Beste yaptık eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi mi olmuş kötü mü?

@blue_meth ile beste yaptık iyi kötü yorumlarınızı bekliyoruz. Umarım beğenirsiniz de hani beğenmezseniz yine de yorumlamadan geçmeyelim :)

Soru haline getirsek beste yaptık iyi mi olmuş kötü mü?

http://vocaroo.com/i/s0Xnsg0ZnefQ

Güncellemeler:
Besteyle ilgili de bir yorum yapsaydınız keşke :)

6|1
15663

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 156

• Soruyu yeni gördüğümden biraz geç verilmiş bir cevap olacak belki ama sesleriniz de şarkının sözleri de güzel.. Hatta şarkı sözleri bana azıcık gökhan türkmenle mustafa cecelili karışımı tadı verdi, sesinize sağlık :)

0|2
    0|0
  • Gayet basarili buldum. Ses tonlariniz da hos, yalniz ilk söyleyenin sesi bir tik daha iyi.

0|2
    0|0
  • murat boz sandım ilk açtığımda. tebrikler :) gayet güzel..

0|2
    0|0
  • hoş olmuş
    çalışmaya devam
    o sese katılın :)

0|1
    0|0
  • Çok güzel "söyle" demişsiniz :)

0|1
    0|1
  • cok guzel olmus sesınızde cok guzel :) ayrıca ılk sarkıyı soylemeye baslayn kısının sesı tarkanın ılk sarkılarındakı sesıne benzettm :)

0|1
    0|1
  • Yüreğinize sağlık azizim.. Beste hoş olmuş ayrıca ;)

0|1
    0|0
  • Ben bir sira biri bir sira digeri okumasi bana cocukken kizlar toplanip kaset kaydederdik oyle.. Yane duet olcaksada oyle olmaz cocuklar gibi bence.. Sozleri ahim sahim bisey degil ama kotude degil.. Ikinci ses daha hosuma gitti.. Gitar calaniniz olsaydi keske diyorum.. Belki ozaman daha iyi olurdu.

0|1
    0|0
    • Erkekler de toplanıp yapardık onu kızlara özgü bir şey değil. Gitar çalarız ama nota yazmak kolay değil her neyse teşekkürler :)

• Beste yaptik diyor.. Beste zaten soz yazmak degil muzigi uretmektir.. Ondan beste yaptik diyir diye gitari soyledim..

• Müziği notalara dökmek değildir beste. Onun adı aranjmandır her neyse gerçekten uzar tartışma :)

• Gerçekten çok iyi. Devamını bekliyorum doğrusu ve Youtube 'a yuklerseniz telefonuma indirebilirim. En kısa zamanda görmek isterim

1|1
    0|0
  • Ilk başta gelen ton güzel fakat ilerleyen dakikalarda arkadan eklenen yumuşak ton daha bir baskın çıkıyor ağzınıza sağlık ^_^

0|1
    0|0
  • Bbirinci sesi murat boz a benzettim ikinci sesi ikincisi ise biraz duygulu soyledigi için daha çok beğendim

0|2
    0|0
  • Eğitim şart öncelikle. :) ancak piyasadaki pop şarkıcılarının yaptığı besteler gibi, tipik bir pop şarkısı olmuş. Onlar yapıyorsa siz neden yapamayacaksınız?

yani... ama eğitim şart.

0|1
    0|1
  • Sözler ve ses çok güzel lakin, bazı yerlerde uyumsuz :) prova yapın.

1|1
    0|0
  • İlk baslayanin sesi iyi

0|1
    0|1
  • nakarat kısmı güzel başlangıçtaki sözler olmamış pek biraz daha çalışın.. ellerinsiz olmuyo ne ya :DD

0|2
    0|2
  • Çok beğendim emeğinize sesinize sağlık umarım bu konuda bir başarıya ulasirsirsiniz hak ettiğiniz yerlere varirsiniz tekrar başarılar. .:) 🎶🎶🎼🎵🎻🎺🎹🎸🎷🎵

0|1
    0|2
  • Sarkinin sozleni begendim. bestesi iyi olmus. sizin her ikinizin sesiniz guzel. ama bir yerde uymamis. Tarkanla Zafer Peker bir yerde okuyormus gibi. bir ses tonu digerinden farkli calarda. emek vermissiniz. agziniza saglik.

