En sevdiginiz enstrüman ?

Hayatta en cok sevdiginiz enstürman hangisidir. Sevdiginiz kisiye en cok hangi enstrümanı yakıstırırsınız.Sahsen baglama asıgıyım..

Güncellemeler:
Peki aranızda baglama yı sevmeyen ne bileyim hosnut olmayan arkdaslar avar mı

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• bağlamayı sevmeyen bu toprakların tadını alamamıştır zaten. velakin şahsen piyano ve duduk zaafım vardır. ilkini az buçuk çalarım (ama az buçuk) diğerini bu sene içinde öğrenmeye kararlıyım.

ha bir de, ergenlik zamanlarında bulaştığım kemana da hala sempatik mevcuttur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben tüm enstrümanları cok seviyorum ve kadınlara kemanı çok yakıştırıyorum ama en sevdigim enstrümanlardan biri kemençedir.Sesini yapılışını ve yaşattığı o nazlı ve ayni zamanda hircin sesi çok etkiliyici buluyorum .Ben kendim hem saz hemde bağlama 7-8 yaşımdan beri çalıyorum ve bağlamayı sazdan daha fazla tercih ediyorum ama bu enstrümanları elime yakıştığı için değilde bana içimdeki yaşattığı hissi sevdiğim için çalıyorum.

0|0
    0|0
  • Keman. Küçük yaşlarda çalmaya başladım ama bıraktım şimdi gitar çalıyorum ama her zaman bir keman hayranlığım vardır

0|1
    0|0
  • On iki senedir keman caliyorum ama en sevdigim oldugu soylenemez. Turk enstrumanlarini daha cok seviyorum. Yoresel seyler daha bizden.

0|0
    0|0
  • keman çalıyorum :)

0|1
    0|0
  • NEy. :D

0|0
    0|0
  • bateri

0|0
    0|0
  • bi zamanlar korodaydım. bir kabak kemanecimiz vardı of of of hayallerimin erkeğiydi.

0|0
    0|0
  • Zurna.

0|0
    0|0
  • bas gitar

0|0
    0|0
  • Ney severim ben ama sevgilime elektro gitarı çok yakıştırıyorum tam onun tarzı :)

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum ama keman çok başka.

0|0
    0|0
  • hep saz çalanlara aşık oldum ama saz çaldıklarını sonradan öğrendim. piyano tercihim olurdu. ama türk erkeği seviyorum ya ben. çok türk ve çok erkek olcak :D

0|0
    0|0
  • Keman aşığıyıımmm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben bağlamayı severim " ama çalmasını bilen kişi çalıcak gürültü kirliliğine tahammülüm yok " Şahsen ben bas gitr çalıyorum. Ama piyano çalmayıda çok isterdim insanı rahatlatan bişey ..

0|0
    0|0
  • Keman, ney bağlama klarnet ud gitar kısacası hepsinin yeri başka

0|0
    0|0
  • keman:)

bağlamayıda severim:)

0|0
    0|0
  • Turntable

0|0
    0|0
  • gitar

0|0
    0|0
  • yan flüt ve keman

0|0
    0|0
  • düdük

0|0
    0|0
  • aramızda olup olmadıklarını bilmiyorum da yurtdışında olanlar genelde sevmezler

0|0
    0|0
  • Keman

0|0
    0|0
  • Piano :)

0|0
    0|0
  • Piyanoları delicesine seviyorum, çello çalan kızlara da zaafım var... o ne güzelliktir öyle :3

0|0
    0|0
  • elektrik gitar

0|0
    0|0
  • bağlama ama çalmayı bilen çalarsa, ben de öğreneceğim

0|0
    0|0
  • Kanun

0|0
    0|0
Yükleniyor...