Tatile nereyi tavsiye edersiniz?

1 haftalık bir tatil için nereyi hangi bölgeyi tavsiye edersiniz ve neler yapılabilir.

Güncellemeler:
Tatilden kastım deniz kum güneş buna ek olarak etrafta gezilecek yerler olması, yeme içme mekanları ve yeni tatlar bununla birlikte paraiüt, dalış su sporları falanda olursa tadından yenmez olacak bir tatil.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• tatil zevklerinin ne olduğunu da açıklarsan, daha gerçekçi yorumlar yapabiliriz sanırım. sükunet midir aradığın, kültür gezisi mi yoksa plajda yan gelip yatmak mı?

0|1
    0|0
    • kuşadası! merkezde istediğin kadar yatar yayılırsın, bir dolmuş uzağında mis gibi efes ve şirince var. çok sıkılırsan foça 1 saat uzaklıkta, ister paraşüt ister yamaç paraşütü, hepiciği ellerinden öper:)

• süüüppperr

Kızlar Ne Diyor 9

• herkesten herşeyden uzak sessiz sadece yeşillik mavilik olan kuş seslerinden başka bi ses duymayacağın telefonun çekmediği internetin olmadığı güzel bir mekan önerisi bende istiyorum...

0|0
    0|0
  • Kuşadası

0|0
    0|0
  • Bu sene Kaş moda, ama benim imkanım olsa Balıkesir Ayvalık a giderim arkadaşım orayı da övüyor.

0|0
    0|0
  • bodrum

0|0
    0|0
  • bodrum kuşadası marmaris =)

0|0
    0|0
  • marmaris

0|0
    0|0
  • kesinlikle kaş

0|0
    0|0
  • Antalya , kaş kekova. Harika bir yer. Hele akvaryum koyu

0|0
    0|0
    • tamam işte bunların hepsi dediğim yerde var.

• Kaş ı gördüm daha önce aynı yeri tekrar görmektense yeni bir yer tercih ederim. Ama Kaş ı çok beğendiğimi de söylemeden geçemeyeceğim.

• bodumm olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sezon bitti ya seneye artık

0|0
    0|0
  • Ayvalık

0|0
    0|0
  • bekle beni viyana geliyorumm

0|0
    0|0
  • Ozaman bodrum camel beach geliyorsun.Tatilini yapıyor ve gidiyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bodrumdayim.Eğlenmek istiyorsan tercih edebilirsin.Bu aralar çeşmede güzel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...