Yabancı dizi izleyenler tavsiyeleriniz neler?

Yabancı dizi takip eden var mı? Varsa hangisi önerelim birbirimize arkadaşlar :) mesela ben the walking dead, once upon a time ve supernatural'u beğenerek izliyorum :) tavsiye ederim şiddetle :))

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok teşekkür ederim önerileriniz için bir çok öneriyi listeme aldım bakacağım kesinlikle :)

0|0
27|50

En İyi Erkek Görüşü

• Walking Dead: Zombili falan güzel dizi, hala devam ediyor.
    Person of Interest: Aksiyon ağırlıklı. Efsane değil ama güzel dizi. Hala devam ediyor.
    House MD: İzlediğim en iyi dizi.
    Himym: ilk 3 sezonun hatırına izlenir.
    Friends: İzlediğim en iyi komedi dizisi. Üzerine yok. Biterken gözlerim doldu.
    Dexter: Dizi finali haricinde efsane bir dizi
    Coupling: İnanılmaz iyi bir İngiliz komedi dizisi. Oooh Jeffrey ve Perhaps Perhaps Perhaps aklımızdan çıkmayan hatıraları.
    Game of Thrones: Kitapları ile birlikte takip ederseniz dev bir derya. En iyi olmaya aday. Bir de kimi sevsek ölüyor durumu olmasa.
    Firefly: Değeri bilinseydi keşke. Ayrı bir efsane...
    Seinfeld: Ayrı bir efsane daha. En güzel komedi dizilerinden.
    Scrubs: Dizi final yaptıktan sonra karakter eksilmeleri ile devam etme kararı aldı. Orasını at çöpe, gerisi efsane.
    Shameless: Güzel, eğlenceli dizi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Shameless, How I Met Your Mother, Supernatural, Merlin, Spartacus, The Vampire Diaries, The Walking Dead, Game of Thrones, Black Sails, Gossip Girl... vıdı vıdı vıdı daha liste uzarda gider =)

0|0
    0|0
  • çok sıkı takip ediyorum the walking dead, game of thrones, under the dome, breaking bad, the strain izliyorum... the walking dead favorim ama :)

1|0
    0|0
  • House M. D bitti ama izlemeye değer dexter da keza,0 sons of anarchy var black mirror var kesin izle cok az bolum ama film gibi hepsi sonra sharlock var. var oğlu var

0|1
    0|0
    • Bakacağım onlarada ekledim listeye :) liste kabardı yahu :)

• The walkind dead, supernatural, dexter'ı izlemiştim. ama baktım bağımlı duruma getiriyor insanı bıraktım. vaktimi daha faydalı şeyler için harcıyorum :) sürükleyici ve heyecanlı ama dizi oldukları için bağımlılık yapıyor.

0|0
    0|0
    • Aynen bağımlı oluyorsun ama iyidir bence dizi izlemek en azından 1 tane takip et mahrum bırakma kendini onlarında bize kattığı şeyler var elbette ki :)

• South Park / American Horror / 90210 / Buffy 13. Sezon. / Thé originals / Haven / White Collar /Hannibal / True Blood
    Soyluyem mi daha?

0|0
    0|0
    • Bu kadarı yeter bence ne var be yok saydın :D

• Iyi seyirler.

• Teşekkürler

• hannibal, vikings, da vinci demons, gotham, penny dreadfull :D

0|0
    0|0
  • the walking dead sonra bitane daha bir dizi var eskiçağları anlatan şimdi ara verdi ismini yazamıom :D

0|0
    0|0
  • tavsiyem e2 izle hangi dizi denk gelirse diyorum çünkü çok zevkli diziler var..

0|0
    0|0
  • constantine yeni başladı, The Flash, olabilir, wanpir dizisi seversen eğer ozamanda The Vampire Diaries,

0|0
    0|0
  • Game of thrones, unforgettable, nurse jackie, vikings, hannibal, shameless (ama ev kızları falan izlemesin shamelessı sonra terbiyeleri bozulur), American Horror Storynin her sezonu, breaking bad, elementary, bones, criminal minds, yayından kalktı ama alcatraz, fringe, vs bu liste daha uzaaaar gider...

