Daha çok hangi Tv programları olsun istersiniz ?

Ekranlarda En çok hangi tarz programları görmek istersiniz ?Yorum olarakta katılırsanız daha güzel olur.

• Yarışma Programları
    45% (20)14% (2)38% (22)Oy Ver
  • Spor Programları
    9% (4)0% (0)7% (4)Oy Ver
  • Gezi Programları
    20% (9)7% (1)17% (10)Oy Ver
  • Belgesel Programları
    16% (7)71% (10)29% (17)Oy Ver
  • Sohbet Programları( Politika,gündem vs )
    10% (4)8% (1)9% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Spor programları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• d.

0|0
    0|0
  • D diyorum belgesel bence.insanları çok bilgilendiriyo.bi yere gittiğinde nerde ne tür varlıklarla karşılaşacağını hangi hayvanların bitkilerin ne yararı ne zararı var öğreniyosun.insan bu tür şeyleri öğrenmekten zevk alıyo.(en azından ben öyle)

0|0
    0|0
  • yarışma

0|0
    0|0
  • Sohbet Programları( Politika,gündem vs )

0|0
    0|0
  • Şu saçma diziler yerine belgesel olsa, hiç sıkılmadan sabahtan akşama kadar izleyebilirim.

0|0
    0|0
  • tartisma programlari

0|0
    0|0
  • gezi ve belgeselleri sabahtan akşama kadar izlesem bıkmam her halde..

0|0
    0|0
  • A :)

0|0
    0|0
  • yarışma ve sohbet

0|0
    0|0
  • magazin olsun magazin.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle belgesel artık abuk sabuk pembe dizilerden sıkıldım ayrıca her sezon verdikleri diziyi tekrar tekrar veriyolar bayıyo artık bkz: aşk-ı memnu bu diziden çok sıkıldım ensest ilişki resmen!

0|0
    0|0
    • aynen yav rezil abuk subuk diziler milletin beynini uyuşturuyo resmen

Erkekler Ne Diyor 9

• D dedm. Ama daha çok hani Discovery deki gibi tarih esaslı ama dikkat çeken. Misal Efsanemi gerçekmi programı çok hoş. Yada ısır beni adlı program. Hangi canlının ne tür hastalık yapabiliceğini gösteren orjinal bi program olmuş. Onun dışında Anime izlemeyi severim family guy star wars clone savaşları tarzı yada adalet takımı batman spider man gibi gibi sürekli izleyebilsem güzel olabilir. Şıklar içinden D dedm ..

0|0
    0|0
    • Daha çok şık vardı yemek programı film dizi çocuk eğitici vs ama bu kadar koyabildim.Bende anime severim :)

• Sabah sabah kadın programları ve özellikle magazin kim kimle nerde ne halt yemiş -banane kim kime naparsa yapsın- bunlardan nefret ederim tiksinirim resmen ve bunlardan kaçmanın da en iyi yolu tabi ki belgeseller özellikle national geographic bilim ile ilgili belgeselleri vaz geçilmezim.. ama bu da yoksa çizgi film de süper iş görüyo strese karşı birebir valla :)

0|0
    0|0
  • tarihin arka odası benzer programlar ve telegol gibi programlar 3 saat sürsün en az

0|0
    0|0
  • Belgesel ve tartışma programları

0|0
    0|0
  • F dizi & film

kurtlar vadisi

0|0
    0|0
  • NTV sağolsun belgesel ihtiyacımı gideriyor ama yinede daha fazla belgesel olsa güzel olur.

0|0
    0|0
  • macera film olabilir

0|0
    0|0
  • belgesel olmalı şöyle doğa belgeseline hayır demem :)

0|0
    0|0
  • sadece behzat ç olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...