Beste yaptık eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi mi olmuş kötü mü?

@blue_meth ile beste yaptık iyi kötü yorumlarınızı bekliyoruz. Umarım beğenirsiniz de hani beğenmezseniz yine de yorumlamadan geçmeyelim :)

Soru haline getirsek beste yaptık iyi mi olmuş kötü mü?

http://vocaroo.com/i/s0Xnsg0ZnefQ

Güncellemeler:
Besteyle ilgili de bir yorum yapsaydınız keşke :)

6|1
156|63

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 156

Erkekler Ne Diyor 62

• Tatlıses elinizden tutmalı

0|1
    0|0
  • Ses güzel karşim tabi bir takım yerler sıkıntılı ama olur o kadar neticede profesyonelce yaptığınız bir şey değil. Keşke müzikli olsaymış böyle müziksiz söylenenleri bir türlü sevemiyorum :)

0|1
    0|0
  • Hoş. Müzikli olarak da bekliyoruz.

0|1
    0|0
  • Gayet güzel hocam. Gitarı elime aldım müzik uydurmaya çalıştım ara ara kaydırdım ama gerçekten çok hoş olmuş elinize yüreğinize sağlık. :)

0|1
    0|0
  • İkinci söyleyen arkadaş kelimeleri yutmadan okursa daha güzel olur bence. Çok beğendim diyemem emeğinize sağlık.

0|1
    0|0
  • tarzım değildir dinlemem etmem, ama piyasadaki şarkılar kadar yapmışsınız işte.

0|1
    0|0
  • Bu seslere ve bu besteye güzel diyenlerin kulak zarları patlak sanırım. Zevkler tartışılmaz ama benim için faciaydı. 10. Sn. Den sonra çarpıya bastım:d

0|1
    0|0
  • Güzel ama bazı yerlerde uyuşmazlıklar var. Daha çok çalışırsanız, daha iyi olabilir, diye düşünüyorum.

0|1
    0|2
  • indirmek istiyom bunu nasıl indircem :(

0|1
    0|1
  • emeğinize sağlık , bıraz daha melankoli olsa daha ıyı olurdu gıbıme gelıyo

0|1
    0|0
  • Guzel olmus tebrik ederim bir arkadas nagmeleri duzeltmelisiniz demis nedeni tahminimce su soylerken kasmissin kendini yani diyaframi kasmamis direkt cigerden nefesle soylemissin ki bu da sesin sabit cikmasini nagmelerde engellemis biraz daha agzini acarak ve diuaframdan dogru soylersen cikar ses ayrica yorumlara katiliorum tarz olarak sen murata methde ozgune benziyor ayrica sarki sozlerine baktigimda aslinda bayaa guns n roses turu boyle november rain gibide olabilir sarki coverlanirsa ama slow pop tarzi guzel bir sarki olmus beste kisminda da biraz daha yukselisler eklerseniz tepe noktalari kopartabilirsiniz ortaligi :-)

0|0
    0|0
    • Ustadim oncelikle boyle bir yorum icin vakit ayirdigigin icin deger verdigin icin cok tesekkurler:) egitimimiz yok malum dedigin gibi ben dinleyince de farkettim zaten tonlarimiz bile cok farkli anca nakaratta yakaliyorum tonu. Provasizdi hocam su an akor yaziyorum sarkiya biraz daha degisiyor cok tesekkurler tekrardan :)

• Olmayan hali buysa :-):-)

• Hocam onore oldum cok fazla :)

• Dostum ben dj im. Bir dahakine söyleyinde size guzel bir altyapı hazırlayayım.

0|1
    0|0
  • çok şanslıyım cünkü hopörlörüm bozuk ehehe

0|3
    0|0
  • Maalesef Türkçe müzikler tarzım değil

0|1
    0|0
  • Sağolsunlar besteyle ilgili yorum hiç gelmemiş :/ :P

0|1
    1|0
  • Vasati bir performans gördüm :).

0|1
    0|0
  • abi yükselmeleri iyi yap ya o kısımlar olmamış beste bayağı iyi ama harf duraklamaları ritim geçişleri amatörce onları düzeltirseniz güzel olucak eminim :)

0|1
    0|0
  • Süper sesiniz var Allah yolunuzu acık etsin kardesim

0|1
    0|0
  • sesinize yüreğinize sağlık can cağızlarım

0|1
    0|0
  • Müziksiz , çıplak sesle gayet hoş olmuş. Sesinize sağlık :)

0|1
    0|0
  • Tuvalette mi yaptınız bu besteyi:)

0|3
    0|0
  • Hayirlisi

0|2
    0|1
  • Maşallah deyin la nazar deymesin... = )

1|1
    2|5
  • Valla gerçekten hem sesiniz güzel hem de besteniz güzel.

0|1
    0|0
  • sesin güzel ama şarkı fazla etkilemiyor ama emeğinize sağlık

0|1
    0|0
  • lil wayneye burdan selamlar <3

0|1
    0|0
  • Boyle sarkilari az dinkerium ama yinede en guzekkerinden buri oldu yuregine agzina saglik hocam ;)

0|1
    0|0
  • En az Kayseri rüya Beste kadar güzel

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş. Tebrikler. Devamını dileriz.

0|1
    0|2
  • kardeşim bende az çok müzik kulağı vardır. Bu şarkıyla piyasaya çıkarsanız Murat Boz size dava açabilir şöyleki sözleri mırıldaniyim..

ümitler yaşlanıp yok olup silinecek
    giden uzaklaştıkça kalan kıymetlenecek
    soldan sağa iki kalpli en zor bulmaca
    aşkı birimiz çözecek birimizde üzülecek..

ama yinede emeğinizi ve herşeyden önce medeni cesaretinizi taktir ettim bazı yerleri hoş olmuş

0|0
    0|0
    • İnan bana alakası yok. Ritmler farklı nota dizsen nota farklı gerçekten o şarkı ile bunun en ufak bir alakası yok bir kere makam farklı

• ses farkı anlaşılmıycak gibi değil zaten de :) biraz daha farklılaştırabilirsin notaların süresini uzatabilirsin tabi senin kendi düşüncen daha doğru olur basite kaçılmamalı

• iyi bir aranje edilmesi gerek tabii o da beni aşar ben duyduğum kadarını söyledim kardeşim eleştirmek mayetinde değil :)

• Erkekler Devam
    32
Yükleniyor...