Leonardo DiCaprio neden Oscar alamıyor?

Fark etmişsiniz kendisi belki de en yetenekli oyunculardan biridir. Ki bence o daha da fazlası bir sanatçıdır. Ancak onun yanın da sönük kalan onlarca isim bu ödülü alırken kendisi hiç almamıştır. Neden? Yoksa ideolojik bir sorundan dolayı mı?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle ideoloji ile alakalı değil çok iyi oyuncu olabilirler ama bu durumu tespit etmek için oyunculğu değilde diğer yönlerinede bakmak gerekir Silvester Stallone oscar almış büyük bir oyuncudur ama adam yazdığı filmlerde çok büyük bir oyuncluk sergilemiş ve insanları derinden etkileyecek amerikan başyapıtları yapmış bir insan bence oscar için oyunculuk+yönetmenlik+etkileyici filmler+karizma (var) bunlar olması gerekiyor bana göre ben bir senarist yönetmen filan değilim sadece sıradan bir izleyiciyim ama onların bakış açısıyla bakmaya çalışıyorum eğer yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Anlayamadığım tek şey, bende çok merak ediyorum.

Aynı şekilde Johnny Depp.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önemli olan isim değil.
    Oscar'a aday olduğu zamanlar o sene ondan daha iyi performanslı oyuncular olabiliyor.
    Bir de kulis önemli Oscar'da.

0|1
    0|0
  • İdeolojiden kaynaklandığını sanmıyorum turkiye gibi sağ görüşlü bir ulkede ödül alanların çağdaş sol görüşlü olmaları bunu çürütür ama aldı sanıyorum

0|1
    0|0
  • Güzel soru :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...