BlueJean dergisinin bu kapağını hatırlayanlar var mı?

İnternette gezerken karşılaştım.Çok eski bir kapaktır ve gündeme bomba gibi düşmüştü.Bakın bakalım hatırlıyor musunuz? link

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Anımsadım.. o yılların yegane gençlik dergisi idi.. tabi biz biraz daha Leman tarafındaydık olayın magazin değil de..M.Jackson'ın Dangerous albümünün çıkışını hatırlıyorum nasıl özenmiştik sanırım 3 kişi harçlıklarımızı birleştirip zar zor almıştık.. Hayat ne kadar basit ve anlamsız şimdilerde.

1|0
    0|0
    • Erkekler genellikle lemancıydı:) Kızlar da hey girl ,Blue Jean:) Blue Jean Dangerous albümünün posterini vermişti en sevdiğim poster oydu:) link

• aynen:)) bende de vardı bu posterden gerçi o zaman jackson vardı yahu ne günlerdi.

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 5

• hatırlıyorum, hatta sanırım ertesi ay bu fotoyu büyük boy poster olarak da vermişlerdi. duvar kağıdı niyetine poster kullandığım yıllardı, duvarımda yer bulmuştu hemencecik.

1|1
    0|0
    • O posterler ne kıymetliydi ya:) Takas yapardık arkadaşlarla:)

• :)) Çocukluğumuza dönmeliler:)

• hayır hatırlamadım

0|0
    0|0
  • soruyu okurken aman yaa dedim anımsamam sanırım,dergiyie çok aram yoktu ama görür görmez gülümsedim:))) hatırlıyor muşum yahu...

1|0
    0|0
  • böyle bir dergi olduğunu yeni görüyorum..:/

1|0
    0|0
  • kapağı hatırlıyorum. lakin Blue Jean'e inat fanzinleri destekleyen güruhtaydık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...