0|1
    0|1
  • idare eder

0|2
    0|0
  • Murat Boz ve Mabel Matiz düet yapmış gibi..

Şarkıya odaklanamadım o yüzden. =//

1|2
    0|0
  • En başta kendiniz yazdınız sanırım? Süper olmuş. Sesin zaten ayrı bir harika. Ağzınada elinede sağlık :))

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    136

Erkekler Ne Diyor 62

• Tatlıses elinizden tutmalı

0|1
    0|0
  • Ses güzel karşim tabi bir takım yerler sıkıntılı ama olur o kadar neticede profesyonelce yaptığınız bir şey değil. Keşke müzikli olsaymış böyle müziksiz söylenenleri bir türlü sevemiyorum :)

0|1
    0|0
  • Gayet güzel hocam. Gitarı elime aldım müzik uydurmaya çalıştım ara ara kaydırdım ama gerçekten çok hoş olmuş elinize yüreğinize sağlık. :)

0|1
    0|0
  • Hoş. Müzikli olarak da bekliyoruz.

0|1
    0|0
  • İkinci söyleyen arkadaş kelimeleri yutmadan okursa daha güzel olur bence. Çok beğendim diyemem emeğinize sağlık.

0|1
    0|0
  • Bu seslere ve bu besteye güzel diyenlerin kulak zarları patlak sanırım. Zevkler tartışılmaz ama benim için faciaydı. 10. Sn. Den sonra çarpıya bastım:d

0|1
    0|0
  • tarzım değildir dinlemem etmem, ama piyasadaki şarkılar kadar yapmışsınız işte.

0|1
    0|0
  • çok şanslıyım cünkü hopörlörüm bozuk ehehe

0|3
    0|0
  • indirmek istiyom bunu nasıl indircem :(

0|1
    0|1
  • abi yükselmeleri iyi yap ya o kısımlar olmamış beste bayağı iyi ama harf duraklamaları ritim geçişleri amatörce onları düzeltirseniz güzel olucak eminim :)

0|1
    0|0
  • Güzel ama bazı yerlerde uyuşmazlıklar var. Daha çok çalışırsanız, daha iyi olabilir, diye düşünüyorum.

0|1
    0|2
  • emeğinize sağlık , bıraz daha melankoli olsa daha ıyı olurdu gıbıme gelıyo

0|1
    0|0
  • Guzel olmus tebrik ederim bir arkadas nagmeleri duzeltmelisiniz demis nedeni tahminimce su soylerken kasmissin kendini yani diyaframi kasmamis direkt cigerden nefesle soylemissin ki bu da sesin sabit cikmasini nagmelerde engellemis biraz daha agzini acarak ve diuaframdan dogru soylersen cikar ses ayrica yorumlara katiliorum tarz olarak sen murata methde ozgune benziyor ayrica sarki sozlerine baktigimda aslinda bayaa guns n roses turu boyle november rain gibide olabilir sarki coverlanirsa ama slow pop tarzi guzel bir sarki olmus beste kisminda da biraz daha yukselisler eklerseniz tepe noktalari kopartabilirsiniz ortaligi :-)

0|0
    0|0
    • Ustadim oncelikle boyle bir yorum icin vakit ayirdigigin icin deger verdigin icin cok tesekkurler:) egitimimiz yok malum dedigin gibi ben dinleyince de farkettim zaten tonlarimiz bile cok farkli anca nakaratta yakaliyorum tonu. Provasizdi hocam su an akor yaziyorum sarkiya biraz daha degisiyor cok tesekkurler tekrardan :)

• Olmayan hali buysa :-):-)

• Hocam onore oldum cok fazla :)

• Maalesef Türkçe müzikler tarzım değil

0|1
    0|0
  • Sağolsunlar besteyle ilgili yorum hiç gelmemiş :/ :P

0|1
    1|0
  • Dostum ben dj im. Bir dahakine söyleyinde size guzel bir altyapı hazırlayayım.

0|1
    0|0
  • Süper sesiniz var Allah yolunuzu acık etsin kardesim

0|1
    0|0
  • sesinize yüreğinize sağlık can cağızlarım

0|1
    0|0
  • Vasati bir performans gördüm :).

0|1
    0|0
  • Müziksiz , çıplak sesle gayet hoş olmuş. Sesinize sağlık :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    42
Yükleniyor...