Bu bir başarıdır, tebrikler İrem Derici?

Geçen haftalarda Beyaz Show'da açıklama yapmıştı. Balıkesir'in çılgın eşeklerini geçemediği için baya bir üzgündü. Ama artık o rekoru kırdı ve şu an için Türkiye'nin en çok izlenen klibi oldu

Beyaz Show 'da yaptığı açıklama:
http://www.youtube.com/watch?v=tGr_sz_h6_k

Aslında bu başarı İrem Derici'den çok biz izleyenlerin değil mi, bir basın açıklaması yapıp bizlere teşekkür etmesi gerekmez mi?

Ayrıca Türkiye'nin nüfusu 84,5 milyon değil nasıl oluyor da o kadar izleniyor bir kere diye soru sormamız doğru mu, değil mi? Acaba mükerrer izlenme yapılmış olabilir mi veya Charles diye bir program kullanılmış olabilir mi? İşte bunlar muamma. Veya salak sadece Türkiye'de mi izlenmiş denilebilinir mi? Her ne olursa olsun bu bir başarıdır bazıları düşünebilir eşekleri geçmek eşeklik olur mu diye ama burada geçilen eşek değil eklenen videodur.

Ben kendisini tebrik ediyorum yeni çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.

• İrem Derici'nin şarkılarını dinlerim
    A seç
  • İrem Derici'nin şarkılarını dinlemem
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• pek dinlemiyorum kendisinin şarkılarını ama önemli olan youtube'da ne kadar izlendiği değil kaç kişinin mp3 çalarına girdiğidir.

0|0
    0|0
    • İzlenme sayısına göre kazanç elde edebiliyorsun ama.. Ayrıca yaptığı açıklamaya göre (ben araştırmadım) iTunes'da en çok indirilen Türkçe şarkı olmuş

• Konuyu daha nereye getirceksiniz cok merak ettim :))

• konu aynı yerde sen anlamamışsın. soran beni anladı sen rahat ol.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne mutlu bize

0|0
    0|0
  • İrem Derici'yi sevemedim bir türlü, şarkıları da hoşuma gitmiyor. O kadar çokta izlenildiğini düşünmüyorum o klibin. Fakat kendine ait bi' kitlesi var, saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • bu kız bana yapmacık geliyor :/

0|0
    0|0
  • İrem Derici'nin şarkılarını dinlemem

0|0
    0|0
  • İrem Derici'nin şarkılarını dinlerim

0|0
    0|0
  • Sadece Türkiye mi izliyor irem dericiyi allahım ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mason acunun yarışmasında çıkan rakun suratlı bir kadının birden bire bu kadar popüler olması sadece tek bir şey ile açıklanır İLLUMİNATİ

0|0
    0|0
    • ulan ota boka illumunati diyosunuz mk size göre herkes mason.. Ayrıca rakun suratlı demişsinde sen kendi suratına baktınmı mk maymundan 5 dk önce doğmuşun brokoli suratlı pezvnk :D

• İrem dericinin gotunun kılımısın ayrıca sana kemik atmadan havlama bir daha :)

• Muzik guzel ama benim icin sadece bir ara soguk tarzinda uzerine daha lezzetli bir ana yemek geldiginde unuturum :) (ve bu her insanoglunun dogasinda vardir.)

0|0
    0|1
  • İnteressante...

0|0
    0|0
  • Milli gururumuz karakaçanları lider yapıcaz tekrar:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...