Aşk şarkısı bulamıyoruz

Bizim şarkımız olacak bir şarkı istiyoruz, romantik aşk şarkılarını yazabilir misiniz

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• benim kadınıma duyduğum duyguları anlatan bir tane var ama sizin şarkınız olmaz gibi link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence kimsenin aşk şarkısı olmasın ayrılınca tesadüf bir gün bir yerde kulağına çalınır bir yerlerden onunla ilgili unutmuşluklarını hatırlasın

0|0
    0|0
  • bence bunu yapın

sonunda nasıl olsa bunu söyleyececeksiniz :)

link

0|0
    0|0
  • nurettin rençber lal-i reyhan.ismine bakma mutlaka ama mutlaka dinle hatta al sana bi de link vereyim link

0|0
    0|0
  • Senede birgün

0|0
    0|0
  • Duman - Helal olsun

1|0
    0|0
  • Tarkan Asla

0|0
    0|0
  • siki siki baba

0|0
    0|0
  • Adamlar aşk bulamıyor,sen şarkıdan bahsediyorsun :))

0|0
    0|0
  • whitney houston i will always love you

0|0
    0|0
  • Fundyy baska gözlere baktığında benı gör :d:d:d:d:d:dD

0|0
    0|0
  • gül bakışlım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ozaman bu sizin ask sarkiniz olamaz ki - kizlarsoruyor sayfasinda yazmistim, birisi bize tavsiye etti dersiniz. yoksa olmaz ki ! ask sarkisi atiyorum ilk öpüsmenizde veya ne bilim ilk sana dokundugunda sans üzeri arkadan calan sarkdiir. ve o sarki size uyan bi sarkidir nedense.. Bu böyle birsey herkezin kendine göre bir ask sarkisi vardir - ve o ask sarkisi cok güzel bir ani anlatir zaten..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • duman duman dumaannnnn

0|1
    0|0
  • bütün güzel şarkılar sizin olsun ya kasmayın:)

0|0
    0|0
  • Dinlediğinde onu hatırlatan, senı dusunduren bir sarkı yok mu..

0|0
    0|0
    • basit bir şarkı olsun istemiyorum

• Basıt sarkıdan kastın nedir

• mesela bir sezonluk şarkı vardır bir de unutulmayan şarkılar

• sizin şarkınız olması için aranızda bi anlamı olmalı bence yani bu olsun diye aramayın mesela benim erkek arkadaşımla şarkım mustafa ceceli-hastalıkta sağlıkta :) bu şarkıda cecelinin konserinde ilk defa sarılmıştık anısı böyle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...