Bugün 4 tane yıldızı kayarken gördüm hiç te dilek tutmadım bir şey olur mu?

detay olarak hmm. ya da başıma bişey gelir mi ? detay bu kadar

0|0
25|40

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• her yıldız kaydığında bir insan ölür derler. ^Fatiha okuyaydın iyidi.Allah rahmet eylesin :((

0|2
    0|0
  • aman olme sakın ? nolcak sacmalama cok icinde kaldıysa otur sımdı gokyuzune bakıp 4 dılek tut sayılır gene

0|1
    0|0
    • ölür müyüm. deprem falan olmasın tırsıtırım seni bana aptal muamelesi mi yapıyon sen

• Tutsaydın olucağı bile meçhuldü. Şimdi tutmadın birşey olmıycakk yani bana birşey olmuyor ölmüyorum falan (:

0|1
    0|0
  • Ayvayı yedin... Hem de salı günü... Büyük uğursuzluk :P

0|1
    0|0
    • Tutmadığın her dilek için Tanrılar seni cezalandıracak :D Volkana insan at kurban falan ver ne bileyim yap bişeyler :D

• nihhahahaha :D volkana insan atacam yapacam edecem iyi bu

• çok endişelendiysen dilek tutamadım diye çık dışarı bak şimdi havaya mutlaka bi iki tane daha görürsün yanlış hatırlamıyosam bu aralar meteor yağmuru var.

0|1
    0|0
  • nasıl tutmazsın hadı sımdı senın tutmadıgın dılek yuzunden o yızdız bunalıma gırerse felan hıh bunun vebalı cok buyukkkk

0|2
    0|0
  • kayan kaydı bize dicen geççen :D

0|1
    0|0
  • uçaktır o :DD korkma geçerler gene :D

0|2
    0|0
  • he çarpılcan :D ya ne alaka tutuncada bişi değişmiyor ki

0|2
    0|0
  • Durum vahimm :)

0|2
    0|0
  • Ahaha :D

0|1
    0|0
  • agustos ayi boyunca meteor yagmuru var. ondan gordun. 22 agustosta en siddetli ani olacak.

0|1
    0|0
  • hayatın kaymasın önemli olan o :) üç beş yıldız kaymış,sen dilek tutmamışsın bir şey değil yani ;)

0|1
    0|0
  • Yilizlar sanakayar

0|2
    0|0
  • git 2 rekat şükür namazı kıl

0|2
    0|0
  • gelmez mi ya. 1 hafta içinde ölceksin.

0|1
    0|0
  • yıldızlarda kayar durmaz gökyüzündee:))

0|1
    0|0
  • başına bin bir türlü dert gelebilir dikkat et

0|1
    0|0
  • Saçma saçma konuşma ya. O kadar önemli şeyler varken sen bunlara mı takılıyosun? Ayrıca yıldız kayması diye bir şey olmadığını bile bilmiyosun. O kayanlar yıldızlar değil,bi göktaşının hızlıca dünyaya girmesidir.Cahillik böyle bir şey işte.

0|2
    1|0
  • ben hic gormuyorum :(

0|1
    0|0
  • ben de gördüm gece. dilegimi yapıstırdım hemen. :)

ölmezsin korkma.

0|1
    0|0
  • Bişey olmaz. Dilek bile tutmamışsın. Çok ayıp.

0|1
    0|0
  • :(( olmaz

0|1
    0|1
  • 4 gün arayla kayacaklar sana

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• kayan yıldız üç harflileri gökyüzünden kovma girişimidir.kafir üç harflilerin gökyüzünden bilgi edinmek istemesine karşı yapılan savunmadır. kaldıki islamda yıldızdan medet ummak imanı kaybetmenin ta kendisidir. hele bu mubarek gecede allahtan direkt isteyeceğine yıldızı aracı edinme girişimi ediniyorsun.allah akıl fikir vesin sana.

0|1
    0|0
  • safsata :D ne yani gök yüzünde kayan kuyruklu gök cisimlerinin senin dileğini yerine getireceğine mi inanıyorsun :D yapmaa bu çok mantıksız, onlar kütle çekimin etkisi ile büyük bir gezegen tarafından çekiliyorlar ve sen bu durumun dileğini yerine getireceğine inanıyorsun :D

sesli güldüm...

0|1
    0|0
    • şuna inananlara sesli gülüyorum ben de :)

• ben bunu aslında genele yazmıştım, tek sana hitaben değil, belki komik olucak sana ama buna inanan insanlar var, cidden var, bundan daha beter şeylere inanan insanlar var. şaka gibi ama...

