Star Wars 7 için beklentiler neler?

Merhaba arkadaşlar 2015 aralıkta vizyona girmesini beklediğiniz starwars serisinin 7. filminden neler bekliyorsunuz?

0|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• bence güzel bir film olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Valla bana bokunu çıkartıyorlar gibi geliyor artık ama bir umut belki iyi bir şeyler olur diye bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Darth Vader'ı görmek isterim tekrar açıkçası. Ki Seri Vader olmadan tutmaz zaten, yani her ne kadar efektler ve görsel anlamda diğer serilere göre iyi olsa da yeri doldurulamayacak bir vader eksikliği söz konusu.

1|1
    0|0
  • Bence Luc Skywalker Jedi okulu kurmuş olucak, öğrencilerinden biri karanlık taraf tarafından kandırılıcak, kötü taraf yeniden harekete geçicek.

0|0
    0|0
  • Bütün serilerini izledim gene sevemedım gene gene gene

0|1
    0|0
  • o yeni ışın kılıcı ne öyle ya jj abramstan güzel bişey beklerdim

0|0
    0|0
  • beklıyorum hahaha sabırsızlıklan butun fılmlerın serısını cok ıyı bılıorum

0|0
    0|0
    • ama yenı termınatör serısınde bır beklentım olmayacak gıbı

• güzel olacağını tahmin ediyorum. Luke kendi gücünün farkına varım kendini bir adaya hapsediyor galiba.. korkunç bir güç yani😀

0|0
    0|0
  • Valla filmde gri jedi olacakmış (Darth Vader gibi ne tam jedi ne tam sith lordu) Ne kadar sabırsızlıkla beklesem de Disney olmasından dolayı umutlu değilim

0|0
    0|0
  • Bu son filmin serinin sonu olması yoksa kıyamete kadar uzayacak bu iş :)

0|0
    0|0
  • heee ben onu seyır ettım ya sevmedım ama

0|0
    0|0
  • disney olunca umarım filmi mahvetmezler diyorum

0|0
    0|0
  • kesin bir şeye benzemiyecek

0|0
    0|0
  • PAdme isterük :D

0|0
    0|0
  • temennimiz yüksek gişe yapması :D yapımcı gibi konuştum :D

0|0
    0|0
  • beklentim yok artık sil baştan yapılmalıydı

0|0
    0|0
  • hiç bişey

0|0
    0|0
  • güzel olsun

0|0
    0|0
  • iyi olur umarım

0|0
    0|0
  • hayır şimdiden kötü yorumlarını okuduk adı falan çikin dediler beklenti mi kaldı arkadaş. şu an sadece hobbit e odaklanmış durumdayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zerre umudum yok... Ne bileyim, heyecanlandırmadı bile, "kurban edilecek seri miydin sen" psikolojisindeyim başından beri.

0|0
    0|0
  • jj yapıyor herşey olabilir :Dadam dahi sonuçta

0|0
    0|0
    • Dahi ama bizi deli etmek konusunda dahi. Lost neydi öyle, ilk 3 sezon gözlerimiz hep yeni bölümü ararken sonrasında saçma sapan bir hikaye çıktı ortaya. Ama Star Trek çok iyiydi, özellikle ilk film. Güzel de olabilir çok kötü de. Tadında bırakılması taraftarıydım ben Star Wars'un. İzleyeceğiz tabi yine, inşallah iyi olur.

• Lost konusunda sana katılmıyorum @solid çünkü adam bütün diziyi felsefe üzerine kurdu ve yine felsefik bir bitiriş yaptı olay bu sonuçta.

• arkadaşlar istediğimiz kadar küfür etsek, olmayacak işte, kesin kötü olacak desek bile hepimiz izleyeceğiz. hem de bir çoğumuz sinemasına gideceğiz.

yalnız bir tek dileğim var, mutlu etsin yeter.

0|0
    0|0
  • Beklemiyorum

0|0
    0|0
  • beklentim hiç yok
    olursa güzel iyi deriz
    o kadar
    123 neydi ki 7 olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...