Okuduğunuz en etkileyici kitap hangisi? Belki monoton bir soru ama sormazsam olmayacak.

Biraz monoton bir soru olacak ama yine de sormak istiyorum. sormazsam içim rahat etmez.gece uyuyamam:D:P

Arkadaşlar öncelikle sorumun cevabını veriyorum. Şimdiye kadar okuduğum kitaplar içinde beni en çok etkileyen, okurken inanılmaz lezzet aldığım yani okuduğum kitaplar içerisindeki en beğendiğim kitap Ahmet Ümit'in İstanbul Hatırası. Peki ya sizin ki?

0|1
14|11

En İyi Kız Görüşü

• ROMAN

Emine Şenlikoğlu - Maria

Emine Şenlikoğlu - Sevgide hiç vefa yok mu ?

Halit ertuğrul - Düzceli Mehmet

Halit ertuğrul - Selim ile Hande

Tasavvuf haa diceksinki bu nerden çıktı bundaki hikayeler ve bilgiler muhteşem başucu kitabım bu benim o yüzden yazmak istiyorum gerçk tasavvuf kitaplarının hepsi güzeldir

Eşrefoğlu Rumi - Müzekkin Nüfus

saydıgım kitapların fiyatları 6 ile 15 lira arasında değişiyor. sıadan bi kitapçıda bulman biraz zor. Şiddet ötesi tavsiye ediyorum çünkü en son sevgide hiç vefa yok mu kitabını canım kıtap okumak ıstemıyor dedıgımde uyuyamayıp sabah 5 te bıtırmıstım. kıtaplar Nt, Anadolu dağıtım ve Hakan kitapevi gibi yerlerde bulunuyor. Nesil yayıncılıktan Halit Ertgurul kitaplarını bulabılırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Elif Şafak ın AŞK kitabı benim için çok etkileyiciydi. Canan Tan ın kitabını okuyorum şimdi ama pek sarmadı adı yüreğim seni çok sevdi ..

1|0
    1|0
  • John Steinbeck - Gazap Üzümleri / Bitmeyen Kavga

John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut

Mezarcı - Paul Cleave

Ariana Franklin - Ölüm Üstadı

Halide Edip Adıvar - Sinekli Bakkal

0|0
    0|0
    • mezarcı nasıl bi şey acaba, kulağa hoş geliyor?konusu nasıl?

• iyiymiş ya o zaman, teşekkür ettim, en kısa zamanda okuymayı deniycem:))

• Ben teşekkürederim yorumlarımı okuduğun için :)

• Anne Frank...

Bir de son konuşma..(Randy Pausch)

0|0
    0|0
    • kitabın adı mı anne frank,yazarı kim, ne anlatıyo?

• :)) Çöküş evet ya..:P

• ya o filmdeki alman nasıl rol yapıyor öyle, müthişti de mi. ben çok beğenmiştim o adamın rolünü,hitler rolünü yani.

• Pınar Kür'ün Bitmeyen Aşk'ı...

Vadideki Zambak'ı okurken de çok beğenmiştim. İkisini de eğer şimdiye kadar okumadıysan tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kitap ismi vermeden (malum nedenden dolayi) (: direkt yazar ismi vericem zaten sadece iki kitabi var (di galiba)

adam fawer eserleri

0|0
    0|0
  • john steınbeck / gazap üzümleri solmaz kamuran/ kiraze Yaşar Kemal in tüm kitapları..

0|0
    0|0
  • hande altaylı aşka şeytan karışır çok beğendim birde ahmet altan isyan günlerinde aşk

0|0
    0|0
  • adam fawer olasılıksız tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • lisa gardner-saklambaç

0|0
    0|0
  • nüvide gültunca tulgar kendi kutup yıldızını bul çok güzel bir başucu kitabı

0|0
    0|0
  • Huzur Sokağı

0|0
    0|0
  • elif şafağın tüm kitapları.ama beni etkileyen bakış açımı değiştiren bir kitap var oda secret

0|0
    0|0
  • s*ktir et - john c. parkin :)))

0|0
    0|0
    • Kitabı anlatma sakın ama konusu nedi?r.. Geçen gün elim gitti ama almadım :)

• neden s*ktir et dediğimiz, dediğimizde olan rahatlamalar falan filan

• Kişisel gelişim kitabı, çokoş bu:)

Erkekler Ne Diyor 11

• bugüne kadar çok kitap okudum ama Mektubat ı okuduktan sonra hayatım değişti..

Mektubat: yazarı Bediüzzaman belki okuyanlarınız olmuştur..

0|0
    0|0
    • hııııııııım. bende okumuştum mektubatı.dini bi kitap ama dili çok ağır.

• angell bilmiyorum öyle günümüz Türkçesiyle okumadım hiç ama Osmanlıca kelimelerle sanki daha uyum sağlıyor.Ama okumak isteyenler için osmanlıca olması engel oluyosa Türkçesiyle okumaları iyi olur tabii

• Tabiki insan istedikten sonra mananın derinliğini anlamak kemeleri çözmekten cok daha guzel oluyor. Ama insan bazen gerek duyabilir yeterki faydalı olabilsin okunan şeyler.

• adam fawer ihanet noktası bide yazarını hatırlamıyorum george bişeydi sanki kitabın adı koloni okumadn uyuyamıyordum :)

0|0
    0|0
  • Her Temas İz Bırakır - Emrah Serbes, ikinci kitabı Son Hafriyatı da almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ya nedense ben "Neva" diye bir kitap okumustum. Harbi gülerken güldüm kızdım resmen ya. Kitabın harbikızı çok saf ve temiz iyi bir kızdı ama kitabın sonunda adresini bulup evinin bombalayasım geldi.

0|0
    0|0
    • yazarı kim acaba bu neva'nın, şiddetle tavsiye edermisin okumamı?

• bu kıtabi bir arkadaşım hediye etti.ama bir aydır ordan oraya atılıp duruyor.hemen başlıyorum.

• Ya şimdi beğnmeyeceksiniz diye korkmaya basladım :) İlk bitiren soru yapsın merak ettim şimdi bende :)

• 1984

0|0
    0|0
  • Vadideki Zambak - H. Balzac

0|0
    0|0
  • Yahya vurucu aşk ve biraz da yalnızlık muhteşem bir kitap

0|0
    0|0
  • suç ve ceza

0|0
    0|0
  • Jules Verne - Denizler altında 20.000 fersah... Hayran olmuştum...

0|0
    0|0
  • En çok etkilendiğim ve tekrar tekrar okuduğum Erdal Öz - Gülünün Solduğu Akşam.

0|0
    0|0
  • reşat nuri gültekin'in harabelerin çiçeği

0|0
    0|0
Yükleniyor...