Yeraltı edebiyatı önerileriniz neler?

Yeraltı edebiyatı kitap önerileriniz nelerdir?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yer altında kanayan birşey var.
    Acıyorken içimde anlatamam derdimi yare,
    Neden bel altından vuruyorlar?
    Kanı buz tutar dokunanın elime,
    İçimi yakar yine bu beste.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah beni kahretmesin

0|0
    0|0
  • alexandr sergeyeviç puşkin - gizli günce. bulabilirsen al oku. victor hugo bile feyz almış adamdan :)

0|0
    0|0
  • Yeraltı Edebiyatı'nın ruhunu keşfetmek istiyorsan Henry Miller, Jack Kerouac, Burroughs, Bukowski
    okuman lazım.

0|0
    0|0
  • Yeraltı edebiyatı ne demek?

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu - E L James

0|0
    0|0
  • dostoyevski nin yer altından notlar vardıda okumamıştım ama dosto iyidir akıcı genelde kitapları

0|0
    0|0
  • victorhugo

0|0
    0|0
  • aydınlık aydınlık hedefimiz aydınlık kitabı, boş ver yeraltı kitabını :)

0|0
    0|0
  • one acaba

0|0
    0|0
  • Fok balıkları çok yalnız.

0|0
    0|0
  • yeraltı canavarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ahmet Çopur'un Son Nefeste Yaşamak adlı ayrılık ve hüzün kitabını şiddetle okuyun derim. Yeni çıktı hemen aldım okudum ve ağladığım tek bir kitap bu. Kahraman tazeoğlu tarzında ama inanıyorum ki, ondan daha daha iyi bir kitap. Şiddetle tavsiye ederim. He birde inanmak için feysbukta kitabın ismiyle açılmış bir sayfa var oradan bakabilirsiniz sözlerine.

0|0
    0|0
  • Charles Bukowski abimizin tüm kitapları.

Edgar Allan Poe'da dokunur bu edebiyata, onun yazdıklarına da bakabilirsin.

Umay Umay - O.. Kırmızı diyorum ve öneriyorum ayrıca.

0|0
    0|0
    • Bütün bukowski kitaplarının kökünü kuruttum :D bukowski gibi anlatabilecek hissettirecek yazar arıyorum :D

• Serge Bramly'den Sade'nın hayatını anlatan Yatak Odasında Teror u oku derım. Emınım ılgını cekecektır okudukca. Ama eger Sade ıle ılgılı pek bır sey bılmıyorsan kısa bır arastırma yap, o zaman tadına doyamazsın kıtabı okumanın. Aykırı bır kıtap bıraz. Ama cekıcı tarafı da bu olsa gerek. Fılmı de yapılmıstı hatta, baya eskı bır yapım. Bır ıncelersen sankı daha ıyı olur onu da. :) Bıraz mıden kalkabılır ama ıdare et.

0|0
    0|0
  • Al işte bir tane başla

0|0
    0|0
  • Kimse cevap vermemiş be

0|0
    0|0
Yükleniyor...