Ben kitap kurduyum, diyenler;okuduğunuz hangi kitap sizi daha çok etkiledi? =)?

Okumayı seven insanlar, ben kitap kurduyum, okuduğum kitaplardan külliyat oluşturdum, diyenler;okuduğunuz hangi kitap sizi daha çok etkiledi? =)

Benim en çok etkilendiğim kitap:1015 sayfalık Yüzüklerin Efendisi oldu :).

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• carklar arasinda h. hesse. mutlu mesut basladigim kitabi bunalima girmis olarak bitirdim. gerci hessenin tarzi o.

0|1
    0|0
    • Ne tarz bir kitap ki bu :D?

• yani bizin hans birinciye oynarken cirakliga kadar düsüs yasayip hayatini rayina otutturamadigi icin bunalimin dibine kamp kurmustu haliyle (:
      eger okumadiysan victor hugonun bir idam mahkumunun son günü de iyi bir kitap. nekadar empati yoksunu oldugumu okurken birkez daha anladim. idama karsiyimdir ama bir insanin yasama hakkini hice sayan birinin söz konusu kendi yasam hakki oldugunda haksizliga ugradigini düsünmesi empati kurmama engel oldu (: ama güzel kitap, her idam mahkumu ayni seyleri mi düsünür acep diye merak ettim okurken.

• Okumadım, ama listeme alacağım, sağol =).

• Ahmet Çopur'un Son Nefeste Yaşamak adlı ayrılık ve hüzün kitabını şiddetle okuyun derim. Yeni çıktı hemen aldım okudum ve ağladığım tek bir kitap bu. Kahraman tazeoğlu tarzında ama inanıyorum ki, ondan daha daha iyi bir kitap. Şiddetle tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Zülfü livaneli - serenad

0|1
    0|0
    • Geçenlerde okuyacağım diyordum bunu. Yeni okuduğun için etkisi yoğun belki.

• konusu ne panpa.

• aslında kitapta geçen olaylar gerçeği yansıtıyor ama içine sallamasyon bir aşk koymuşlar. benim tabirimle sallamasyon tabii, aslında aynı anda hem soğuk terler döktüren hem de içten kelebek saçan bir aşk.

• Çin işkencesi

0|2
    0|0
  • Yüz milyon defa yazsam bıkmam, Ayn Rand beni bana anlatan yazardır, ne yazsa okurum...

0|1
    0|0
  • İskender Pala'nın bütün kitaplarından etkilenmişimdir..

0|1
    0|0
    • Çok güzel bir yazar kendisi. şu an da onun 'OD' adlı romanını okuyorum,229. sayfadayım, gerçekten çok güzel bir kitap :). Peki İskender Pala'nın hangi kitabını daha çok sevdin?

• Katre i matem
      Şah & sultan
      Aşkname

• açlık oyunları

0|1
    0|0
    • Hmm, güzel bir seri :). Peki hayatını değiştirecek kadar bir etki yarattı mı? :).

• hayır ama çok güzedi seri -_-

• Evet, öyle :). Açlık Oyunları, Harry Potter, Taht Oyunları, Yüzüklerin Efendisi, Percy Jackson & Olimposlular... Uzayıp gider, fantastik kitaplar gerçekten çok güzel, insanın o dünyada yaşayası geliyor :).

Erkekler Ne Diyor 3

• Dan Brown kitapları...

0|1
    0|0
  • Kitap kurdu değilim fakat favorilerim:
    Hesse-siddhartha
    Pamuk-yeni hayat

0|1
    0|0
  • Kendini arayan adam - Halit Ertuğrul

0|1
    0|0