Grup yorum hakında bilgisi olanlar lütfen paylaşsın?

Bu grup herhangi bir mezhebe ya da her hangi bir siyasi gurubuna bağlı mı?
Sadece merak ettim. Çaldıkları tarz biraz daha farklı geldi ve baya bir Köklü grup.

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Evet siyasi bir grup. İlk piyasaya çıktıklarında ve uzunca bir süre sol bir ideolojiyle müzik yaptılar ama son birkaç yıldır terör örgütüne daha yakın duruşları var ve bu yüzden sürekli sorun yaşıyorlar. Fakat sol ideolojiye bağlı bir müzik grubu. Ayrıca, ben konserlerine gittim kaç kez PKK bayrakları, Öcalan posterleri, Kürdistan sloganları vs. fazlasıyla vardı ve sahnede hiçbir şekilde bunun uyarısı falan yapılmadı. Konseri adam akıllı izlemeye gelenlere lafım yok herkes aynı değildi.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Ben Tr yaşamıyorum ve o yüzden bu Saçma sorularım :)
      Çoğu Alevi olmalı bu grubun?

• Saçma değil neden saçma olsun ki :) Çoğunun Alevi olup olmadığını bilmiyorum ama sanmıyorum Alevi olduklarını. Çünkü Alevi olsalar Atatürkçü olurlardı ama bunlar Atatürkçü değil, sol görüşlü bir grup. Kendilerini Sosyalist- Devrimci bir grup olarak adlandırıyorlar.

• Çok teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Şarkılarından ve tarzlarından da anlaşıldıgı gibi politik, devrimci, Solcu bir grup..

0|0
    0|0
  • Marksist ve sosyalist görüşlü bir grup

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Biraz farklı geldiler ve bundan dolayı sordum.
      Daha fazla bilgi nerden edine bilirim?

Erkekler Ne Diyor 1

• ılk cıktıklarında sol bır cızgıde ılerlıyorlardı ama sonra pkk ye yakınlasmaya basladılar oncelerı ben dınlıyordum ama artık cok fazla ılgımı cekmıyor

0|0
    0|0
    • Ben dinlemiyorum sadece geçen bir arkadaş benim bir soruma bu grupla alakalı bişey Demişti işte biz bunlardanız diye. Ben o yüzden sordum. Çoğu Alevi olmalı sanırım.

Sorularım Saçma gele bilir kusura bakmayın
      Biraz bunlardan uzak Olduğum için merak ettim sadece :)

• yok ben yaptıkları muzıge ve kısısel goruslerıne bır sey demıyorum sadece cızgılerınden bence bıraz uzaklastılart benım gorusum bu

• Bir arkadaş biz büyük Demişti ve ben tam olarak o arkadaşın ne demek istediğini
      Anlamadım ve bu yüzden soruyu bu şekilde yöneltim

Yükleniyor...