0|0
    0|0
  • var tabi, vikings , shemalles, sherlock , davinci demons , constantine , supernatural , bitten , bitenleri yazmadım bile daha

0|0
    0|0
  • Bende Supernatural 'ı takip ediyorum 9. sezondayım onun yanında Flash 'a başladım, yeni dizi, TWD 'i ikiye katlar bu ikisi :D Ben TWD 'i 5. bölümde bıraktım

0|0
    0|0
  • Game of thrones

1|0
    0|0
  • spartacus

0|0
    0|0
  • Walking Dead baya güzel bu sezon.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle :) beklemek çok zor yalnız ama idare edicez gülü seven dikenine katlanır :)

• kimse çnermemiş ben önereyim Prison Break izlemediysen ilk ona başla süper dizidir

0|0
    0|0
  • The inbetweeners.
    Kırıp geçirir güldürmekten :P

0|0
    0|0
  • Vikings, Game of thrones, breaking bad

0|1
    0|0
  • The bing bang Theory izliyorum konusu komedi adamlar bizimkiler gibi 1 saat sıkmıyorlar 20 dakika yapıyorlar güzel oluyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • The Flash ve The originals izliyorum
    Game of thrones başlasa onuda izlicem :)

0|0
    0|0
  • arrow
    Game of thrones

0|0
    0|0
  • hangi tür istiyorsun

0|0
    0|0
    • Gerilim macera aksiyon

• Teşekkür ederim :D

• ricalar:)

• Scorpion iyidir bu aralar

0|0
    0|0
  • Heroes

0|0
    0|0
  • Arsız, Annenle nasıl tanıştım.

0|0
    0|0
  • dizindeyince aklima doctor who gelir bir tek, dunyanin en uzun dizisi. 798 bolum:-)

0|0
    0|0
  • Breaking Bad Çok meth Ettiler izledim. Hayata bakışım değişti.

0|0
    0|0
  • şu an favorim walking dead onun haricinde supernatural, true blood, game of thrones da iyi diziler

0|0
    0|0
  • The walking dead seviyorsan in The flesh izle derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 27

• Once upon a time, bir türlü sevemedim, bana fazla çocuksu geldi.

the walking dead benimde hit listemdedir.
    Supernatural da gerçekten başarılı bir yapım ama bunlara ek olarak kesinlikle izlenmesi gerekenler;

game of thrones
    being human
    breaking bad
    prison break
    The 100
    Friends ( şu sıralar tekrar izleyeceğim onu, normalde ikinci defa izlemekten hoşlanmam ama özledim)
    two and a half man
    lost girl
    Vikings
    Da vinci demonds
    witches of the east
    Charmed
    american horror stories

0|0
    0|0
  • Skins ahs

0|0
    0|0
  • zaten türk dizilerinin izlenmemesinin nedenlerinden biri yabancı dizilerdeki üstün başarıdır... senaryoları harika

0|0
    0|0
    • Çok doğru katılıyorum.. Yabancılarınkinde kalite var türk dizileri bazen o kadar kalitesiz oluyor ki tabi bazıları geliştirmeleri lazım kendilerini

• boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir dizi tavsiyesi sizlere... mutlaka okuyun :) http://www.fikirmotoru.com/dizi-tavsiyesi/

0|0
    0|0
  • Zevklerimiz uyuşmasa da :))) benim listem:Breaking Bad, Game of Thrones, Vikings, Sherlock, Luther, True Detective, Fargo, The Office, Selfie...

Bitirdiğim ve devam ettiklerim bıraktıklarımı hiç yazmadım :D

0|0
    0|0
    • Ama ben onları izlemedim ki belki severim izlersem :D

• Ewet yani ben senin söylediğin dizilerden yola çıkarak uyumsuzluk dedim, belli mi olur belki bunlar seversin :D

• Izlemiyorum, baglanmaktan korkup derslerimi etkilemesini istemiyorum.
    Dexter guzel diyolla.

