Karakalem ve renkli kalem çalışmalarım.. Sizce nasıl?

0|0
65|31

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle Ali ismail korkmaz çok güzel olmuş tam afişlik ve paylaşımlık. Ben de çiziyorum kardeşim. Ve çizen bir insanın duygularının olması resme de duygu katıyor. Eline sağlık kardeşim. Ali İsmail Korkmaz kardeşime de Allah'tan rahmet diliyorum. Gün gelecek onun da hesabı sorulacak... Zalimler inşallah zulmünün bedelinde boğulacaklar...

0|1
    0|0
    • Hem karakalem hem renkli calismasi Ali Ismail Korkmaz vakfinda bir omur boyu sergilenicek bizzat Abisine elden teslim edicem. O calismalar benim icin çok baska ve anlamli calismalarim. Gun gelir devran doner hesabida sorulur.. teşekkür ederim cok saolun

Kızlar Ne Diyor 65

• Oooooovvvvv bunları sen mi yaptın :O:O:

0|1
    0|0
  • Ohaaa çok iyiler gerçekten :)) yalnız bişey farkettim kara kalemdeki insan Yüzlerin de kk golgelendirmeler cok kesik kesik yapmissin. Yani golge carpan yer koyuyken yan tarafi aniden bembeyaz gorunuyo. Gecisleri daha iyi ayarla koyudan aciga gidiyor olsun. Eminim oylr yapmissindir da uzaktan bakinca biraz daha dagitman gerektigni gordum koyuluklari. ya da bana ole geldi bilemicem ama super gercekten cok yetenklisn :))

0|1
    0|1
    • Cok tesekkur ederimxsaolun :) firca teknigi ile tinlamalari dagittim ilk defa firca ile denemistim :) aslinda daha fazla ton gecisi vardi ama ben biraz daha flu bictat birakmak istedim :)

• çok teşekkür ederim çok saolun :) elimden geldiği kadar yeni çalışmalarımı sizlerle paylaşıcam :)

• bekliyoruzzz :)

• hepsi çok güzel.
    resim ögretmeni misiniz?

0|1
    0|0
    • Cok tesekkir ederim :) resim ogretmenligi bolumunu okuyorum :)

• Aynen :)

• haşa yaratmaktan birkac tik geride saheser resmen

0|1
    0|0
  • Kaç yıldır yapıyosun ve ders aldın mı? Ben çizerim arada ama çok acemi srn gibi olabilir miyiö acaba?

0|1
    0|0
    • ben 4 yaşımdan beri tam 21 yıldır bu işin içindeyim ve 21 yıl boyunca elimden kalem kağıt boya hiç eksik olmadı :) ama kurs eğitimim şiddetle şart çünkü yeteneğini ilerletmek istiyorsan kurs'un etkisi nerden baksanız %90 payı var :)

• Benzemesine sevindim tesekkur ederim , almayı düşünüyorum artık :)

• rica ederim :) fırsatınız ve imkanınız varsa elinizden geleni yapın :) şimdiden size başarılar diliyorum bol şans :)

• çok başarılı. Bende resime başlamak istiyorum bir kursa mı gitmeliyim yoksa internet yeterli olur mu

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) kesinlikle kurs eğitimi şart. birebir eğitim her zaman farkını hissettirir :)

• çok güzel.

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş çizimler ve renklendirmeler. En sondaki daha bir güzel olmuş. Başarılarının devamını temenni ediyorum.

0|1
    0|0
  • harikalar ya bu saçlara nasıl özeniyor millet bne anlamıyorum ben de yüzü felan güzel yaparım ama kıyafet ve saça gelince tıyorum elimden hayattan soğuyorum resmen sen harika yapmışsın. boyalar kalem pastel mi?

