Tum sezonlarini izlemis oldugunuz yabanci dizi?

Bilgisayar karsisina gecip bir defada en az 3-4 bolumunu buyuk bir hayranlikla izlediginiz, basindan kalkmak istemediginiz yabanci dizi?

Lutfen bizim sacma sapan olan turk dizilerinden ornekler vermeyelim :))

• Spartacus
    50% (2)33% (2)40% (4)Oy Ver
  • Prison break
    0% (0)33% (2)20% (2)Oy Ver
  • The Walking Dead
    50% (2)34% (2)40% (4)Oy Ver
  • The 100
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Z Nation
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Fringe dizisini bir solukta bitirmiştim.
    Şimdilik benim en iyiler listemde.
    Sevgiler..

0|0
    0|0
    • Evet en ince ruhlu bayan, tesekkur ederiz efenimmm, bizlerden de sevgi ve saygilar...

• the big bang theory

0|0
    0|0
  • Lost shameless hannibal 2 broke girls HIMYM hala devam edenleri de var ama 1. sezondan itibaren izliyorum lostu 6 kere bitirdim abartmıyorum

0|0
    0|0
    • Evet bir cogunu bende izledim ozellikle dedigin gibi LOST'ta cok guzel bende full izledim ve listeye ekleyemedim cunku anket cevabi maximum 5 adet sitede :((

• Bunların dışında olamaz mı?

0|0
    0|0
    • Tabiki olur ama ilk ikiyi izlemediysen bence yabanci dizi izledim deme :)

• Birakmakla yanlis yapmissin :) yas tutma sirasimiydi gun intikam gunuydu yeni baslaman gerekiodu :)
      Prison break bazi bolumlerinde surukleyici degildi maalesef galiba o bolumlerden birinde pes etmissin, ama izlenmicek bir dizi degil :)

• Ben nip tuck bitirdim chuck bitirdim lost filan:)

• Z nation haric hepsi. Biriktirip biriktirip izlemek de bir baska guzel oluyor

0|0
    0|0
  • En son lost u izlemiştim sabahdan gece yarılarına kadar

0|0
    0|0
  • Fringe. Shameless da var ama o bitmis bir dizi degil, su ana kadar olan tum bolumlerini izledim

0|0
    0|0
  • The Walking Dead

0|0
    0|0
    • Bir iliski durumun varsa, cok sansli bir erkekmis senin gibi bir bayanla beraber oldugu icin :) ben olsam boyle dusunurdum sahsen, bayanlarin geneli pek sevmio da bu tur dizileri o bakimdan :))

• prison break breaking bad

0|0
    0|0
  • Z nation disinda hepsini izledim. Game of thrones bekliyorum simdii sabirsizlikla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Walking Dead: hala devam ediyor.
    Person of Interest: Irrelevant kelimesini sayesinde öğrendim. Efsane değil ama güzel dizi. Hala devam ediyor.
    House MD: İzlediğim en iyi dizi. Bütün bölümlerini izledim. 4. sezon'un son 2 bölümü diziler tarihinin en iyi iki bölümü. Filmlere taş çıkarır nitelikte. Imdb puanlarına bakın, anlarsınız zaten. İsimleri House's Head, Wilson's Heart
    Prison Break: İlk 2 sezonu çok iyi son 2 sezonu rezalet, final bölümü direk çöp. 2. sezon finali, dizinin finali olmalıydı.
    Himym: ilk 3 sezonu çok iyi, gerisi sezon başına 3-4 bölüm güzel, gerisi çöp. Dizi finali rezalet.
    Friends: İzlediğim en iyi komedi dizisi. Üzerine yok. Biterken gözlerim doldu.
    Dexter: Dizi finali haricinde efsane bir dizi
    Coupling: İnanılmaz iyi bir İngiliz komedi dizisi. Oooh Jeffrey ve Perhaps Perhaps Perhaps aklımızdan çıkmayan hatıraları.
    Game of Thrones: Kitapları ile birlikte takip ederseniz dev bir derya. En iyi olmaya aday. Bir de kimi sevsek ölüyor durumu olmasa.
    Lost: Allah belasını versin. İlk 3 sezonu gözlerimizi kırpmada izledik, sonrası çöp. Hele ki dizi finali. Rezalet.
    Firefly: Değeri bilinseydi keşke. Ayrı bir efsane...
    Seinfeld: Ayrı bir efsane daha. En güzel komedi dizilerinden.
    Scrubs: Dizi final yaptıktan sonra karakter eksilmeleri ile devam etme kararı aldı. Orasını at çöpe, gerisi efsane.
    The OC: Çöp. İzleme bile.
    Daha vardır da aklıma gelmiyor. Bu arada "a person who has no life" şeklinde değerlendirmeyin beni. Tv izlemem, tv'ye harcayacağım zamanı film ve kaliteli dizilere ayırıyorum. Kafamı reklam saçmalıkları yerine izlemek istediğim şey ile dolduruyorum.

0|1
    0|0
  • Friends & Lost

Vardı birkaç tane daha yahu, unuttum isimlerini..
    bir dk..
    Avukat bir kız vardı , Ally Mcbeal...

Bir de Lie to me...

0|0
    0|0
    • Arsiv genis ama sevdiginiz turler degisken demekki..

• Kardes serefsizim şu an gulmekten gozumden yas geldi, kabizim tuvaletimi yapamiyorum diye soru soran o bayana biri demis ki: Buyrun hanim efendi veterinerim ben nasil yardimci olabilirim demis, hayvan miyim l*n ben diyoo soruyu soran muhabbeti bir gorsenn, oldum gulmektennn karnim catlicak gozumden yas geldi :)) en az 2-3 aydir boyle gulmemistim :))))))

• Soruyu gördümde içeriğe bakmamıştım..
      Bakayım bir..

• izlicek dizi bulamiyom artık. bir basladinmi gecede 8 bölüm gunduzde 3 bölüm dizi dayanmıyor :)
    allahtan animeler var bosta kaldinmi 300 bolum bir tanesi :)

0|0
    0|0
    • Dizikopatsin benim gibi, allah kolaylik versin ne diyim, herseyi iyi guzelde, en buyuk problem uyku duzeninin... :)))

• aynen uykum gunde 2 saate düştü :))

• Priosen break, breaking bad.

0|0
    0|0
  • hiç biri :D bunların hiç biri bir Friends, Doctor Who, Fringe, Lost, Breaking Bad, Homeland vb etmez

0|0
    0|0
  • The 24

0|0
    0|0
    • Izlemeyi denedim ama daha birince bolumunde teknolojinin son noktasinda olduklarini hissedince zaman kaybina gerek yok dedim :) Belki biraz daha sabretseydim iyilesirmiydi sence :))

• sen o kadar izle izleee son sezonda hayal kirikligi, demekki dogru bir karar vermisim ilk bolumde izlememekle :)

• :)) aynen öyle

Yükleniyor...