İsmail yk kesinlikle okuyun?

ismail yk team twitterda kral tv ve birsürü yayın kanallarına dik bir şekilde kafa tutuyor ismail yk tam 2 senedir hiçbirşekilde piyasada yok almanyada zengin ve stüdyosunda tıpkı 2004 albümü gibi itinayla çalışıyormuş. çok sağlam ve dik şekilde albüm çıkarıp sağlam reklam yapıp bu albümmde tüm önyargıları silecekmiş ne diyorsunuz bu konuda

Güncellemeler:
arkadaşlar çok merakla bekliyorum ismail 75 ödül aldı bakalım bunun hakkın vercekmi artı ksokaklarda bangır angır çalacakmı

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekliyorum:) inanıyorum:)

0|0
    0|0
  • İnanıyoruz

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir sanatçı değil ki

0|0
    0|0
    • inana avruapda en çok sevvilen türk sanatcı ve inan gözlerimle şahit oldum çok büyükbir sanatcı 32 enstürman çalıp almanyadaki en iyi stüdyoya sahip alman sanatcı ve amerika ismaile dünyaca ünlü sanatcı ödülün verdi yabancı ülkelerde ve çinde onser veren ilk alman ve türk sanatrcı

• Her ne kadar ses olarak yetersiz bulsamda müziğin diğer alanlaronda başarılı. Keşke piyasa müziğini bıraksa

0|0
    0|0
    • işte ablacım piyasa müziğini 7. albümünde bırakıp atacak bu adam tam 2 senedir sessiz skain çalısıyor sorum şu sana eğer albümü çok güzel olursa alıp takip edermsiin?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kürt kökenli Türk sanatçı. Çok güzel severek dinlediğim şarkıları var. Bir grubun özellikle kuzey ırak konserinden sonra çekemediği sanatçı. Umarım o şekilde gelir.

0|0
    0|0
    • alman sanatçı aslında kuzey ırak in kosnerinde sonra çekilmiyor bomba gibi geliytortwitterda ismail yk team var takip et nu analrsın

• askere gitmesin diye vatandaşlıktan cıktı düştü gözümden

0|0
    0|0
  • İsmail yk ölmedi mi la :D

0|0
    0|0
    • ölürmü abicim hiç adam 2 senedir piyaswada yok sırf facede 2milyon hayranı var çinde konser verdi 4 aydır avrupa konserilende türkyede yok 2 senedir bomba gibi geliyor inan

• Valla kanka ben ismail yk dinlemiyorum ki :D çıksın bir albümü bakalım

• aynen kardeim tüm onyargıları silecek

• çalınır

0|0
    0|0
  • Ön yargıdan kasıt ne? Sadece Kral TV'mi? Kral Pop ve Power Türk başta olmak üzere müzik kanallarında yayınlanmıyor. Çünkü kendisini geliştiremedi. Para bozdu belki de diyelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...