Vanilyalı pipo tütünü önerileri?

Merhaba arkadaşlar

Bana hafif ve yoğun vanilya aroması alabileceğim bir pipo tütünü önerebilir misiniz?

Aklımda mac barenler var strength 1 (en hafifleri) sizinde görüşlerinizi alalyım

Vanilyadan başka bildiğiniz öneriler varsa alayım.

Güncellemeler:
kimse kullanmıyor mu ya?
Boynum bükük kalbim kırık.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• macbaren strength 1 öneririm. her çeşidini seviyorum. captain blacklerden uzak dur. yüzde 90 sahte. Macberenin hem ismi de güzel şiir gibi nakış gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaç zamandır sorun cevapsız benim bile canım sıkıldı, pipo falan kullanmıyorum ama nette araştırdım biraz sen zaten başka yerlerdende soruna cevap aramışsın:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben soruna soruyla karsilik vereyim :)

pipo tutunlerini nereden aliyorsun?

ben yurt disindan getirtiyordum arkadaslara, ingiliz karisimi dedikleri bir karisim kullaniyorum.

Amerika'dan arkadasim gelirken ismarliyorum. Nat Sherman diye enfes bir dukkan var New York'ta, oradaki karisimlari seviyordum (pipocular secicidir:))

aromali tutun hic sevemedim.

ama artik yurt disindan tutun getirtmekten biktim.

aromali da olsa kaliteli bir tutun secebilirim.

sen neler tavsiye ediyorsun? :)

0|0
    0|0
    • sen yurtdışından birinci kalite ürünlerden sonra benim içtiklerimi beğenmezsin :)

şehir neresi hocam? ist eminönünde bir yer var. adresi için özel mesaj atabilirim.

ben türkiyede genelde mac baren tercih ediyorum. zaten başka birşey de yok piyasa. yaş itibariyle 5-10 yıl öncekileri anlatamayacağım ama captain black piyasasının Türkiye de bittiğini söyleyebilirz. hiç benim yüzüm gülmediği gibi arkadaşlarımda son derece memnuniyetsiz. tütünler resmen yanmıyor. öyle değişik birşey.

• eminönündeki yeri merak ettim

Yükleniyor...