Beyoncé'in "haunted" klibi?

Sizler Beyoncé'in yeni klibi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce erotik mi yoksa artistik midir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• erotik gündem yaratma :))

0|0
    0|0
    • Bencede, ama ne yazık ki, seks müzik piyasasında kullanılan satış yöntemidir 😒

• aynen öyle :)) genelde erkeklerin hayranlıkla tatmin oldukları şeyler..

Erkekler Ne Diyor 5

• Belese getirmis klibi, otel odasinda bitirmisler olayi :))

0|0
    0|0
  • bakmadım daha bakınca olserım

0|0
    0|0
  • Her klip erotik ve artistik...

0|0
    0|0
    • Maalesef katılıyorum erotizm konusunda 😒

• Ama olsun, yinede müzik kliplerde bir sınır olmalı diye düşünüyorum. Mesela kadınları bir seks objesi olarak bilinmesinler. Biz kadınlar seks köleleri değil, insanız, ve insan olarak bize karşı saygılı olmanız istiyoruz. Ben cinsiyetçiliğe karşıyım 👎

• O dediğine türkiyede en çok ben karşıyım merak etme :) feminizmin dibini bulmuşum. Kadınlardan çok kadın haklarını konuşup savunurum. O yüzden tahammül edemem kezbanlara. Neyse :) Kadınlar açılınca cinsel obje olmuyorlar. Bakan kafaya bağlı bu. Erkeklerde açılsın ne var. Tabi çok abartıyorlar erotizmi katılıyorum sana. Ama mesela miley cyrusun wrecking ball klibi benim için efsanedir. Çıplaklık ancak bir kadar duygusal yansıtılabilir. Dediğim kadın açılınca değil bakan kişiye göre cinsel obje. Kapiş :) oda değişmeyecek ne yazık ki. Hele ki allahın belası türkiyede

• Güzel

0|0
    0|0
  • Gereksiz. Çok saçma olmuş.

0|0
    0|0
    • Bencede, oysa şarkı çok hoş.

Kızlar Ne Diyor 2

• başı korkunçtu kalanını izliyemedim :(

0|0
    0|0
    • Peki şarkısını nasıl buldun? Valla şarkı beynimde devamlı çalıyor 😄🎶