Türkiye 12 eylül öncesine dönerse ?

Yani bu sefer Ülkücülerle,pkk'lılar çatışırsa sokaklarda ? ve yine darbe olursa ? sizce pkk sorunu ortadan kalmazmı ? 12 eylül sonrası anarşinin bittiği gibi ?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz .ş çünkü ülke bölünür ve suriyenin yasadıklarını yaşarız..

Olaya da amerika el atar pkk'ya daha fazla destek verir.. Yok yere vatanımızdan oluruz..

AlLah korusun..

Zaten amaç ülkücülerle pkk'yı fena halde kapıştırmak.

0|0
    0|0
    • Eğer böle bişi olursa ülkücüleri aşırı baskı olacaagını düşünüyorum,12 eylülde darbe olmasaydı türkeş iktidarı ele geçiyormuş,yani diceğim darbe olunca anarşi bitti bu seferde pkk bitmez mi sence ?

• aynen tuzak çok haklı zaten bunu bekliyor amerika ve yanddaşları etrafınıza bakın bakalım kimleri kuşattılar barış adı altında.. bizimde barışımızı bozup sözde barış getirecekler..

• Valla hocam solcu sağcı kürt türk dediler kardeş diyemediler.. Ve şimdi istedikleri oldu.. Bizi sömür�yorlar.. Darbe değil barış olmak zorunda .. Kürt kardeşine el vermek zorunda biz kardeşiz demek zorunda.. Yoksa hepimizin elinden alcaklar ülkemizi..

Kızlar Ne Diyor 3

• Darbenin dezavantajlarını halk çekiyo... Böyle birşey geçmiş tarihte fayda getirmediki şimdide getirsin.

1|0
    0|0
    • OZaman pkk nasıl biticek ?

• ''Darbe istemek yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olur'' Pkk nasıl bitecek bilmiyorum ama umarım en az zararla bir gün sonu gelir.

• Askerliği Tunceli ovacıkta komando olarak yaptım,Ancak büyük darbeler vurabilirsin pkk'ya bitemezsin bu şekilde...

• İç savaş çıksın yani.Millet bölünsün.Ara başka örgütlerde belirsin...Kim kime kim vurduya gidenler olsun.Dediğin örgüt bitsin.Halk kendi arasında örgütler kursun...Sonra bitti diye pkk toparlanmaya çalışalım...

Zaten yıllardır bizde içsavaş çıksın diye gözümüze bakan ülkeleride unutma...Destek vericekleride unutma..İçsavaş çıktığında.Türkiyenin önemi çok büyük şuan.Oyüzden sakin sakin halledilir.Her ülkede terör var.Böyle yapılanmalar var bence

0|0
    0|0
  • darbenin iyi birşey olduğunu sananlar var hala.. yazık gerçekten çok yazık...

0|0
    0|0
    • Peki pkk nasıl biticek ?

• Senin gibi bir arkadaşımın da önyargılı olması bana tuhaf geldi. Ben " pkk " kelimesini vurgulamak için yazdım ve hep burada söyledim. Türkiye İslama mütabık olmadıkça sonumuz maalesef budur. Bu benim bölünme yandaşı olduğumu değil de açık sözlü biri olduğumu gösterir. Ne buyuruyor hadis-i şerif : "Bir ülke şeriatla ile hükmetmezse ölüm, yayılır, açlık yayılır, bela yayılır." Bilmem anlatabildim mi ?

• @soran; yeni dünya düzeninde bu mümkün değil ilişkiler o kadar iç içe girmiş ki birine dokunsan bir yerden kaybediyordsun hamle alanın dar malesef.. biraz dış siyaset ve ülkelerle ilişkilerimizi araştırmanı tavsiye ederim .. kim kiminle bağlantılı neye gebe bir bak bence...

Erkekler Ne Diyor 8

• Her darbe solun başa geçmesine bahanedir oylarla alamadıklarını darbeyle alıyorlar o yüzden darbeye karşıyım bide düşün ben seni sevmiyorum sokaklarda anarşi ya sen beni ya ben seni öldürürüm adını anarşi koyup geçeriz hani mantıksız... çok çatışmak istiyosan uzman olup daga çıkabilirsin :)

2|1
    0|0
  • En fazla olağanüstü hal olur, sıkıyönetim ilan edilir ama darbe olacağını zannetmiyorum artık.

Pkk'nın bitirilmesi için öncelikle bataklığın kurutulması, yani elebaşlarının öldürülmesi ve onlara maddi destek sağlayan kaynakların kesilmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Abd uşagı olan hükümetle dedikleri ne kadar gerçekleşebilir ? Milletin artık sabrıda kalmadı...

• ülkücülerle solcular çatışmıştı olm. hem niye çatışan ülkücü oluyor? solcu olsun

1|0
    0|0
    • Dostum Bu Sefer ülkücüler pkk'lılarla çatışırsa dedim anlamadınmı ?

• pkk bitmez o şekilde. Ülkenin ekonomisi bozulur

• Pkk'ya saygı duyuyorum ya ondan büyük yazdım değil mi ? Bir daha bana lan diye hitap etme sakın !

• o zamanlara dönmeyiz ama PKK biter

2|0
    0|0
  • Türkiye bölünmedikçe PKK bitmez.

1|0
    1|0
    • pkkyı büyük harfle yazma ln

• Gerçekçi olmak lazım. Pkk devleti bölecek demiyorum, dış güçler bir şekilde ülkeye bölecekler. Çünkü bu kafalarla biz bu mücadeleleri kazanamayız. Bunu itiraf edip aklımız başımıza almalıyız.

• cevabında haklısın ben tamemen pkk yandaşı gibi bişi algıladım kusuruma bakma... hakkını helal et.. uyanık olmak lazım evet kesinlikle ama, pkk yı büyük yazma bence..

• Ülkücüler o kadar ileri gidemez nice katliamlardan elleri kanlı çıktılar

0|0
    1|0
  • bu sefer toparlanamaz

0|0
    0|0
  • Hala önceki zihniyetlerde misin sen.!

0|0
    0|0
    • Başka nasıl pkk biticek peki ?

• Sen PKK'yı mı bitireceksin ? Bunu savaşla yapacaksın. Desteğini halk ve yabancı devletlerden alan bir varlığı asla bitiremezsin.

Oradaki insanları meşgul edecek işler yapmalısın. Fabrika kurmalısın. İnsanlar çalışmalı,başka şeyleri düşünmeye vakti olmamalı

Yükleniyor...