Hangi diziler yayından kaldırılmalı?

Arkadaşlar Türkiyede neden bu kadar dizi oynadını anlamış değilim aşırı fazla dizi var ve bazıları saçma ve bazılarıda çok fazla sürüyor, sizce hangi diziler yayından kaldırılmalı?

Güncellemeler:
herkesın cevapları ıçın teşekkur ederım, en sevilmeyen diziler Akasya Durağı, Arka Sokaklar ve Adini Feriha koydum sanirim

0|0
29|26

En İyi Kız Görüşü

• dedemin dolabı ,düşman kardeşler, yazlık saçma diziler ,Güneydoğu Anadolu şivesiyle prim yapmaya çalışan diziler.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Problem yok hiçbirini izilemiyorum

0|2
    0|0
  • 80'ler ve işler-güçler dizileri hariç;

Çürümüş,kokmuş yemeklerin tekrar ısıtılıp önümüze getirilmesi gibi sunulan tüm berbat,kalitesiz dizileri elimin tersiyle itiyorum.Yemiyorum.

Hepsi bitmeli.

0|2
    0|0
  • akasya duragi tabii ki:D

0|4
    0|0
  • Adını feriha koydum saçmaladı. İffet saçmaladı.

0|1
    0|0
    • kurtlar vadisi en son oynuyordu bitmediyse o da bitsin. Yalan Dünya Kalsın bekliyorum onu bide Uçurum onuda bekliyorum.

• hayatımın rolü dışındaki dizilerin hepsi kalkmalı

0|1
    0|0
  • suskunlar , behzat ç. ve işler güçler iyi bir tek.

0|1
    0|0
  • dedemin dolabı nedir ya

0|1
    0|0
  • aslında bakarsan bütün diziler saçma :D:DD::D

0|2
    0|1
  • Üffff hepsi bitsin.Nefret ediyorum ya o saçmalıklardan. Güzel bir şeyler öğretse neyse. Hep konusu Aşk ya bi yerlerde hep aşka çıkıyo konu.Ve bence masallardan daha beter.Daha olağanüstü.Saçmalık insanları kandırıyolar.Sanki insanlar kendi hayatlarıyla başa çıkabilmiş gibi bide dizilere bakıp üzülüyolar,merak ediyolarizaman kaybediyolar. Hiç bişeyden haberleri yok cidden. Millet uzaya çıkıyo bunlar hala Feriha derdinde :D

0|1
    0|0
  • %90ı

0|0
    0|0
  • aşkınhalleri

0|0
    0|0
  • Eskiden yazın çıkan diziler izletirdi kendini. Sıkılmazdım bu kadar. Son 2 senedir çıkan her yaz dizisi deli saçması. Aşk-ı Memnu'yu veriyorlar gündüzleri de sıkılmıyorum en azından.. Tüm yaz dizileri bitmeli bence hatta kışın oynayan dizilerin de çoğunu bitirseler. Selçuk Yöntem'in sunduğu program hoşuma gidiyor o tarz programlar çıkarsalar diziler yerine. Genel kültürü olur izleyen kişinin

1|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun kalsın diğerleri bitsin ...

0|0
    0|2
  • Adını Feriha Koydum

Akasya Durağı

Yazlık dizilerin çoğu

0|1
    0|0
  • Kurtlar wadisi kalsin, gerisi iwir ziwir

Bide awrupa yakasi tekrar baslasin:)))

Saygilar

1|1
    0|0
  • Arka sokaklar ıy dayancak gücüm kalmadı artık :p

1|1
    0|0
  • AKASYA DURAĞI.

0|2
    0|0
  • İşler güçler ve öyle bir geçer zaman ki kalsın diğerlerine gerek yok.

0|1
    0|0
  • Polisiye diziler,dogu dizileri..

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyıl bitse kafi.

0|1
    0|0
  • evde televizyon yok ve çok mutluyum . en az bi 3 ay olmuştur izlemeyeli.

0|0
    0|0
  • akasya durağı ve doğu dizileriii.

1|0
    0|0
  • Akasya durağı :S

1|0
    0|0
  • Hepsi kaldırılmalı, gereksiz.

0|0
    0|1
  • Hepsi kalksın lütfen.