• aynen kanka, o açıdan iyi olmuş yazdıkların. ama ben gırgırına yazdığım için biraz egoma dokandı açıkçası böle açıklamalı yorumlar :)

• :D yıldızların nereye kaydıgına bağlı ;) sana doğru gelmediyse sorun yoktur ;) zaten teorik olarak ve gercekten bir yyıldızın KAYMASI mumkun değildir ;) (bilirsin onlar atmosferi gecmeye calısan zavallı uzay taşlarıdır ki yanma eylemi gerceklesince biz salak dunyalılar yıldız kaydı deriz) yanikorkma birşey olmaz :D

0|1
    0|0
  • çok büyük uğursuzluktur hemen kurşun döktür :D

0|1
    0|0
  • boşver iyi yapmsın... ya dilek tutsaydın da olmasaydı ? onları kayarken izlemek varken dilek tutarsan nasıl kaydıklarını rahat izleyemezsin... aynı anda 2 şeyi yapmak 2sini de iyi yapmamak demektir...

0|1
    0|0
  • O da soru mu? Tabi ki yıldız kaymasından sonra dilek dilememenin sonucu serçe parmağının sehpahaya vurmasıdır. Yazık oldu hemde 4kere...

0|1
    0|0
  • İrmik Helvası Tarifi

reklam

Malzemeler

3 su bardağı irmik

2 su bardağı şeker 300 gr margarin

2 su bardağı süt

2,5 su bardağı su

2 yemek kaşığı fıstık(isteğe bağlı)

Hazırlanışı

Bir tencerede yağı eritelim. bla bla bla

0|1
    0|0
  • bu bidat insanı küfüre götürür ordaki taştan medet ummak yerine allaha dua et.şüphesizki allah yerin ve gökün yaratıcısıdır.

0|1
    0|0
  • Öncelikle batıl şeyleri bırakalım saçma sapan hurafe olan şeyler.İkincisi yıldız kaymaz senin gördüğün dünyanın yörüngesine girip hız kazanan göktaşından başka bir şey değil.Üçüncüsü bişey olmaz o göktaşı kafana düşmediği sürece:)

0|1
    0|0
  • 1.si o yıldız kayması değil meteordur. 2.si dilek tutmak tamamen batıl inançtır buna inanmayı düşünme. 3.sü dilekler uğraşacağına kadir gecesini değerlendir

0|1
    0|0
  • Gelmiş bile...

0|1
    0|0
  • ölüme 4 gün kaldı...

0|1
    0|0
  • ula tıldızlar bile grup kayıyor biz daha armut toplayalım vaybee

0|1
    0|0
  • aman haaa 6 hakkın kalmış... 10. yıldıza kadar dilek tutmazsan eğer 11. yıldız sana kayar dikkatli ol !

0|1
    0|0
  • o yıldızların nereye kaydığıda önemli ama ://

0|1
    0|0
  • Tühh 4 yıldız gören 4 gün sonra ölüyormuş site sayısı azalıyor :S

0|2
    0|0
  • Hı hı diş perisiyle sindirella seni öldürecek :D

0|2
    0|0
  • Yıldızlar bile 4. kez kayıyorum tut lan artık demiş.Bari tutsaydın bir şey belki tutardı :)

0|1
    0|0
    • baktım patır patır kayıyolar dalga geçiyolar la bunlar dedim tutmadım mk :)

• yıldızlar bi tarafına kayabilir dikkatli ol :D:D töbe yarebbim yaa :D

0|1
    0|0
  • Sağlık olsun.

0|1
    0|0
  • bidahakine sana kayarlar :(

keşke tutsaydın

0|1
    0|0
  • 4 yıldızmı dua et o kadar kayan yıldızdan kafana gök taşı düşmemiş..

0|1
    0|0
  • sen ne içtin kardeş :D

0|1
    0|0
  • yaw o dılek tutma muhabbetı hepsı batıl ınanc sende gıt kardesım cocuk musun yapma Allah askına ya

0|1
    0|0
  • başımıza taş yağacak :)

0|1
    0|0
  • Bir insan bu soruyu sorabilecek kadar sıkılabılır mı diye düşündüm ve...

0|1
    0|0
  • Biri başına düşebilir :)

0|1
    0|0
  • dıkkat et sana ... dıyesım geldı :) tutma 4 tane gordunmu olmuyo :)

0|1
    0|0
  • Gafana yıldırım düşebilir.

0|1
    0|0
  • eyvah tutankamonun lanetipeşini bırakmaz artık.hemen bi Bonsai ağacı bul kaynat ve suyunu iç :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...