Okunmaya deger seyler?

Okunmaya Deger seyler yaziyorum. Hayatin İcinden. Aski, gunluk hayati , yardimlasmayi, pismanligi. kucuk umutlarla buyuk acilar yasayan gonulleri anlatacagim kitabimda. Ve tabiykide asil mutlulugu... Roman yaziyorum arkadaslar siz degerli kitap severleriniz ve sevecekleriniz icin. Nasil bir kitap yayinlansin isterdiniz. Hic sole bir. Roman olsaydida hic bikmadan okuyaydim dediniz anlar olduysa buyrun..

Güncellemeler:
Arkadaslar kusura bakmayin lutfen yazim hakkinda daha fazla bilgi veremeyecegim. Allahin izni. Olursa sayet severek okuyacaginiz bir calisma olacak herkese iyi. Gecele r

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Çağımızın en büyük sıkıntısı toplumun isteklerine yönelik yazmak. Artık sanat için sanat yapma isteği kimsede kalmamış. Özgün ol bana kalırsa zatem okunursun ki sen ol yazılarında. bir başkasının ne istediği önemli olmamalı senin için.

1|0
    0|0
    • Dusuncenize katiliyorum. Fakat sanattan uzaklasan. Halkin sesini duymaz isek. Sanat ve insan arasindaki bag kopar. Halkimiz okuma aliskaligi kazanmali. Bunun icin ne. Gerekirse. Yapilmali. Halkin dusuncesi bizim dusuncemizdir

• Peki günümüzdeki kitapları özellikle şu sıralar popüler olan kitapları baz alırsak gerçekten tat alıyomusunuz bana kağıt israfından başka bir şey gibi gelmiyor. Ama genede okumak isterim ondan sonra objektif yorum yapmak en doğrusu olur. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Türkiye'deki roman yazarlılığının Ayşe Kulin, Hikmet Anıl gibilere düştüğü bu günlerde. Orhan Pamuk'un kitaplarının sadece isminin bilinmesi gibi bir absürdlük söz konusuyken elbette aşk roman yazmak Türkiye'de en idealidir. Birinci örnekte verdiğimiz yazarlarının popüler olmasında'da halkın edebi kültürünün damla ilerlemediğini gösterir. Neyse ki 2 gün sonra Orhan Pamuk'un yeni kitabı çıkıyor Modern Türk ED. Romanına olan sususuzluğumuzu biraz da olsa dindirecek. Sizinde bu tarzda yazmanız dileğimle hafif bir sitemde olsa başarılarınızın devamını dilerim.

0|0
    0|0
  • Şiir de varsa itinayla okurum. diğerlerini de okurum ama müzikle ilgilendiğim için şiir daha çok ilgimi çekiyor. Paylaşırsanız sevinirim

1|0
    0|0
  • Ben bilimsel takılıyorum ekseriyetle.

1|0
    0|0
  • ozman şu an hemen kaosu yazmayabılırsın eger turkıyedeysen ve kaos artık baslamalı demelısın bız daha fazla tutsak edılmeden

1|0
    0|0
  • Romanın her türlüsünü okumaya hazırım.. okunmaya değer şeylerinden bir kaç tane yazsan okusam burada olur mu özelede mesaj atabilirsin.. okumayı seven bir insanım..

1|0
    0|0
  • bana rakip çıktı siteden dur kız :)

neyse ki farklı tarzda yazıyoruz

1|0
    0|0
  • gerçek hıkayelerden yasantıdan ele alınmıs her kıtabı severım

1|0
    0|0
  • bir eğitimin var mı yoksa aklıma esti yazıyorum mu diyorsun?

1|0
    0|0
  • valla açıkçası okumayı seven bir insanım ama roman okurum genelde ve kitap sırrını belli etmezse güzel olur sürükleyici olursa okunur bazı kitapları alıp daha yarılamadan kitabın sonunu tahmin edebiliyorsun buda basit bir roman olarak kalıyor

0|0
    0|0
  • Hayvan Çiftliği-George orwell
    Bence bir eleştiri değil tamamiyle basit bir ütopya ama gerçekten kalemden güzel çıkmış, okunmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...