0|0
    0|0
    • Dexter öyle diyorlarda ben ilk bölümü izledim sonra bir daha izlemedim belki tekrar başlarım

• Grimm, game of thrones, salem ve sleepy hollow izliyorum. Eskilerden en sevdigim dizi merlin di. Ama game of thrones i şiddetle tavsiye ederim :) :) :) izleyen bilir

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries, The Walking Dead, Glee, Doctor Who, Misfits, Supernatural benim cok sevdigim diziler. Bence herkeste sever. Bunlari tavsiye ederim yani :D

0|0
    0|0
  • ben tam bır supernatural hastasıyım ya 1 sezondan 10 sezon 8 bolume kadar kesıntısız ızledım hatta 8 dun ızledım yanı

0|0
    0|0
  • vampire diaries 6. sezondayım :D

0|0
    0|0
    • Ben onu 1 sezon izledim daha devamı ne zaman gelir bilmiyorum :)

• bitti ama how i met your mather:) bide arrow:)

0|0
    0|0
  • Yokkk.

0|0
    0|0
  • Benim için sırayla Hannibal, Shameless, Black Mirror, Orphan Black. TWD ve SPN tabiki iyiler ama bilindik diziler diye yazmadım. Bunların dışında Breaking Bad izlemediysen izle tam bir efsane :) Daha çokk var :D

0|0
    0|0
  • merlin, the walking dead, outlander, da vinci demonds, once upon a time, atlantis, reign, haven, the 100, salem...

0|0
    0|0
  • Thé walking dead supernatural Grimm

0|0
    0|0
  • arrow the flash ve teen wolf

0|0
    0|0
  • Game of Thrones!
    Pretty Little Liars

0|0
    0|0
    • Pretty little liars hiç duymadım ne tarz bir dizi

• Bir arkadaş grubunun 5 kızını anlatır -Bir aksam Alison kaybolur ve hiçbir yerde bulunamaz. 1 yıl sonra cesedi eskiden yaşadığı evin arkasında görülür. Cesedi bulununca diğer dört kız "A" adlı anonim birinden mesajlar alır, bunlar sadece Alison'ın bildiği sırları içeren mesajlardır. Cenaze töreninden sonra bile mesajlar almaya devam ederler. Ve bu sayede tekrar bir araya gelirler.

Kalite olarak digerleri kadar olmasada bagimlilik yapio.. guzel bence izle.. Gerilim felan var icinde.. Belli sen sevion gerilimi

• Tam benlikmiş gerçekten buna kesin başlayacağım yazıyorum ayrı olarak adını

• Rick and morty ye sardım bu aralar. Farklı kafada insanlar yazmış , çizmiş.. öneririm

0|0
    0|0
  • supernatural
    american horror story
    shameless

0|0
    0|0
    • Çok iyi diziler takip ediyorsun çok izlemedim ama biliyorum :)

• Supernatural aşktır. Teen Wolf izliyorum bir de Game of Thrones e başladım

0|0
    0|0
  • game of thrones
    doktor who
    revolution

0|0
    0|0
  • Bates Motel diyebilirim

0|0
    0|0
  • Supernatural, American Horror Story, The Walking Dead, Fringe, Merlin :3

0|0
    0|0
    • Fringe ilk bölümleri beğenerek izledim ama sonra sıkılmaya başladım konusu hep aynı gidiyor sanki

• House M. D, Game of Thrones, Breaking Bad, Lost, Da Vinci's Demon öneririm.

0|0
    0|0
  • bn güney kore filimleri önerıyorum canım izlemenı tavsıye edıyorum :)

0|0
    0|0
    • Kore filmi izleyen çok arkadaşım var ama ben bir türlü izlemedim bir tane bile var mı önerebileceğin belki başlarım sayende :)

• Shameless dışında önermem:)))
    İzlemeden ne kadar güzel olduğunu 'anlayamazsın:DD'
    Mutlaka izle işte :)) baska ne diyebiliyim

0|0
    0|0
    • Tamamdır izleyeceğim :D

• Bende bu bikaç gün içinde baslayacam:)
      Beğenirsin ama hoşuna gitmezse de bana sövme olurmu:D

• Rosa diamante elementary komiser rex

0|0
    0|0
Yükleniyor...