İyisin tabi şarkısı sizce de Türkiye'de son 20 yılın hiti değilmi?

Deniz ablamıza çok teşkür ediyorum bu müzik dünyasının Monaliza'sı parça için :*

Güncellemeler:
Sevilmeyecek gibi değil dostlar yaa :)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• seviyorum ya ya ya diye anlamsız bir şarkı 45 milyon falan dinlenirken bu şarkı çok daha fazla olmalı bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sözler güzel mantıklı :)

0|0
    0|0
  • Bence değil. Senin duygularına hitap ettiği için öyle gelmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • sevmiyommm

0|0
    0|0
  • Hiç dinlemedim

0|0
    0|0
  • Şarkı her denk geldiğinde anında değiştiriyorum, ben hiç beğenmedim.
    Şarkının sözleri berbat.

0|0
    0|0
    • Anlayıp dinledin mi hiç?

• Dediğim gibi şarkının sözleri saçmasapan, hele ki nakarat bölümü.
      Zaten benim müzik zevkimle çok bağdaşmayan bir şarkı.

• Kötüyüm deme İyisin tabi, sen söyledin ben dinledim, rahat tabi bir varmışım bir yokmuşum, ne güzel değilmi mehtap gibi diyor. Her dediğine uydum, bir dedin ikiletmedim, ama sen tabi hiç sevmeyip iplemedin, Ha varım ha yokum, kötüyüm deme tabiki iyisin diyor işte :D

Erkekler Ne Diyor 5

• yani gerçekten çok güzel parça hatta son yıllarda dinlediğim en iyi parça olmuş. Güzel parçalar aradan yıllar geçdikten sonra bile hala aynı hissi veriyorsa bence iyi parçadır. Reyhan Karaca - Sevdik sevdalandık, Zerrin özer paşa gönlüm bunlar güzel yıllardır dinlerim süper , Kayahanın pek çok parçası , Gülşen in kardan adam için de aynı şeyleri hissetmiştim hala da değişmedi umarım 1 sene sonra İyisin Tabi için hala aynı duyguları hissetmeey devam ederim.

0|0
    0|0
  • yok artık, müzikten anlamamak nedir tanımı gibisin kardeşim

0|0
    0|0
    • Ne ilgisi var olum?

• Özenti değilim be usta, şarkıda anlatılanlara odaklanıyorum, sitemlere ve insanların ruh hallerine odaklanıyorum.. Sana sarı laleler aldım çiçek pazarndan diyince pek efkarlanmıyorum açıkçası..

• Şunu bir dene, çok marjinal bişey de değil:
      Aşk-ı Kıyamet

• Hayır değil.

0|0
    0|0
  • sizin nasıl bir dünyanız var ya :) müzikten anlayan bir insan bu şarkıya güzel bile demez

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...