La vita e bella (Hayat Güzeldir) filmini izleyenler var mı?

filim imbd'de çok iyi puan almış ve ilk 250 nin arasında ben şu an izliyorum ama çok ağır gidiyor
sizce nasıl?

0|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri. Özellikle baba-çocuk ilişkisini de çok güzel bir dille ele aldığından benim için ayrı bir önemi var. Sanırım en az dört kere izlemişimdir ve her izlediğimde ağladım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Favorilerim arasındadır, aynı zamanda tavsiye listemde.

0|1
    0|0
  • izlemedim D:D

0|1
    0|0
    • II. Dünya Savaşı zamanında karısı ve oğlu ile birlikte Yahudi kamplarına götürülen Yahudi bir babanın ve peşinden giden İtalyan bir annenin, çocuğunu korumak için yaptığı sayısız özveriyi anlatıyor

• hımmm anladımmm

• Çok çok dramatik, üzücü, çok güzel bir filmdir.

0|0
    0|0
  • cok güzel hem güldüren hem ağlatan cinsten :/

0|1
    0|0
  • Harika bir film şiddetle tavsiye ediyorummm. ben 4 kere izledim :)

0|1
    0|0
  • Hayır izlemedim

0|1
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Çok güzeldi ama yahudileri fazla iyi gostermisler

0|2
    0|0
  • O film bana acı veriyor. Hitler Almanya'sında Yahudiler'e yapılanlar anlatılıyor.

0|0
    0|0
  • Cok guzell kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • Filmini bilmiyorum ama parfümünü kullanıyorum harika bişiy :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok güzel filmdi severek izlemiştim.

0|1
    0|0
  • izliceğim :)

0|1
    0|0
  • Mükemmel bir film. Dora'nın eve geldiğinde, evin dağınık olduğunu gördüğü an hissettiklerini bir an bende hissetmiştim. Sırf yahudi olduğu için öldürülen nice masumane insanlar saçma sapan ideolojiler uğruna can verdi. Mutlaka izlemelisin. Filmin sonunda bir tank kazanacaksın ;)

0|0
    0|0
  • güzel durağan bir film içerdiği mesajlar bakımından zengin bir film

0|1
    0|0
  • Çok güzel aslında.

0|0
    0|0
  • izledimde yahudileri melekleştiren filmler saçma yahudiler dünyanın en zalim insanlarıdır hem bu yeni değil kendilerini masum gibi gösteriyorlar yahuduler bir şehrin kapısına geldi allah buyurdu o şehrin kapılarından içeri girin. yahudiler musa orada zorba bir halk var onlar oradan çıkmadan imkanı yok biz oraya girmeyiz hadi sen git rabbinle savaş onlar oradan çıksın biz burada oturuyoruz dediler

0|0
    0|0
    • bu kıssayı çoğu kişi bilmez helal

• peki hz musa ve hızır as kıssası bu olaydan sonramı oldu hani hz musa yardımcısıyla beraber yola çıkmıstı ve balık canlanarak denizde yol almıştı ama yardımcısı hz musaya söylemeyi unutmustu sonra oraya döndüler ve hıdır as la karşılaştılar

• yok o önce oldu yardımcı şuayb a. s zaten hz musanın alamadığı o beldeyi sonradan şuayb a. s almıştır kuranda peygamber oldugu geçmesede peygamber efendimiz muhammed mustafa s. a. s hadislerinde şuayb aleysselamın peygamber oldugunu bildirmiştir :)

• Film güzel. baba oğlu korkmasın diye elinden geleni yapiyor. aklimda kalan bir söz. Çocuk babasına soru soruyor. baba bizi sabun mu yapacaklar diyordu

0|0
    0|0
  • Yahudi yandaşı bir film daha. Güzel yapılmış izlenir. İzlemekten keyif alınır. Ama propaganda içeriyor

0|0
    0|0
  • İzledim süper

0|0
    0|0
  • Ağır gidiyor ama çok dramatik, etkileyici film..

0|0
    0|0
  • yok valla vitayi bellayi izlememisim

0|0
    0|0
  • izledim güzel film..

0|0
    0|0
  • kalitedir izlemezsen bir yanın eksik kalmış demektir.

0|0
    0|0
  • Harika film seyrettim

0|0
    0|0
  • abi izlerken durdurup burya devam etsem mi diye soruyosun?

0|0
    0|0
    • filimin ilk 45 dakikası baya ağır gitti harbi sıkıla sıkıla izledim bir nabız ölçiymdedim filim arasında kanka

• İzlediğim en iyi filmlerden biriydi.

0|0
    0|0
  • Yok izlemedim amca

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama izlerim bir ara seni mi kırcam :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...