Ne tarz müzikler dinlersiniz ve favori şarkıcınız?

Ben yabancı müzik dinlemeyi severim özellikle fransızca. Türk olarakta Sezen Aksu, Candan Erçetin, Funda Arar vb.

0|0
14|43

En İyi Erkek Görüşü

• Favorilerim genelde ;

Fransizca 'da - Joe Dassin
    Rusça'da. - Elvira T.
    İngilizcede. - Helldorado
    Yunanca'da. - Panos kiamos
    Bulgarca'da. - Azis ! :)

Diye gidiyor. Alta sıralı olarak hepsinden birer şarkıda bırakıyorum arkadaşım senin için sende benim gibi çok çeşitli takiliyorsun madem.

Fra -Et si tu n'existais
    Rus-Все решено
    İng- John Mcmiller
    Gre - Gyrna se mena
    Bulg - MMA

Dub , House, tech falanda dinliyorum da onları hic karistirma. bazen Rap ' e iner Bazen rock'a çıkarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 42

• her tarz dinlerim hepsinden en beğendiğimi örnek vericam.
    hareketli ve sözlü müzik: 2 chainz we own it ve beggin you.
    slow ve sözlü müzik: those were the days my friend 1960lardan
    hareketli ve enstrümental: mozart 25. senfoni. 40 yaşındasın. crysis2 theme.
    slow ve enstrümental: bleach will of the heart. hz yusuf müzikleri. hxh to give a marionette life.
    dini: 40 yaşındasın. sami yusuf Al muallim. sevdim seni mağbuduma (ikinci söyleyen bülbül sesli)

yazdığım 5 grup müzikten her birinde 40-50 şarkı var. şu sıra dinlediklerimi yazdım.

0|0
    0|0
  • her tur muzıgı dınlerım, secımlerıne bakılırsa ortusuyor muzık keyfımız sanatcı ıle yorumcu arasındakı farkı gozetebılmek lazım.. bazısı soyler o an ıcın tutar bazısı tutmaz.. seneler gectıkce hep daha cok begenılır muzıgı..

0|0
    0|0
  • Genel olarak yabancı Korece Japonca Vietnamca ve Malezya Dilleri uzak doğu denebilir kısaca Türkçe olarak 90 lar dinlerim Aşkın Nur Yengi Hakan Peker Sinan Özen... eski sanatçılara uzak doğu şarkısına örnek olarak bir tane J-pop örneği vereyim http://www.youtube.com/watch?v=pkLRGNuT2WY

0|0
    0|0
  • Kelt müziklerine bayılırım , çok sakin olurlar. Ayrıca bazı viking müzikleri de çok iyi oluyor kelt müziklerinin daha ritimli ve akla savaş getiren cinsi diyebiliriz. Sanatçı olarak Adrian Von Ziegler dinliyorum adam fena :) ayrıca Billy Boyd ve Enya da sağlam müzik yapar.

0|0
    0|0
  • Genelde Japon gruplarının yaptığı müzikleri dinliyorum. Tabi bunun aralarına indie rocktan power metale, klasiğe baya bir şey serpiştirmek gerek. Al hatta güzel bir şarkı koyayım sizin için,
    http://www.youtube.com/watch?v=B9gMJsvgzg4

0|0
    0|0
  • Adam Levine (Maroon 5 solisti), Justin Timberlake, Ne-Yo gibi R&B.
    Ara sıra Sam Smith v. b sanatçılar da dinlerim.

0|0
    0|0
  • lordi dinlerim
    eski alman marşlarını ezbere bilirim ve müzik olarak da dinlerim
    metal iyidir lordi tabi ama normal pop olarak dünyanın en iyi vokalistinin olduğu tanınmayan the souds isimli İsveçli grup oldukça başarılı
    rammstain'de dinlenir yabancı çok var yani amy lee , lana abla falan türkleri söyliyim ben

1 cankan
    2 İsmail yk
    3 cartel
    türk oalrak bir bunları dinliyorum :D

0|0
    0|0
  • indila dinliyorum bu aralar ama
    rap müzik dinlerim genelde isim fark etmez rap olsunda
    arabesk ve arabesk rapi hiç sevmiyorum
    hızlı olacak biraz

0|0
    0|0
  • Turk olarak sıla tek gecerim. Mehmet erdem, deniz seki, yonca lodi favorilerim... Yabanci olarak da arash, katie perry, tina karol, emilia

0|0
    0|0
  • Herşey dinlerim. Yanlız Arsız Bela gibi kulağımı tırmalayan bir sese sahip olan kişileri + Küfürlü şarkıları ; ister pop, isterse rap olsun dinlemem.

0|0
    0|0
  • Turk pop Kesinlikle dinlemem. Yabanci dinlemek tercihim. Avenged Sevenfold, Mudvayne, 5Finger death punch vs. Hepsi guzeldir. Ve fransjz group Noir Desir :)

0|1
    0|0
  • RnB, Hip-Hop dinlerim. Beyonce, Nicki Minaj, Drake, Lil Wayne, 2Chainz, Rick Ross, Future, Trina, Tyga, Ace Hood, JuicyJ... Liste uzar gider

0|0
    0|0
  • Özgün muzik dinlerim..
    Ahmet Kaya..

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fransizca muzik bende severim , onun disinda Deep house / dance / nadiren R&B-HIP HOP / yabanci pop / chill bass ve chill out dinlerim..

0|0
    0|0
  • İrem Derici şu aralar bayaa iyi

0|0
    0|0
  • Joker'i dinlerim

0|0
    0|0
  • Hoşuma Giden Her tülü Müziği dinlerim sanatçı ayrımı yapmam :))

0|0
    0|0
  • karışık baba :D

0|0
    0|0
  • Dubstep :)

0|0
    0|0
  • Mor ve otesi manga gripin

0|0
    0|0
  • ORHAN GENCEBAY

0|0
    0|0
  • arabesk dinlerim arabesk.. yapmaciklik oynaklik doneklik barindirmayan tekk muzik tarzi. ;)

0|0
    0|0
  • Her türlü müzik dinlerim ama favorim açık ara farkla SILA :*

0|0
    0|0
  • ajdar

0|0
    0|0
  • yabancı pop ve rock. favoriye karar vermek zor, queen olabilir.

0|0
    0|0
  • Ceza ve Sago (cezayi ritmi sagoyu sozleri icin seviyorum)

0|0
    0|0
  • Pop sadece..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...