0|1
    0|0
    • Cok tesekkur ederim :) bildiniz piyasada ki renkli kuru kalemler faber castelin ucuz 10-15liralik setleri :)

• Renkleri iyi kullanıyosun özellikle simiyago ya bayıldım çook başarılı :)

0|1
    0|0
  • Simiyagoya bakkk "Kıymetlimissssss" güzel olmuşlar :)

0|1
    0|0
  • ayy bayıldım yaa gercekden super olmus hepsıı bırbırınden guzel gercekden cok basarılısınız =)

0|1
    0|0
  • Muhteşemler. Emeğine sağlık çok yeteneklisin

0|1
    0|0
  • Bunlara kötü olmuş diyen çarpılır :)

0|1
    0|0
    • estağfurullah :)) eleştirildikçe her zaman eksiğimi görüp tamamlamaya çalışırım :)

• Çok güzel olmuş:)

0|1
    0|0
  • Cok basarili tebrik ederim...

0|1
    0|0
  • Bayildim ya harikasin!

0|1
    0|0
  • abı cok ıyı basarılı yaaaa

0|1
    0|0
  • 10 numara 5 yildiz 🌟🌟🌟🌟🌟

0|1
    0|0
  • Wuuaaww sen bir harikasın. Saygılar hürmetler..:)

0|1
    0|0
  • Eline emeğine sağlık, harikalar.

0|1
    0|0
  • Gollum korkuttu, çok başarılısın,
    Saygılar

0|1
    0|0
  • Başarılı ve lezzetli...

0|1
    0|0
  • Sana aşık olabilirim...

0|1
    0|0
  • Yuhhhhhhhhhh:(((( Bende kendimce çiziyorum bişeyler hatta atcaktım buraya bir kere atmıştım ama bunları görünce utandım:( Çok güzel oldu

0|1
    0|0
    • estağfurullah öyle deme :) emin ol zamanla oluyo ben ilk deneyimimi avonda ki dergi kapağında bir kadını çizmeyle başlamıştım resmen kadın bildiğin travestiye dönmüştü zamanla oluyor emin ol :)

• Ayy ne güzeeel teşekkür ederim :))

• rica ederim :)

• Sen bence buralarda harcanma harika olmuş hepsi özellikle gollum'u gözüme kestirdim :)

0|1
    0|0
  • Çok güzel:)

0|1
    0|0
  • bunlar muhteşem ötesi

0|1
    0|0
  • Ben böyle resim görmedim oha dedirtcek kadar güzel

0|1
    0|0
  • Cok guzel olmus emegine saglik 😊 yalniz birsey sorucam herzaman cizebiliyormusun?

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederimm saolun :) malesef belirli zamanlarda çizebiliyorum okulda ki yoğunluk fazla olunca pek vakit kalmıyo serbest çalışmaya.

• Ne guzel:) kolay gelsin :))

• teşekkür ederim :)

• Kızlar Devam
    35

Erkekler Ne Diyor 30

• 0|1
    0|0
    • öncelikle ellerine sağlık dostum :) fatih sultanda ki çizgisel tat iyi :) kaplanda ki kompozisyonda geneli sadece tüy detayı baya bir zorluyo bu tip çalışmalarda detay ve bütüne doğru kaynaştırmak ön plana çıkıyo ama kompozisyon ve geneli gayet iyi :) araba çizimlerinde de kompozisyonun gayet sağlam ama renklendirmede marker tarzı kalem kullanmanı tavsiye ederim onun üzerine kuru renkli boyalarla koyudan açığa tonlarsan daha parlak bir ton lezzeti bırakır metal de :) hepside gayet iyi tekrar ellerine sağlık dostum :) renkli kalem olarakta derwent'in kuruboya kalemlerini tavsiye ederim :)

• Eyvallah dostum tavsiyeler için teşekkür ederim :)

• rica ederim dostum :)

• http://hizliresim.com/qm24MZ super olmus :) benimkisine bak karaklem değil ama ilk defa cizmistim cokta kotu değil :)

0|1
    0|0
    • emeğine sağlık güzel olmuş kardeşim :) sadece çizgileri inceltip hafiften ton denemelerine bir dene emin ol çok daha sağlam olur :)

• Bakmadan söylüyorum, benden çok daha iyisin ads

Ks'nin 'kadın Bob Ross'una sormak gerek @Jetskiyoksaatskivar o bilir bu işleri..

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Jack Sparrow - Barbossa - Sao Feng ile birlikte Davy Jones karakterlerinide çalışacağım dostum :)

• Çok iyi olmuş ya :D

• eyvallah kardeşim saol :)

• cık ıyı yapmmışın

0|1
    0|0
  • Harikasın hocam...
    Ali İsmail Korkmaz zaten mükemmel.

