Iron Maiden mi Metallica mı?

aslında tarz olarak çokta yakın değiller ama kıyaslama yapmadanda kendimi alı koyamıyorum. Hangisi daha iyi, hangisini daha çok dinlediniz, hangisinden daha çok etkilendiniz, kimin besteleri daha iyi :))

Güncellemeler:
tarafsızlığımı koruyarak facebookta metallicanın 26M Iron maidenin 6M hayranı olduğunu belirtmek isterim

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Metalika çok bozdu yea.

0|0
    0|1
    • İsyan ediyorum old skool hövi metalci olarak...

• Sezar zorlama dostum.Geliştiren herzaman için kazanır ;)

• Bunu bir yarış olarak görmedim hiç... Black Metalin kökleride bize uzanıyor ne de olsa.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• Her ikisi de çok iyidir. Metallica tercih sebebidir.. Sanki şimdikiler müzik yapıyorlar da dinlemiyoruz. Old School 'a laf edenler Lady Gaga dinlesin bizim müziklerimiz açmaz onları döt göbek görsünler. "my hands on six strings " diyorum abijim..çok da tın..

0|0
    0|0
  • Söylediğin gibi kıyaslamak doğru değil. Şahsen maiden diyorum. Fear of the dark döver.

link

0|0
    0|0
  • Iron Maiden kurulduğunda Metallica daha çocuktu. Hepsi de Iron Maiden'ın büyük hayranıdır, müziğe Diamond Head ve Iron Maiden çalarak başlamışlardır.

0|0
    0|1
  • Popüler olmak iyi olmaksa eğer Lady Gaga metallicadan daha iyi

0|0
    0|0
  • Açıklamana dayanaraktan Iron Maiden diyorum. link

0|0
    0|0
  • Iron Maiden ile Metallica kıyaslanmaz... Modern bir Hardcore grubuna dönüşen Metallica'yı, halen 30 senedir ilk gün ki gibi Heavy Metal yapan Iron Maiden donunda sallar.

Tartışma götürmez bir şekilde Maiden...

0|0
    1|1
  • yıl olmuş 2012 halen metallica maiden dinleyenler var

0|1
    0|1
  • metallica

0|0
    0|0
  • Cengiz Kurtoğlu diyorum :(

0|0
    0|0