Ünlü bir ŞARKICI olmak istiyorum. Nasıl başarabilirim?

Sesime güveniyorum. Ne çok kötü ne de çok iyi denilebilecek bir sesim var. Orta güzellikte bir sese sahibim. Örnek olarak veriyorum. Irem derici gibi yükselmek istiyorum, şarkıcılık yapmak, sahnede olmak istiyorum. O kadar çok istiyorum ki günümün yarısı bunun hayaliyle geçiyor. Yarışmalara katıl demeyin. Katılmam zor hatta imkansız. Artık hayalde değil gerçekte olmasını istiyorum. Ne yapsamda bu hayalimi gerçekleştirsem?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede hayallerin gerçekleşmesi çok zor. vazgeç bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türkiye şartlarında dünya çapında bir şarkıcı olamassin. Tabi irem derici gibi olmakta kolay değil, şans.

0|0
    0|0
  • yetenek sizsinize katılsana

0|0
    0|0
  • birileriyle yatman lazım

1|0
    0|0
  • O ses Türkiye ye katıl hatırlarsan irem derici de katılmıstı ve orda tanınmıştı

0|0
    0|0
  • Burada takılarak ünlü şarkıcı olamazsın mesela :)

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Ses kaydi isteriz

0|0
    0|0
  • Git birinin altına yat 1 günde seni star yaparlar.

0|0
    0|0
  • Sesin kadar fiziğin güzel mi? Hatun kendini irem derici ile kıyasladı ya la :D

0|0
    0|0
    • Kıyaslamadım düzgün okursan örnek olarak verdim. O nasıl Türkiye'de şarkılarıyla sevildiyse bende öyle olmak istiyorum amacıyla dedim. Ve şuam gündemde olan en iyi örnek o. Ses olduktan sonra fiziğin önemi bence yok ama merak ettiysen söyleyeyim. Irem dericiden daha güzel bir yüzüm ve burnum var. Ondan daha düzgün bir fiziğe sahibim. Boyum 1.73

• Fiziğin olmadıktan sonra sesin pek bir önemi kalmıyor. Kaçtane sanatçıyı kendi sesinden, hiç oynanmamış haliyle dinledin? Artık sesine istediğin şekli verebiliyorsun. Ve bahsettiğin piyasada temiz insan yok. Nasıl ünlü oluyorlar sanıyorsun? Onun bunun altına yatarak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...