- Ernesto Che Guevara, Yılmaz Güney, Ahmet Kaya, Deniz Gezmiş, Mahir Çayan gibi isimleride çizersin artık :)

0|1
    0|0
    • Cok tesekkur ederim saolun :) mahir cayan haric diger cizimler mevcut sadece eski calisma olduklari icin yuklemedim :) cunku arada baya bir zaman gecti ama yeni calismalarla tekrar cizicrm onlari :)

• Hayatımda gördüğüm en güzel çizimler diyebilirim bir eğitim falanmı aldın bende bir kursa gitmeyi düşüyorum ama oturduğum yerde bulamadım

0|1
    0|0
    • Estagfurullah Çok tesekkur ederim :) Alican Leblebici , Taner Ceylan ve Muhsin Kareli'yi takip etmenizi tavsiye ederim :) ama kesinlikle Kurs egitimiyle başlamalisiniz uzak bile olsa emin olun deger :)

• ellerin dert görmeye kanka çoktan böyle güzel emek dolu paylaşım görmemiştim. ceket çok fena olmuş fotoğraf gibi

0|1
    0|0
  • Mükemmel..

0|1
    0|0
  • Dostum Bunlar birer sanat eseri :) karakalem hastasıyım ayrıca ben de bir ressamım :) ellerine saglık :)

0|1
    0|0
  • Emegine Saglık cizimler cidden basarili..

0|1
    0|0
  • Çok iyi...

0|1
    0|0
  • Yetenek sizsinize çık birader

0|1
    0|0
  • Aman tanrım didim ;))

0|1
    0|0
  • Nefis mukemmel :)

0|1
    0|0
  • Muhteşem kardeşim başarılarınn devamını dilerim.

0|1
    0|0
  • çok iyi başarılarının devamını dilerim.

0|1
    0|0
  • Baya güzeller.

0|1
    0|0
  • Çok süper olmuş abicim yetenek fışkırıyorsun maşallah :)

0|1
    0|0
  • bravo reiz hele ki zidane a bayıldım doğrsu

0|1
    0|0
  • Gayet hoş ve güzel şaheserler seni tebrik ederim daha yenilerini görmek dileğiyle iyi geceler... ;)

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim dostum :) neden olmasın sizede iyi geceler :)

• Çok iyi pnpa :) bu çizimler bir harika :)

0|1
    0|0
  • Karakalemden devam et renkli çalışmalar güzel olmamış

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim saolun :) her teknikte kendimi geliştirmem lazım tarz olarak sadece karakalemde kalamam :)

• tuval üstünde 12 farklı malzemeden çalışmıştım :) bez olduğu için kalem etkisi baya bir zor oldu o çalışmada :)) dokusuda tırtıklı olduğu için baya bir zorladı ama bir o kadar da zevkli oldu benim için :))

• O zaman helâl olsun. ben kâğıt üzerinde sanıyordum tuvalde zor olur bu kadar güzel çizim yapmak hele karakalem tarzi

• Çok güzel mükemmel ötesii tebrik ederim

0|1
    0|0
  • Guzel de su bizim efendimissin gosleri iyi olmamisss ☺

0|1
    0|0
  • Ali Ismail Korkmaz. Emegine yüregine saglik dost

0|1
    0|0
  • Allah seni bağışlasın çok güzel olmuş.

0|1
    0|0
  • Abi gercekten sen yaptıysan mükemmel ya süper ötesi bundan ötesi kızıl ötesi:)

0|1
    0|0
  • Baya iyi

0|1
    0|0
  • Bu mesajdan sonra kaç kişi sana benimde kara kalem portremi yap dedi allah için çoook merak ettim :D

0|0
    0|0
    • Baya oldu ama final donemine giriyorum malum odevler ve yogunluk var istesemdr yapamam :))

• 25 yasindayim babamdan harclik alamam hatta ben yardimci oluurum ufak tefek odemelere :)

• En güzeli, böyle yeteneğin var mağdem boş beleş işlerle uğraşma işte nakde çevir. ki zaten anladığım kadarıyla çeviriyorsunde 👍

Yükleniyor...