0|0
    1|1
  • hayat devam ediyor . cocuklara kötü örnek küçücük kız 80 yasındaki adamla yataqa giriyo iş değil aslında böle yataklı dizileri kaldırmaları bide tirilyonlarca ceza parası istemeleri lazım

0|0
    0|0
  • fatmagülün suçu ne bitmeli artık

0|0
    1|0
  • behzat amirim'le erdal bakkal kalsın. gerisini zittiret.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• akasya durağı arka sokaklar kaldırılsın bı dexter a bakın bı arka sokaklara :D cok sacmaa gelııyor :D

0|2
    0|0
  • Behzat Ç'ye başladım iyi gidiyor. Bi de işler Güçler var.

Gerisini at çöpe.

0|3
    0|0
  • -Orhan kemal

''ulan askerdeyken karıya mektup yazmıştım onu bile dizi yapmışlar''

hadi onlar güzelde o doktorlar,arka sokaklar,akasya durağı nedir abi ya

0|1
    0|0
  • hepsi kesinlikle kökten temizlenmeli senaryoda revizyona gidilmeli aşk üçgenlerinden gına geldi artık... :(((

0|1
    0|0
    • sevıyeyı yukseltmek lazım artık

• aynen aksiyon olsa fena olmaz ama bizimkiler pek beceremezler + bütçe, ama yılda 50 tane lüzumsuz dizi olacağına 5 tane kaliteli dizi çevirsinler gerçi sanatçılar işsiz kalır biraz ama olsun saçma sapan dizilerde rol alacaklarına boş otursunlar güzel projelere sinema filmlerine dünyada ses getirecek ülkemizi tanıtacak şeylere kafa patlatsınlar öpüşmeyle sevişmeyle olmaz bu işler...

• aynen bazı fılmler çok sahte gerçeklerı hıç yansıtmıyor

• hepsi kaldırılsın yerine kısa 20-30 dk lık adam akıllı sağlam dizi çekilsin her şeyiyle özene bezene yapılsın

1|0
    0|0
  • Hepsi bitsin dizi izlemiyorum :) Belgeseller ve bilgilendirici programlar gelsin.

0|0
    0|0
  • Tüm diziler kalksın.

0|1
    0|0
  • komedi hariç alayını çöpe at gitsin

0|1
    0|0
  • bence bütün diziler bitmeli. Dizi falan göstermesinler, insanları dizi bağımlısı yaptılar iyice. Türk dizilerin insanlara bişey kattığını sanmıyorum, yabancı dizileri de izlersem dil geliştirmek için izliyorum.

0|0
    0|0
  • Serdar ortaç a sormuşlar bu kadar bilgili, ve yeteneklisiniz neden bunu yapıyorsunuz. Halk bu tarz seviyor. yani o saçma dizileri de halk izliyor diye koyuyorlar.

0|0
    0|0
  • hepsi bitmeli Türkiyede kaliteli ve adam akıllı dizi yapılmıyor o yüzden yapancı dizileri çok seviyorum :D

0|1
    0|0
  • akasya durağı,dedemin dolabı ,düşman kardeşler,hayat devam ediyor,muhteşem yüzyıl,adını feriha koydum,kurtlar vadisi pusu,arka sokaklar,işler güçler,yer gök aşk lale devri

0|1
    0|0
  • dizilerin hepsi bitsin yayından kaldırsınlar Türk aile yapısna hiçbiri uygun değil .

1|0
    0|0
    • +1 verdim ama hepsi bitmesinnn

• 80'ler dizisi aile yapısına çok uygun kesinlikle. Leyla ile Mecnun'da öyle diğerleri uygun değil.

• 80 ler dizisi güzel ama öyle kaliteli dizi yok hepsi yatakta tecavüzde saçma sapan doğu dizileri

• Dedemin dolabı, işler güçler, akasya durağı, arka sokaklar, suskunlar vs.

0|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl kaldırılsın biz tarihimizi saçma sapan dizidenmi öğrencez

0|0
    0|0
  • akasya durağı arka sokaklar pis yedili v b.içinde abartı roller olan dizileri hiç sevmem.cazibe iyiydi bak barışa hastaydım.

0|0
    0|0
  • çocuklar duymasın !

0|1
    0|0
  • Behzo amirimle işler güçler kalsın

diğerlerini sktir et

0|1
    0|0
  • Akasya Durağı ve Adını feriha koydum Doktorlarda artık gösterilmez ise başka dizi yok :D

0|0
    0|0
  • Yerli yapım bütün diziler son bulmalı

0|0
    0|0
  • Akasya durağı

doktorların tekrarları

0|0
    0|0
  • arka sokaklar

0|0
    0|0