Hat Sanatı yarışmasından 15 bin tl kazandim :/?

Yani para helal mi haram mi? Her kafadan bir ses.

Ben de dedim ki yarismaya gittigimde 15 bin TL yoktu birikim yerine yurt disina cikayim biraz da ben katayim 2-3 ülke gezeyim.

Nereleri tavsiye edersiniz bütçeye uygun?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Senin emeğinin sanatının parası ak süt kadar temiz ve helaldir aksini iddia eden cahildir. ... Güle güle harca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Helaldir bence neden haram olsun hilesiz hurdasiz kazanmissin. Ayrica yurt disi yerine bence yatirim yapin. Atalarimiz ne demis hazira dag dayanmaz. Parayi degerlendirin yani

0|0
    0|0
  • Niye haram olsun? Sonuçta sen becerinle kazandın.
    Örneğin ben. Çalışıyorum ve paramı alıyorum.

15 Bine ne yapılır işte orda takılı kaldım. :D

0|0
    0|0
    • Ben de takılı kaldım :/

• Sen o parayı bence azaltmak yerine nasıl üstüne eklerim diye düşün. Şans oyunlarına takılı kalmadan. :D

• bunu buraya değil ismailağa fetva hattına sormanızı daha faydalı olur sizin için.
    Lakin sizden rica etsem hat sanatından bana bir yazı yazabilirmisin bana kargo ile gönderirseniz çok memnun olurum

0|0
    0|0
  • tamamen şansa dayalı olsaydı olabilirdi, sen emeğinle kazandın, bilgi yarışmaları da haram değil mesela.

0|0
    0|0
  • Cok guzel bir soru sordun: gecen bunu nihata hatipogluna biri sormustu. Bilgi yarismasindan kazanilmissa helaldir şans oyunlarindan kazanilmissa haramdir. Sizinki helal yani.

0|0
    0|0
  • Yıl olmuş 2014 , hala para haramsmı vs diyen var helal olsun valla. Bence kıbrıs ya da las vegasa git. Kumar oyna şansın varsa 100e katla paranı

0|0
    0|0
  • Kazanmissin yani nabican simdi harca gitsin :)) ya da her ne yapiyorsan

0|0
    0|0
  • İsminizi bahşeder misiniz özel olarak? Tabii helaldir.

0|0
    0|0
  • Emeğinin karşılığı rahat ol

0|0
    0|0
  • Para helal güle güle kullan kesinlikle kanada süper bir yer bide ispanya

0|0
    0|0
  • Bu ülkede herkes din hocası. Boş sorular sorma.

0|0
    0|0
  • yu buda sorumu tabiki haram bence parayı benim banka hesabına atalım ben hayırlı yerlere dağıtıyım :)

0|0
    0|0
  • Kanka seninle gelebilirmiyim :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Emeginizle bir sey kazanmissiniz neden helal haram derdine düstünüz. Güzel bir gezinti iyi olur o parayla...

0|1
    0|0
  • Yarışma nerede yapıldı? Hangi hocanın öğrencisisiniz? =)

0|0
    0|0
  • Sen emeğinle kazanıyorsun bence helal ama bize sormak yerine tanıdıgın bir din adamına sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Elbette helal hırsızlık yapmadın , kumar oynamadın. turlar var ya onlara bak hem uygun hem birçok ülke geziyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...