Senin yaptığını çorumlu yapmaz!

çorumlunun ne yaptığını bilen var mı? Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene.

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar bu laf toplum tarafından yanlış kullanılmaktadır..birisi kötü birşey yapınca bu laf söylenir..bu davranışı çorumlu bile yapmaz kardeşim anlamında kullanılmaktadır..bu laf çorumluları rencide edici bir laf halini almıştır sırf bu yanlış kullanımdan dolayı..ama işin aslı kesinlikle öyle değildir..

İşin aslı geçmişe dayanır..eskiden ÇORUM kendi kendine yeten,dışarıdan gelen kimseye hayır demeyen ama dışarı hiç göç vermeyen bir yerleşim yeriymiş.günlerden birgün ağanın oğlu bir kıza aşık olmuş.kızı ailesi vermeyince çocuk pılısını pırtısını toplayıp İstanbula yerleşmiş..tabiki bu olay ÇORUMu karıştırmış..daha sonra bu delikanlı kanlı bıçaklı bir olaya karışmış..hemen çocuğun babası İstanbula gitmiş..almış oğlunu karşısına başlamış nasihate...

''Bak oğlum unutmaki sen ÇORUMlusun..biz çok uzun yıllardır kimseye zararı dokunmayan ve herkes tarafından sevilen insanlarız..ama senin karıştığın bu olay bütün çorum halkını lekelemiştir..SENİN BU YAPTIĞINI ÇORUMLU YAPMAZ.çünkü bu tür davranış bir çorumluya yakışmaz..''

İşte dostlar bu hikayedende anlaşılacağı gibi bu laf çorumluların aleyhine değil bilakis lehine olan bir cümledir..

NOT:''Ben kesinlikle çorumlu değilim bu arada.hani öyle düşünenler olursa diye söyledim''

0|0
    0|0
    • sean3772 nin anlattığı hikaye nerden ortaya çıktı peki, herkes de öyle anlatıyor

• Bardağa hangi tarafından baktığına bağlı :)

• yorumlamadım sadece sordum, beni ilgilendiren bir tarafı yok sadece merak ettim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatim boyunca arkadas cevremde cok corumlu olmustur. Ve bu sözü hic unutmam :D

Cünkü gercekden corumlu arkadaslarim cok hayirsiz lardir. Yani bu söze tamamen katiliyorum(kimse alinmasin )

0|0
    0|0
  • Çorumlu'ya güven olmazmış. Çorum'dan adam çıkmazmış derler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bildiğim kaadrıyla vaktiyle ev başına hayvanlardan vergi alınırmış adamın biri almış eşeiğini bağlamış ağzını ayaklarını koymuş yatağın içine vergi memuru gelince bu benim dedem çok hasta demiş ama eşek zırlamaya başlayın i,şin aslı açığa çıkmış işte çorumlu vakkası bu bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
    • ben o kadar abartılacak bişey göremiyorum, günümüzde insanlar anne babasını döverken

• zamanında olduğu için zaten böyle olmuş şimdi normal karşılanmaya başlamış ne yazıkki

• bende merak ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...