Film indirmesini beceremiyorum, sizde olanları bana gönderebilir misiniz

indirilen bi film mail olarak gönderilebilirmi.. gönderilirse sizde olan güzel filmlerden bana gönderebilirmisiniz.

Güncellemeler:
yazlıkta ınternet yok oyuzden fılm ındırmem lazım. hangı programı onerıyorsunuz

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• film mail yoluyla yollamak veya indirmek mümkün değildir. Film indirebilmeniz veya izlemniz için kotalı internet kullanmıyor olanız gerek. Film idnrime siteleri mevcut. Normal indirme için herhangi bir program kurmanıza gerek yok. İnternet taraycınız bunu sağlayacaktır. Ama daha hızlı indirme programları mevcut. Yani indirme linkini kopyaladığınız an otomatik olarak linki ekleyip daha hızlı indirmenizi sağlayacaktır. Örnek Jdownloader gibi. Örnek film indirme siteleri : link

0|0
    0|0
    • Google 'a hesap açarsanız size 50 gb free upload alanı verir hotmail de 25 gb kadar free alan verir :D

• sonuçta e-mail gönderirken upload yapmıyormusun? 700 mb lık bir dosyanın uploadı sence nasıl olur?

• zaten kota sorunu olmayan birisi filmi download eder CD,harici hard disk veya usb diske kaydedip izleyebilir. E-mail ile yollamasına lüzum yoktur

Erkekler Ne Diyor 18

• torrent kullanmayı öğrenmelisin.

0|0
    0|0
    • torentte yabancı filmlerin altyazısı olmuyor diye biliyorum

• indirdiğin filmi ister Türkçe dublaj isterse de alt yazılı olarak indirebilirsin.

• snblrsnn oluyor ne istersen oluyor yanlız torrentte alt yazılar farklı klasörde oluyor içine atman gerek

• bilgisayarcıyım ve uzmanlık alanımdır filmler arkadaşlar bana mesaj atmanız yeterli size direk link ya da url ile geri dönerim test etmek isteyenler mesaj atsın yeter :D

0|0
    0|0
  • link

Bu site iyi bir yer üye ol 2 link olarak veriyor fazla değil buradan indirebilirsin. Ben sürekli dizi ve film indiren biriyim burada vip ten indiriyorum

0|0
    0|0
  • maille indirmen mümkün değil. youtube üzerinden tam olan filmleri izleyebilirsin..

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra En güzeli çok filmi olan bi arkadaşına Harici Hard Disk doldurtmak!

0|0
    0|0
  • Film nasıl gönderecekler yaf :)

0|0
    0|0
  • gelmez dostum indirme programları kullan

idm katılımsız indir yaz

program insin kur

rahat rahat indir.

0|0
    0|0
  • mail le bildiğim kadar 25 mb tan fazla veri gönderilmiyor. link çevirici siteleri dene

0|0
    0|0
    • Yok canım gmail saklama alanı 25 gb hard drive saklama alanı 40 gb sanal bellekler falan da oraya bişey yüklemek için peygamber sabrına ihtiyaç var ...

• uTorrent

1|0
    0|0
  • Olmasss..Ben vakit buldukça indirmeden izliyorum kii...

0|0
    0|0
  • İnternet dowland menager yanı ıdm yı yukle ızleyebıldığın herseyı ındırebılırısn iş görur

0|0
    0|0
  • torrenr

0|0
    0|0
  • Maille film mi ?

-Yuh.

0|0
    0|0
  • Mail kabul etmez öyle büyük bir dosyayı. Torrent takıl en kolayı odur.

0|0
    0|0
  • Mail olarak degilde sana güzel siteler önerebilirim ... Torrent kullanmayı biliyosan çok daha iyi..

0|0
    0|0
  • online sitelerden izlemeni tavsiye ederim, filmi indirene kadar hevesin kaçar

0|0
    0|0
  • torrent

0|0
    0|0
  • buluşup yüz yüze usb den aktarırız tüm film arşivimi

bu akşam saat 9da bakırköy üst geçitte beklicem seni

elimde kırmızı beyaz 1 gb lık usb flash disk olcak

155 boylarındaki yakışıklıyı arasın gözlerin

nickim dalyanboylu

0|0
    0|0