Bir millet vekilimiz kaçırıldı

hüseyin aygün chp tunceli millet vekili kaçırıldı mı

yoksa kendi kendinimi kaçırdı.

umarım öyle olmamıştır.sağlıklı haberlerini bekliyoruz tabı ulusca.

Güncellemeler:
bu sorumda yanılmadığımı anladım.ilk kaçırılan meğer fitili olmuş bdp li millet vekilleri de bombanın ta kendisi.organize değilde ne peki.

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben bi şey demiyim..kaçırılan! kişinin kimliğine bakınca ne diyim umarım geri döner :))))

0|1
    0|2
    • işin özü o şahıs geri geldiğinde yaptığı açıklamalarla belli oldu.. ... çocuğu utanmasa dağdaki kardeşlerimiz böyle arz etti diyecek

• acı gerçekler..ama yine de duyarlı birisin bu güzel bi şey..çevremdeki boş kızlara bakınca

• burada hayatın gerçekleri olarak bir soru başlığı çıkarsa işte verilebilecek cevaplar.

Erkekler Ne Diyor 10

• yakında farklı şeylere d e gebe bu terör,pazarlıklarının yerine getirilmemesi kızdırdı bunları,

0|0
    0|1
  • Aklıma bu geldi içeriği okuyunca link

0|1
    0|0
  • ne demek kendini kaçırdı? insanın böyle bir şey yapması için deli olması lazım.

0|0
    0|0
  • o işler bize uzak...

herşey olabilir neticede...

iyiye gitmiyoruz sonuçta...

0|0
    0|0
  • bu pkkli yaratiklar varya baya bi azmaya basladi :)

0|1
    0|2
    • teroristin biri eksi puan vermis :D

• 2 tane pkkli yavsak eksi puan vermis, diyorumda nekadar pkkli varmis burda anca kancik gibi kendilerini saklayarak eksi puan verebilirler :D ezik lan bunlar

• Yorum yapmayayım inşallah sağ salim sevdiklerine kavuşur!

0|0
    0|0
  • Pkk hakkında soylemlerinden kacırıldı bdp nin parmagı var.pkk tehdit olusturmaya devam ediyor

0|0
    0|0
  • Umrumda değil, kaçırılırsa kaçırılsın.

0|0
    0|1
  • bdp ile ilgili söyledikleri yüzünden muhtemelen onlar tarafından kaçırtılmıştır.

0|0
    0|1
  • Pek emin değilim aslında.Sonuçta millet vekili olan bir insanın hiç mi koruması yok hele de terör bölgesinde olan bir millet vekili ama günahını almamak lazım.

0|0
    0|1
    • tabiki öyle facede gezi programını yazabilirsa davet çıkmazmı

• haberleri takip eyyiysen kendinde emin herhaldeki tuncelinin ilçelerindeki seçmenlerini ziyaret dönüşüğnde kaçırılmış aslında kaçırılmamış 3 4 günlüğüne misafir olarak alıkonulmuş.

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi kendini mi kaçırdı ne demek ya bnu ne amaçla yapsnki vardr yine karştrdıkları bişey

0|0
    0|0
  • Gerçek mi değil mi bilemiyorum ama eğer gerçekse o zaman durumlar ciddi anlamda vahim. Yani bunlar bu cesareti gösterebiliyorsa ve bu duruma hala sessiz kalınıyorsa diyecek sözüm yok zaten

0|0
    0|0
  • Serbest bırakıldığına dair iddialar var...

0|0
    0|0
  • son haberlere göre kaçırılmış .s üzüldüm umarım bırakırlar

0|0
    0|0
  • Kendisi atatürk'e katliamcı diyen bir millet vekiliydi. Kaçırıldığına inanmıyorum.

0|0
    0|4
Yükleniyor...