Yeni çıkan filmlerimiz hangi ülkelerde yayınlanıyor?

Mesela Fatihin fedaisi diye bir filmimiz çıkacak :D fragmanını izlemişsinizdir gerçekten başarılı bir film. Spartacuse vs. benzesede yinede güzel. Kafama takılan soru hangi ülkelerde oynar bu filmler? Amerikada felan oynamaz herhalde? :D

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Oynar belki amerikada ama bir salonda falan birde sadece bir iki hafta gosterirler. Sonucta salonu dolduramazlar. O yuzden de tercih etmezler.

0|0
    0|0
  • Benim filmim yok henüz

0|0
    0|1
  • Hiç biri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Türk sineması hicbir dalda basarili değil. Az biraz komedi var. Onları da dublajla bile Avrupalılara uyduramazsin. Absürt absürt takiliyorlar iste. Beklentilerin biraz yuksek anliyorum. Vazgeç :)

0|0
    0|0
  • Fatihin Fedaisi ve Spartacus? Hadi ordan kıyaslamana bak biri kıytırık türk filmi diğeri dünyanın en iyi dizilerinden bir tanesi.

0|0
    0|0
  • Türkler bir bk yapamaz ben kestim umidi hele de şu sanat camiası kendini sanatkâr zannedenler yazik ya !

0|0
    0|0
  • gurbetçi ülkelerde çok fazla yayın oluyor almanya hollanda gibide, gişe filmi olsada amerikada zor yayınlanması anlaşmalar ona göre bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
  • Filmler degilde dizilerimiz cogu ulkede oynuyor diye biliyorun hatta hollywooddan sonrq en basarili bizim dizilermis

0|0
    0|0
  • Bizim bilmedigimiz ülkelerde kanka

0|0
    0|0
  • Irain mahalle sinemalarinda oynayabilir.

0|0
    0|0
  • Türklerin yoğun yaşadığı bölgelerde olabilir...

0|0
    0|0
  • Almanya tutarsa oda

0|0
    0|0
  • film izlemeyi pek sevmem...

0|0
    0|0
  • Cakallarla dans 3 ingiltere ve 5 6 ülke de yayınlanıcakmıs duyunca şaşırdım :)

0|0
    0|0
  • amerika...

0|0
    0|0
  • Oynuyor ama bazı yerlerinde. Yaygın değil yani..

0|0
    0|0
  • Her yerde

0|0
    0|0
  • fatihin fedaisi afrika ülkelerinin bağzılarında oynarsa oynar :) akplilierin toplantılarıondada olabiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...