Ingilizce sohbet edilecek siteler var mı bildiğiniz ?

ingilizce pratikleştirici hale getirmek için düzgünce konuşulabilcek siteler var mı

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• var aslında ama her nasıl oluyorsa orada da bir türk denk getirip hemşehri muhabbeti döndürmeyi başarıp yine türkçe'ye dönüyoruz.olmuyor yani ingilizce bir adım ilerlemiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yes but they are using for their sexual purpose

0|0
    0|1
  • omegleede takıl ama cameralı kısma girme :)) yoksa bırak ingilizceyiii bildiğin dili unutursun !

0|0
    0|0
  • Var hatta her dil var ama yazmak istemiyorum alenen çünkü son zamanda çok sapık Türk doldu siteye onlar yüzünden biz laf yiyoruz

0|1
    0|0
  • You can learn from google...And you can send some messages to my P.M adress..I can answer to you..To learn English language very very easy...

0|0
    0|0
  • facebook

0|0
    0|0
  • bende konuşabilecek birilerini arıyorum. istersen birbirimize yardımcı olabiliriz.

0|0
    0|0
  • busuu.com var.

0|0
    0|0
  • livemocha bu site güzel.

0|0
    0|0
  • Bandoo Chat

0|0
    0|0
  • neden omegle?

0|0
    0|0
  • livemocha

0|0
    0|0
  • valla chatroulette var ama genelde pipilerle konuşursun gerçi normal insanda çok bence dene

0|0
    0|0
  • facebook smeet var

orda profil oluşturun

çok yabancı dek geliyor

0|0
    0|0
  • omeglda sex muhabbetinden başka birşey yapamazsın zaten yok sanırım seviyeli bir site :)

0|0
    0|0
  • interpals adında bi siteye takılıodu bizim arkadaşlar güzelmiş falan dediler ben bakmadım ama :S

0|0
    0|0
  • Chatroullet...

0|0
    0|0
  • Bi ara msn'ye ekliyodun bi bot vardı. Ne sorsan cevap veriyodu :)

0|0
    0|0
  • omegle

0|0
    0|0
  • www.facebook.com

0|0
    0|0
  • omegle

chatroutle

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• busuu

0|0
    0|0
  • sohbet değilde ingilizce forum var ordan,forumden sohbet edebilirsin hem yardimcida oluyorlar diye duymusum

0|0
    0|0
  • bi hocam english baby i önermişti ama yabancıdan çok türk vardı en son girdiğimde

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Haahha aklıma komik bir anım geldi.

Neyse tavsıye omegle.

0|0
    0|0
  • i think you should find somebody who is native speaker, on facebook

0|0
    1|0
  • interpals var söyleyebileceğim. ben de geçen sene infolange ingilizce kursuna gittim çok çok faydasını gördüm sonra o siteden de epey arkadaş edindim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...