İlk defa bir şiir seslendirmesi yaptım dinleyin nasıl?

http://vocaroo.com/i/s1wjmay60XuQ ilk defa yaptım amatör bir kayıttır. Kıymetli cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden .

Güncellemeler:
istediğin olur farketmez.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• duygu sıfır duyguyu ses tonuna yansıtamamışsın müzik olmasa hiçsin bence 40-50 defa falan tekrar oku ama fon müziksiz ve fon müzikle çok alakasız gidiyorsun ayrıca ciddiyet yok okurken bazı yerlerde ciddiyetini kaybedip gülmüşsün gibi ses tonun güzel ama SENİN TARZIN YOK :D

0|0
    0|0
    • heralde benden ibrahim sadri veya bedirhan gökçe performansı beklemişsin ama yaptığın yorumu beğendim objetiktif. Tarzımdan ziyade daha şiirleri nasıl okuyacağımı çok iyi bilmiyorum çalışmalarım sürecek şiirlerle yeni tanıştım. Kendimi geliştirecem.

• benim için çok zor bir şiir yani çok tiz bir sesim var bunu yapabileceğimi sanmıyorum ve ustam kelimesini bir kadının ağzında hoş bulmadığım için güzel bir dinleti çıkmayacaktır ortaya

• bak bekliyorum unutma sakın .

Kızlar Ne Diyor 1

• ses tonun güzel, ama vurguda bazı yerlerde hatalar var bana göre.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim arzu kendimi geliştirmeye çalışacam ilk defa böyle bir şeyle uğraşıyorum ama çok hoşuma gittiğini farkettim geçte olsa.

• ben de çok severim.
      şiirleri asıl okuyanlardan can kulağıyla dinleyip, vurgular nerde, ses tonları nerde ne şekilde değişiyor, yükseliyor ya da alçalıyor.. bunlara dikkat etmeni öneririm. başarılar.

• aslında bedirhan abiyi hep dinlerim ama ilk defa bu kadar ciddi uğraşmaya başladım

Erkekler Ne Diyor 2

• Diksiyon ve vurgulama üzerine biraz daha yoğunlaşman gerekecek :)
    Sesin Bas bareton veya davudi şeklinde tabir edilen bir tonda olasaydı benim gibi
    işin daha kolaydı ama değil maalesef.
    Üzerinde dur echo kullanmak her zaman ayıpları örter özellikle şiir seslendirmelerinde
    Tuncel üstadın vurgu ve tonlamalarına dikkat et iyice diline yüreğine sağlık kardeşim zaman ve emek ile
    herşey değişir unutma

0|0
    0|0
    • aynen sesim ince ondan dolayı sıkıntı çekiyorum . Bedirhan abininde çok kalın oda iyi oluyor biz ince sesli olanlarrda vurguyu vermek çok zor oluyor )

• Böyle şeylerle ilgilenmek çok güzel :) Ses tonlamaları geliştirilse daha güzel sonuçlar alınabilir ama ilk denemeye göre fena sayılmaz bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...