Basiniza gelen komik olaylar var mi?

Bir abiyle muhabbet ediyorduk dukkan onunde bana bu urunlerden koliden cok az cikiyor dedi bende abi karisik kuruyemiste ki fistik gibi az cikiyor dedim yoldan gecen kadinlar birden gulumsemeye basladi :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarla gezinirken arkadaşlarımdan biri yanımızdan geçen her erkek hakkında yorum yapıyordu bende içimden arkadaşımın boş konuştuğunu düşünüyordum kiii arkadaşımın bana -ciddimisin gerçekten öylemi düşünüyorsun- lafını duyana kadar... meğersem sesli düşünüyormuşum:-D

0|0
    0|0
    • Hahaha ablam boksor. yolda yuruken adamin biri laf atmis adamin yuzu mosmor :) ne bilsin boksor oldugunu :)

Kızlar Ne Diyor 2

• çok tabi ki :D

0|0
    0|0
    • Anlatir misin :)

• Iyiymis bir tanede ben anlatiyim okuldan arkadasla kacip disaridan yemek yiycektik arkadasla. Bende cesaret yok daha once oyle hic kacmamistim. bekciye kapiyi ac dedik acmadi arkadasta duvari tirmandi bir eliyle de beni cekiyor pesinden cikayim diye o anda o disari cikti bende tirmanmayi dusunuyodum baktim o tekrar tirmanmaya basladi iceri girmeye calisiyordu. Megerse okul takimi mactan geliyormus beden egitimi ogretmeni, mudur ,butun erkek ogretmenler. Bekciye kapiyi ac iceri giriyim demis bekcide nerden ciktiysan ordan gir demis ne olaydi.

• Coook :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...