Anime çizen var mı :)?

merhaba ben anime çiziyorum ama daha acemiyim anime nasıl çiziliyor ne kullanılıyor bana detaylı bişekilde anlatırmısınız teşekkürler.

1|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Her sene yöntemleri değişiyor, artık pc ortamında 3 boyutlu olarak hazırlayıp, hazır kalıpları hareketlendiriyorlar. Anime derken neyi kastettiğine de bağlı, kayıp balık nemo gibi bir şey çizeceksen en iyisi maya, ortam oluşturmak için 3d max ve cinema 4d, manga çizeceksen onun çizim tekniklerine bakmadım malesef, japonca sitelerde şansın daha yüksek olacaktır. :)

0|0
    0|0
  • Bende çizmek istiyorum

0|0
    1|0
    • aslında anime hakkında bir site var anime türkiye orda gördüm ama pek anlayamadım bir kaç şey ögrendim gerisinide iziliyerek çizdim istersen oraya bak bide youtube dan sophiechan yaz çıkar oda anime çiziyor :)

• nasıl alcamı bilmiyorum yeni ye oldum :)

• Tamam ben aldım takibe :)

• bir iki denemem oldu pek beceremedim karakteri olusturuyorum mekanda takılıyorum :D bende bıraktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çizdiğin şey anime değil canım, manga :))
    Manga drawing diye arattığın zaman videolu çalışmalar ve görsel çalışmalar bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • ben hiç beceremedim onu :D ama çizen bir arkadaşım var genelde keçeli kalem benzeri şeyler kullanıyodu. sorabilirsem mutlaka haber veririm

0|0
    0|0
  • internette how To draw anime yazınca yardımcı olan Şeyler çıkıyor

0|0
    0|0
  • Bunun kursları vardı galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...