Kapat

Hande Yener'i nasıl buluyorsunuz başarılı mı sizce?

Hande yeneri nasıl buluyorsunuz başarılımı sizce türkiye standartlarına göre fazla mı seksi gerçekten marjinal mı

0|0
1326

En İyi Kız Görüşü

• Herkes hatta 'sanatci olan' herkez ne modaysa onu yapiyor. Sacma sacma sey iste asla kendi olmayan gercek sanatci olamaz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• hahahah hande yener ve başarılı kelimesi bir arada :D berbat yaa o ancak playback yapar ve elektronik müzik yapar. anmayın bile böyle tiplerin isimlerini.

0|0
    0|0
  • kadını sevmiyorum ama şarkıları hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Eminim herkes dinlemistir marjinal olmak icin sekil sukul yapmayin burada. "dinlemiyorum iyy berbat sarkici" "sarkilari boktan" salliyosunuz ya. Sarkilari guzel ama tipini sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sesi güzel bazen

0|0
    0|0
  • Degisik

0|0
    0|0
  • Lady Gaga çakması bir ünlü..

1|0
    0|0
  • Eskiden basariliydi simdi degil

0|0
    0|1
  • Fazla seksi oldugunu soyleyemem. Gerci bir erkek gozuyle bakmak da lazim :)

0|0
    0|0
  • Umarim kırmızı albümü gibi yeniden bir albüm çıkarır.

0|0
    0|0
  • Seksi değil ama harika bir kadın, şarkılarını ve stilini çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Başarılı

0|0
    0|0
  • Lady Gaga'nın yandan yemişi beya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• basarılı tabıı son 10 yılda ondan ve demtden baska kalıcı olan var mı.. yenılerı veya 2 kasetlık olanları soylemeyın lutfen

0|0
    0|0
  • Sırf memeden ibaret.. Burdakı üyeleri çoğu gibin sinerjisini enerjiye dönüştüremeyip başkalaştı. Özünde 'aşkın ateşi yakarmış duydunuz mu aşkın ateşini' derken yanan kafası oldu. Kafa kadınları severım ama bu kadar balon seklınde değişen kafa kadınları sevemıyorum yiia

0|0
    0|0
  • Tezgarlıktan, Hülya Avşar'ın elinin tutmasıyla şöhret basamaklarını tırmanırken buldu kendini. Nerede olduğuna değil, nereden geldiğine bakmak lazım...

0|0
    0|0
  • Bazı şarkılarını dinlerim. Hoş da bir kadın ama marjinallik konusuna gelince :) Tamam bilmeyenler olabilir.
    Bkz: Lady Gaga = Marjinal
    Hande Yener = Lady Gaganın önden sağdan soldan yemişi :)
    Tarz olarak ikisini de beğenmiyorum o başka :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun

0|0
    0|0
  • Alt Dudak ve Naber şarkılarını çok sevdim !
    Başarılı ve başarılı olmaya devam edeceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Sevmem hic hemde

0|0
    0|0
  • Başarısız

0|0
    0|0
  • Şarkıları iyi.

0|0
    0|0
  • Eminim ks dekilerin yüzde sekseni dinlemiştir kendisini şarkılarıyla popun kraliçesi unvanınıda sahiptir.. Uzunca bit süre ya ya ya şarkısı youtubede en çok tıklanan olmuştu aynı zamanda. Severek dinlediğim ve yine dinleyeceğim sanatçı

0|0
    0|0
  • Eskiden ne çok beğenerek dinlerdim. Şarkıları gayet kaliteliydi. Romeo şarkısından sonra pek dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ağlar ağlar duysa ağlar ona dünya dar bu zamanlar :D kadın o yaşta bile ülkede 20lik kızların çoğuna taş çıkartır mk eleştirenler çekemiyodur açık ve net hade açıyım bir naberde dinleyelim :D

0|0
    0|0
  • hadise hande.
    kliplerde açmasalardı.
    çoktan tarih olmuşlardı.
    müzik kalitelerini.
    özellikle handeyi hiç beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • ne şarkıları nede kendisi bişeye benzemiyo.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede Neşet Ertaş Aşık Veysel Barış Manço gibi SANATÇILAR varken Hande Yener'miş Hadise'ymiş bunlar söz konusu dahi olamaz :)

0|0
    0|0
  • cok cirkin :)

0|0
    0|0
  • Bütün zenginler üstünden geçmiştir onun

0|0
    0|0
  • Sadece kalçası prim yapıyor.

0|0
    0|0
  • Sadece ses