Kitap okumak? Ks de sorulacak dogru bir soru mu bilemedim dogrusu?

Ben cok fazla kitap okurum ama genelde dizustu edebiyat ya da Sherlock Holmes tadinda seyler peki ya siz?

Valla hic beklemiyorum %10 luk kismi belki

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• polisiye fantastik roman okurum evet farklı dünyalara gidebilmeliyim okudugum zaman sevdiğim tarz o yönde en son güzel bir polisiye kitap okudum sah mat diye cok iyiydi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sosyoloji ve siyaset.

1|0
    0|0
  • Kendi içerisinde zengin sayılabilecek bir kütüphane oluşturmayı başardım. Ancak çoğunluğu siyasi ya da felsefi araştırma ağırlıklı, bir kısmı da sanat ve edebi yapıtlar.
    Popüler kültür kitapları pek bana göre değil.

1|0
    0|0
  • En son limon ağacını aldım tess gerritsen falan okudum. şu aralar biraz yoğunum işten

1|0
    0|0
  • evet sorulacak en güzel soru bende kitap okurum vede çok severim ufak bir kitaplığım var aynalığın kapaklı gözlerini kendime ait kitaplık yaptım

1|0
    0|0
    • şu an evimde dun aldigim 2 serilik toplamda 48 kitap var ama bu dun aldigim kismi :)

• insallah

• inşallah :)

• Yine o az dilimin içindeyim ahhah
    Sherlock Holmes a baslamayi dusunuyorum
    Onum disinda simdi into the wild'e basladim

1|0
    0|0
  • The Alchemist romanını okudum. Aslında türkçesini çoğunuz okumuşsunuzdur belki benim hoşuma gidiyor böyle romanlar.

1|0
    0|0
  • zagor
    hulk
    death note
    kızıl maske
    tex
    hulk
    batman
    daha çok çizgi roman okuyorum :D

1|0
    0|0
  • Okurum yani polisiye romanlarını çok severim genelde , Tarih , bilim , edebiyat daha alt başlıklara ayırmak gerekirse uzar gider. Şu an sadece fazla zaman ayıramıyorum işte insan istiyorki tüm gün kitaplarla haşır neşir olsun oda olmuyor.

1|0
    0|0
  • evet oldukça fazla okuyorum. hatta D&R daki kızlar artık önermeye başladılar okuyacak bişeyler bulmakta zorlanıyorum. hakan günday ın kitaplarını tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • eskidenmiş kendini geliştirmek için kitap okumak şimdi ister istemez bütün gün birşeyler okuyoruz zaten istediğin istemediğin merak ettiğin etmediğin herşey bir tık ötede hee illa ki kurgulanmış bişiler bilip kendimi tatmin etmek istersem kendi hayal gücüme güveniyorum ^^

1|0
    0|0
  • Okuyorum. Genelde roman okurum. Ilgimi çeken her şeyi alır okurum aslında. Biyografi okudum en son Steve jobs, daha sonra the wolf of wall street

1|0
    0|0
  • Okumuyorum ;)

1|0
    0|0
  • Yaşanmış olaylar, anı türü kitaplar tercih ediyorum genelde.

1|0
    0|0
  • Güncel Romanlar ve çok satanlar genelde ilgi alanım :D

1|0
    0|0
  • Okumak istiyorum ama tembellik işte

1|0
    0|0
  • Okurum ama genelde siyasi kitaplar.

1|0
    0|0
  • Roman eğitici tarzı okuyorum :)

1|0
    0|0
  • 12 ciltlik Karamazov kardeşler kitabı okuyorum ve dostoyevski gibi yazarların kitaplarını :))

1|0
    0|0
  • fantastik romanlar okuyorum...

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ya kitap okumuyorsun ya da okudukların seni geliştirmiyor.

0|0
    0|0
  • Biz Uzun Soruları Bile Okumuyoruz, Ne Kitabı :D

0|0
    0|0
  • Ben de SH un 2 kitabını okudum. Dizisi veya filmi olan kitapları okumayı seviyorum

0|0
    0|0
  • polisiye gerilim hastasıyım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okurum elbet... Çünkü kendimi eksik hissetmek istemiyorum...
    Kişisel gelişim zırvalarına inanmam, Elif Şafak okumam, popüler ve boş şeyler okumam...

1|0
    0|0
    • ne okuosum peki

• hayir kesinlikle olur mu oyle seu bana hitap etmemesi baskalarinin okumayacagi anlamina gelmiyor. Ben insanlarin okumasindan yanayim siyasete ilgim yok. Ama neden bir kadin bunlari savunamasin ki? bence cok dogru yoldasiniz.

• Beni bana anlatan yazardır Ayn Rand... Tek üzüntüm bugün yaşamıyor oluşu...

• ilgimi ceken herseyi.

1|0
    0|0
  • Okuyorum tabii, Gillian Flynn kitaplarına başladım Sharp Objects adlı kitabını okuyorum bu aralar. Kesinlikle tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • Biyografi kitapları ilgimi çekiyor..
    Ama şu an Zar adam okuyorum bakalım..

1|0
    0|0
  • Ahmet Çopur'dan Son Nefeste Yaşamak adlı kitabı oku derim. Ağlattırdı yazar beni, kahraman tazeoğlu tarzında muhteşem bir kitap. Hem feysbukta kitabın ismiyle açılmış sayfa var. Girin bakın beni anlayacaksınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...