Biliyorum, çok garip ama yapabilirmiyimki?

Biliyorum çok garip ama yapabilir miyim kii?

Biliyorum çok garip ama yapabilir miyim ki?

Ya herkesin bir hayali vardır benimki imkannsızca gibi ama çok istiyorum Bollywood da oyuncu olmak en büyük hayalim hatta bollywood bile şart değil guney sinemasıda olur urdu dili ve edebiyatında anadal yapıyorum iyi seecede ingilizcem varki xaten dillerini anadsl taptıgım boşumde oğreniyorum asıl bolumum psikoloji psikologlukta yapıyorum şu an ek olarak tiyatroculukla başlamıştım ve devam ediyorum ankarada tiyatrolara çıkıyoruz profesyonel. yani yeteneğim var sesimde tiz ve güçlüdür ve kibir olmasında güzelliğme güvenirim siyah saçlı beyaz tenliyim bembeyazım ama saçlarımdan onların tiplerinide veririm ama beyazlara ilgi var, bir kadın vardı çek cumhuriyetikokrnli o kadar guzel ve yeteneklide değildi ama sırf beyaz tenli ve ışuzun boylu diye bollyeooda giriş yaptı. nasıl yapıcam bilmiyorum daha cok gencim meltem cumbula şu an bollywooddan teklif yağıyomuş tanyeliye ve melisa nalçak diye bir kadınada gelmişya bir yol cizmem gerek ama nasıl

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu is bukadar kolay degil tecruben bile yok.

0|0
    0|0
    • Bollywood hayranısın zaten sen. Ama kastettiğim bollywood bile değil sadece tecrübe nu ülkede iki dizide oynamakss evet yok tiystrocuyum gerisi kimseyi ilgilendirmez o tvdeki kıçını açan musvettelerden bin kat tecrübeliyim neyde senim fikrin bolly hsytanısın zaten o yüzden yzatmıyvam tskler iyi akşamlar

• Konusuz filmlerde oynatırlar seni git sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...