Miley Cyrus - Wrecking Ball şarkısı klibi hakkında ne duşunuyorsunuz?

MTV ödl kazanmıştı. klibi nasıl buluyorsunuz. hak ediyor mu sizce

Bence aşırı erotizmin boş kullanıldığı onca klibe rağmen erotizmi çıplaklığı bu denli duygusallığa vurmak vurabilmek.. bence aşırı harika. çok hoş şarkı ve super uyumlu klip
http://www.youtube.com/watch?v=My2FRPA3Gf8
surekli dinliyorum againde durmaksınız :)

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Şarkı güzel klip kötü :D

0|1
    0|0
  • Çok duygusal cidden, butun erkekler duygusal oldugu icin dinliyor suphesiz

1|2
    0|0
    • İlk defa benim gibi düşünen biri çıktı diyecektim de yine boş..

• videonun çıplaklık nedeniyle mi yoksa , güzel olduğundan dolayı mı dinlendiği halen tartışılan şarkı...

0|1
    0|0
  • Rihanna esintileri...

0|1
    0|0
    • öyle miymiş ki? :)

• Rihanna hayranıyım yıllardır. Rihannanın tarzı böyle. Sırf buyüzden sevmeyeni çok. Özentilik demek isteseydim direk özentilik derdim zaten...

• anladım :) rihanna super harbidende baya bir yıpratılıyor gibi ama umarım kalitesini korur

• şarkı güzel şarkıcı zaten güzel o kadar soyunmasa daha iyi olabilirdi.

0|1
    0|1
    • İyi klip bbence. Kimse beğenmemiş ama harika benve

• sen şarkıcıyı beğenmiş olabilirsin. güzel çünkü

• Hayır
      Çıplaklık üzerinden boş erotizm yapmayıp şarkıya uyarlı çok güzel anlatım olmuş. Zaten mtv yi de kazandı

• İkisini de beğenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bu kızı Hannah Montana dizisinden tanıyorum ne oldu da böyle oldu beynim almıyor :(

0|1
    0|0
  • Kotu ornek oluyo v igrenc otesi burnundan sumuk akiyo kuruyo orda beyaz beyaz gozukuyo :/

0|1
    0|0
  • sarkı güzelde o klip nedir...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Miley Cyrus denilince otomatik olarak midem bir acayip oluyor. Gerçekten çok iğrenç :) Harbi diyorum bak çok sevimsiz, itici birisi.

0|1
    0|0
    • Niye la :(

• Sürekli reklam yapmaya çalışıyor, çok kalitesiz bir bayan :) Hani k. olan kızda çok gördüm de kaliteli olunca yine bir değeri oluyor, bunda oda yok ki :) Böyle işte bana itici geliyor.

• miley cyrusun eski halinden eser yok artık eskiden çok tatlı şirin bir kızdı şimdi çok değişti nedenini bilemicem artık ama eski hali daha hoştu...

0|2
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=gaIc3ehJZPU şu klip bile bin basar. Balyoz yalanır mı arkadaşım ya balyoz yalıyor. Önüne geleni yalıyor, nasıl bir kadınsa.

0|1
    0|0
    • Dar bakışlısın

• Fikrine saygı duyarım, teşekkürler anlayışlı olduğun için

• Sağlam hatundur, normaldir

0|1
    0|0
  • Klibi fazla beğenmedim ama şarkı çok güzel :))

0|1
    0|0
  • Taşrali bir koylu kizinin oruspuluga gecis videosudur bro bak sarki demiyorum video diyorum

0|1
    0|0
  • Uğraşmasın boşuna alamaz bence assdg

0|1
    0|0
  • Müthiş. d

0|1
    0|0
  • Şarkıda cinsellik şiddet iceren manalar var kliple bunu anlatmaya çalışmışlar

0|1
    0|0
  • Beğeniyorum bu şarkısını

0|1
    0|0
Yükleniyor...