 ay falan bir süreç lazım zaten beati kendimde düzenleyeceğim. Bunun yanı sıra sözlerimi çok iyi bir biçimde yazmam lazım sürekli düzenlemeler yapacağım. Kulağım aşırı aşina olduğu için sıradan birşey yapmak istemiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• beğenmedim. sanki bunun üstüne felsefik bir söz değilde direkt arabesk rap yapacakmışsın gibi geldi. beat güzel değil. çok sıradan.

0|0
    0|0
    • Arabic sample denir ona. Önyargı olmuş bu biraz. Ben mikrofonda böğürmeyeceğim. 2001'den bu yana HipHop kültürünün içinde yaşıyorum.

• arabic sample deyince dahamı şirin oluyo? ben senin rapine ya da yaptığın işe bişi demedim. sözlerin güzel olabilir. çok iyi bir rapper da olabilirsin. dinlemedim hiç seni ama beatin kulağıma hoş gelmedi işte. hiphop kültürünün içindeysen arabic sample la işin ne. bende eski breakdanscıyım. bende ucundan kulağından bu işin içindeydim.

• demek istediğim kardşm madem sadece rap olarak değil hiphop kültürü olarak bakıosun ozaman bi-kaç dallamanın popülarize ettiği saçmalıkların ardından değil. hakkını verenlerin ve dünya çapında isim yapmış insanların ardından git.

• beat çok sağlam be

0|0
    0|0
    • İşte tam beat kıvamında birşeyler yazacağım. Çok muazzam olmalı. Zaten muazzam diyorsam bu sandığın sıradan bir muazzamlık değil. Bir çok kitap okudum ve araştırmalarım var. Felsefe, ideolojiler, kimya, fen, din herşey hakkında derin kelime haznem var. :) E birazda araya aşk serpiştircem.

• bir verse at kardeş özelden yorumlayayım

• beğenmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...